Kolik kočárků jste si pořídili na své děti?

karotky
14. črc 2011

Já mám 2 děti a zatím to zvládám s 1.kočárkem(Inglesina Magnum Bike 2006),ale na 3.dítě(v mém připadě je to pouze teorie,protože další dítko v plánu nemáme)bych si pořídila nový. 😉

ciernavila
12. únor 2012

U nas Dorjan Danny Sport Prestige, spokojnost, parada do terenu, priestorny....ale na cestovanie vlakom a MHD trocha tazsi tak este mame teraz Maclaren XT. Viacej neplanujem, postacime s manducou v pripade nudze kde sa neda ist s kocikom.

boobinka
12. únor 2012

1 dítě: x-lander X1, x-lander XA, golfky britax verve a herqules 6spin, ten zůstal pro druhé mimčo u babičky.
2. dítě abc design viper 4S, golfky quinny zapp- kvůli podvozku na autosedačku.

2hanah
12. únor 2012

Myslím, že stačí jeden nadoma (nebo kolíbka) a druhý naven. Měla jsem dvě trojkombinace na dvě děti a stačilo to, když si dobře vyberete, nemusíte kupovat víc. A později se mi místo sporťáku osvědčily golfky kvůli manipulaci - nadám dopustit na Chicco multiway, vozím v nich už druhé dítě , mají super velká kola, jsou prostorné a úžasně lehké. Takže 3 kočárky na dvě děti.

mama04
17. lis 2012

1. Free line hluboký i sporťák nový.
2. obyč. golfky za 300 kč
3. Zopa sporťák nový
4.Mutsy Urban hluboká korba použitý
5. Maxi cosi hluboka korba půjčený
6. snad Baby jogger cite elite nový

A celkem 3 děti.

medulinek21
2. bře 2013

Dobrý den maminky 🙂 noo jak to tak čtu tak nejsem jediný blázen 😀 😀 😀 asi to tady ukážu manželovi 😉 ten už ztratil pro mé hoby pochopení 😀 😀 😀 jinak mám 2 děti a zatím jsme na 32 kočárcích 🙂 ted mám v merku další,ale zvažuji.Náš ted poslední je Peg-pérego Gt3 jsem zatížená na Peg-pérega 🙂 tak uvidíme kolik jich ještě bude 😅 hezkou sobotu 😉

nikollita
2. bře 2013

4 kočárky a syn má pět měsíců 😀
Nejdřív britax b-smart nový, ten byl na něho příliš krátký a úzký, tak šel brzy z domu, pak jsem koupila archivní libertu (tam má místa habaděj), pak jsem z druhé ruky koupila roan maritu na zimu a od jara budem jezdit v jané slalom pro 🙂

renkova
2. bře 2013

My měli dva :0) Hluboký a golfky ;0) V pohodě nám to stačilo :0)

norma
2. bře 2013

1 dítě-2 kočárky
1.dvoukombinace Deltim
2.sporťák Babydreams

2 dítě-5 kočárků
1.dvoukombinace Freel line
2.sporťák X-lander
3.golfky Chicco multiway
4.golfky značku nevím
5.sporťák cam cortina-nejlepší kočár

3 dítě
máme nachystaný cam cortina a doufám že u něj zůstanu,přijde mi nejlepší 😉

kacenka1111
7. bře 2013

Co kdybyste penize za ty prasteny kocarky radsi poslaly na detske domovy, zensky? Fakt sila...

martaska78
7. bře 2013

Prvímu 3 kočárky (hluboký, sporťák a pak obyč. golfky)
Druhému 2 kočárky (trojkombinace + golfky)
Jen mám velký rozestup mezi dětmi, jinak bych si asi první kočárky schovala 🙂

alisek
7. bře 2013

my měli/máme "jen" dva, sportovní do terénu a pak jeden městskej, golfky jsme nepotřebovali a to syn začal chodit až ve 22měs. takže se vozil fakt dlouho ale jen co začal pořádně chodit tak jsem kočáry zapakovala a využíváme už jen svých nožiček 😎

petrusew
7. bře 2013

1 dítě= 1kočárek

mufinka26
7. bře 2013

na Danielky sem měla celkem 5 kočárků, na Jarouška mám kočárky dva 😉 jelikož sem zjistila co nejvíc vyhovuje mě a co chci, aby kočárek měl 😉

zuzinka6
7. bře 2013

nejsem blázen 😀
takže jedna kombinace hloboký + sporťák a jedny golfky.
Víc kočárků najendou, když to není na chatu, nebo vyloženě nevyhovuje, rozbije apod, je nesmysl.
Podle mě maminky, co mají hodně kočárků neví co s penězma..lepší dát dítěti na spoření, naž vyhazovat za kočárky naprosto zbytečně.

