Kolik mám odečíst při měření teploty v pusince?

sayast
16. čer 2009

ahojky,
mame teplomer dudlik a nejak nikde nemuzu najit kolik se odecita stupinku 😅 😕 . v zadecku je to pul stupne, jak je to v pusince?
moc dekuju

mousunek
16. čer 2009

mam ho taky na obalu je napsano i teploty od do jak je to v poradku je tam do 37,2 ze to je normal pro jistotu se kouknu doma jeste. Popripade vzadu na obalu ty teploty jsou

sayast
autor
16. čer 2009

to budes moc hodna,ja to neuvazene vyhodila,ale myslim ze jsem to tam napsane ani nemela. dekuju moc

mousunek
16. čer 2009

aha a jaky mas? nevim zda je to u vsech stejne ale podivam se k veceru to tu bude 😉

sayast
autor
16. čer 2009

mam baby temp, ale to by asi u vsech melo byt stejne, si myslim
dekuju,vecer mi to bohate staci,teplotu nemame, to ja jen kdyby nahodou 😉

mousunek
16. čer 2009

35,7 - 37,2 je normalni teplotka pri mereni v pusince tim dudlankem ted jsem vystrachala na netu ten muj, meri se s nim v leze a teplota na digitalnim displeji naskakuje, ze to muzes sledovat

sayast
autor
16. čer 2009

hm,tak kdyz vcera mela 37,6, tak to asi mela zvysenou, co? my jdeme ve ctvrtek na prvni ockovani, proto se ptam,abych vedela dopredu a pak neplasila 😅

scharfinka
17. čer 2009

No tak já zase v chytré knížce vyčetla, že teplota v pusince je 0,2 až 0,3 vyšší než v podpaží.....ale jsem z toho také dost zmatená, máme tři druhy teploměrů a každá naměří něco jiného.....a kromě toho jsem se i v knížce dočetla, že teplota do 37,5 je u dětí normál, já myslela, že je to ale před odečtem, ne?