Kolik mají děti zoubků v 15ti měsících?

mmisak
4. únor 2009

Ahoj chtěla bych se zeptat jak vašim mrnouskům rostou zoubky.Náš malej jich má ted 12náct a další 4 nám rostou.Kolik mají vaše dětičky zoubků v 15měsících?V kolika letech měli vaše děti všechny zoubky?Děkuju 🙂

janiska1
4. únor 2009

ahoj, mám ročního chlapečka a má dvanáct zoubků, teď nám roste poslední čtyřka nahoře. Dásně má šileně rudý a přijde mi, že mu začnou každou chvíli růst i trojky, protože jsou taky hrozně červený. Zdá se mi, že na roční dítě má zoubků až moc. Teď nás trápí horečka a průjem. Myslím si, že je to k těm zoubkům. Je to možné?

andys26
4. únor 2009

Tak náš prcek má 13 měsíců má 4 zuby a další 2 mu lezou 🙂

mmisak
autor
4. únor 2009

Janiska tak to si pospíšil 🙂
Davídek měl horečku když mu rostly 3ky a 4ky nahoře, ted mu rostou 3 a 4ky dole a má průjem. ☹
Nám totiž rostou vždycky čtyři zoubky na jednou 😒

janulle22
4. únor 2009

ahoj malej mel v 15 mesicich 12 zubu a mame je porad a ani to nevypada ze by nam melo neco rust...ale zase od sousedky mel v tech 15mes krom asi dvou zubu vsechny... 😕

hankaajirik
4. únor 2009

Jiřík má 14 měsíců a zoubků máme 14. Teď dole roste bud další stolička nebo poslední špičák a to trpí.Má teplotu a je hodně podrážděný. Do této chvíle jsme o zubech ani nevěděli.Špičáky nám vyrostly 3 najednou.

beruska1979
5. únor 2009

jezis, holky, my jsme ostudy, v 13. měsících máme zuby 2🙂

luckaa
5. únor 2009

beruska nic si z toho nedělej nám je 19 měsíců a teď nám leze sedmý zub,první se objevil až v 11 měsících 😉

leonik
5. únor 2009

dceři rostly zuby od 10 měsíců, všechny jí dorostly teprve nedávno, před třetím rokem.

megee
5. únor 2009

malámu narostlo od 7. do 8. měsíce 6 zubů a od té doby se žádné nepřidali a to má skoro 14 měsíců... 😀

luckaa
5. únor 2009

Leonik a jak malá snášela růst zubů v tak pozdním věku?

jabber
5. únor 2009

Dcera v 15 měsících měla zubů 11 (jedničky, čtyřky a 3 dvojky), teď v 18 měsících má zubů 14 (poslední dvojka a horní trojky) a prořezávají se jí spodní trojky 🙂

Tady jsem našla tabulku jak to tak plus mínus roste:

Horní čelist:
jedničky a dvojky 9-12 měsíců
trojky 17-19 měsíců
čtyřky 14 měsíců
pětky 23-26 měsíců

Dolní čelist:
jedničky 6-7 měsíců
dvojky 9-12 měsíců
trojky 17-19 měsíců
čtyřky 14 měsíců
pětky 23-26 měsíců

janiska1
5. únor 2009

No je vidět, že každýmu prckovi rostou zoubky úplně jinak 🙂 Když rostly jedničky a dvojky, tak jsme o tom ani nevěděli, ale teď když začínají ty trojky tak fakt hrozný. Máte někdo něco osvědčenýho proti bolesti. Teď když má Adámek teplotu, tak dávám brufen, to zabere vlastně i na tu bolest.Něco jsem četla i o homeopatikách, ale nemám s tím žádnou zkušenost.

kordulky
5. únor 2009

Ahojky homeopatika na zuby jsem dávala ale myslím že to nějak neovlivnilo,davám na noc nurofen 2x a pres den jsem jí dávala ledové lízatka - do krabicky na led jsem udelala štavu zapíchla menší špejli a zamrazila ,jinak jsem taky používala mast na rust zoubku nám ted rostou stolicky a pak bude chvily pokoj. 😀

leonik
5. únor 2009

luckaa: malá byla akorát hrozně protivná, stěžovala si že jí bolí zoubky. To jí tak pozdě rostly ty poslední stoličky. Dávali jsme od prvních zoubků homeopatické čípky, myslím si že se jí po tom ulevilo.

andilek
5. únor 2009

my máme k dnešnímu dni min 14 zubů, možná je tam ještě jeden, ale je problém mu tu papulu otevřít a prozkoumat to 😅
jinak nám rostly nejdřív trojky a až potom čtyřky, zatím nám chybí 5ky nahoře a vlevo dole nám chybí 4ka a asi ta trojka 😝

andilek
5. únor 2009

jinak já když vidím, že je mrzutější a má průjem a vše nasvědčuje tomu, že to jsou zuby, tak dám na noc panadol a je klid 😉

jabber
5. únor 2009

janiska1 - já dávám homeopatika Chamomilla Vulgaris 15ch - je tady o ní i diskuze a když je jó zle a je protivná, tak dostane homeopatický čípek Viburcol a je po bolesti 😉

luckaa
5. únor 2009

leonik díky

mmisak
autor
6. únor 2009

Ahoj, tak jsme našli ted zoubek číslo 13náct ,nateklé má 3 zoubky ty budou, tak do týdne a otíkají mu i pětky ☹ .Když si představím, že za 4 týdny letíme na dovolenou doufám ,že se to všechno prořízne,ale moc nadějně to nevidím 😒

miranda77
6. únor 2009

ahojda, tak my mame 1,5 roku a ted se objevil 7 zoubek. Uz jsem z toho byla trosku nerv, ale zubarka rikala, ze do dvou let je to v pohode.

lena27
6. únor 2009

je nám 18 měsíců a už asi 3 měsíce máme 16 zoubků. do měsíce si myslím, že nám začnou růst poslední 😀 . první zoubek nám vyrostl v necelých 4 měsících

mjanca
6. únor 2009

tak nam bude rok a mame 2 zoubky, ale ma dost natekle horni jednicky i dvojky, spodni dvojky, uz tak mesic, a nic se neprorezava 😒 . Jak dlouho to muze jeste trvat?

kacka79
7. únor 2009

Ahojda,
tak nám je 19 měs a máme 16 zubů, chybí nám jen zadní stoličky

k.cernohorska
9. bře 2009

Nám je 11 měsíců, máme 9 zoubků. První dva jsme měli ve 2 měsících.

modzo
10. bře 2009

Ahoj
u nás to samé jako u kacky79 nám je 20 měsíců a máme 16 zubů,čekáme na zadní stoličky 🙂

tomasek06
12. bře 2009

Ahojky! Můj malý měla všech 20 zoubků v 18 měsicích.

eppik.m
14. bře 2009

Ve 12m. máme celkem 8 zubů, jedničky a dvojky nahoře a dole 😉

renatalen
15. bře 2009

Ahoj, my máme dva roky a máme 13 zubů a nevypadá to, že by další chtěly růst. První zub jsme měli v deseti měsících 😀 . Jak to vidim, tak budeme mít všechny zuby tak ve třech letech🙂

beruska1979
17. bře 2009

hihi, my máme 14 měsíců a zatím jenom 3 zuby, 4. se klube

peppapig
20. bře 2009

nase mala mela v 15ti mesicich 4 zoubky, ak uz to slo rychle a musim rict ze docela bezbolestne