popellka
7. bře 2013

Nejsem moc na trojkombinace, takže 3 kočárky - hluboký (Inlgesina Magnum - nejlepší kočárek jaký znám! nedám na něj dopustit), sporťák (Hartan Topline X) a golfáč (Chicco Liteway) - spokojená jsem se všema a všechny použiju minimálně ještě na jedno dítě 😉

mafeska
12. bře 2013

Přijde mi zbytečný na každý dítě kupovat nový kočár když už jeden mám doma (za předpokladu že drží). Mám kočárek X-lander, klasika hluboká korba + sporťák a jiný v plánu nemám. Kupovali jsme ho s tím že bude i pro druhé dítě (i když ještě řikám že už žádný nebude 😀). Otázkou je jestli to kočárek vydrží. 😕

kimby
12. bře 2013

1 dítě
- Jané Slalom Pro (vydržel nám do té doby, než jsme z praktických důvodů potřebovali spíše golfky)

- golfky Espiro Magic 4 /spokojenost/
- golfky Esprit /už nikdy více/
- golfky Cybex Callisto /na pár věcí fajnový/
- golfky Moon Buggy 3 Fit /na pár věcí super, vydržel to s námi do konce 😀/

podtrženo sečteno 5ks 🙂

Přesně jak tu již zaznělo, u 2. dítěte už budu přesně vědět, co mi vyhovuje a co už naopak nechci, takže třeba se dopracuji na verzi 1 dítě=1 kočárek (no schválně 😀)

blahova_andrea
12. bře 2013

Já měla dvojkombinaci. Hluboká korba do 5m, pak sportovní do 13m. Teď máme něco mezi sporťákem a golfkama, takže 2.kočár. Ale nedivím se maminkám, které na to mají a mění kočárky jako kabelky. Dneska je takový výběr...

poklembovi
12. bře 2013

Pri prvom dieťati 3 kočiare, pri druhom tiež 3 kočiare. Dorjan cross country, trojkolku a golfové hole

stellamax
12. bře 2013

Jedno dítě, jeden kočárek. Našla jsem kočárek (Bugaboo Cameleon), který splňuje všechno co potřebujeme a nebudeme kupovat ani golfky.

poletuszka
12. bře 2013

1. dite - 1. dvojkombinace roan marita - hluboka uzasna, sportak nee, sel pryc, 2. aveo coletto - uzasny sportak, 3. no name golfky + 4 predpotopni omyly kocarky na zahradu a na hory a vyzkouseni
2. dite - 1. trojkombinace tako laret - hluboka opet uzasna, sportak taky dobry, ale na pristi zimu bude maly, takze ceka na vyzkouseni 2. starsi PP GT3 + ?? to se uvidi 😀 😀 😀
no radeji to nebudu ani scitat 😀 😀

nadja73
12. bře 2013

2 deti, rozdil 21 mesicu a jedna dvojkombinace ( korba + sportak), golfky, dvojkocar (korba + sportak, sportak+ sportak) a skate ke dvojkombinaci.

teerka
12. bře 2013

1 dítě-herqules, camarelo q10, graco quatro tour delux, druhý dítě - bebeto vulcano, chicopolino a mezi nima peg perego aria twin

eyas
12. bře 2013

Když už se tu bavíte o kočárcích, poraďte mi jaké golfky by jste jednoznačně označily za nejlepší. Budu si muset nějaké pořídit a dám raději na tipy podložené vlastní zkušeností. Díky 🙂

vosinka
12. bře 2013

1 dítě - 1 kočárek - trojkombinace Roan Marita, bude i na snad další dítě, protože je super 🙂 Jinak na léto asi budou golfky Pikolo z bazaru a vylepšené od ségry 😉

kali.kal
12. bře 2013

1. dítě - jeden kočárek - inglesina zippy - trojkombinace
2. dítě - pořád ten samý kočárek, akorát ze sporťáku přecvakneme zase na hlubokou korbu 🙂

lenynka
12. bře 2013

1. dítě:
1. dvojkombinace roan kortina
2. golfky cam flip
+ šátek na nošení a nosítko manduca

2. dítě vše podědí, nic nového už pořizovat neubudeme

tuliberka
12. bře 2013

1 dítě a 2 kočárky:
1) Teutonia Spirit S3
2) Cybex Callisto

uwinnika
19. bře 2013

1.dítko a za chvilku si jedu pro 5.kočárek a doufám že poslední - Cam Cortina x3 evolution, úplně jsem se zamilovala, tak snad bude sloužit dobře.
Máme 2x golfky (jedny u babičky,druhé v autě), Starší kočár na balkoně a dvojkombinaci na parádu do města.

usounek25
19. bře 2013

2 děti a kočárky 3 - jednu trojkombinaci doma, druhou u babičky, aby jsme nemuseli převážet a golfky. Nic víc už pořizovat nemíním a budu ráda až se kočárů začnu postupně zbavovat.