Kolik platíte chůvě na hlídání?

tygrous
22. črc 2010

Chtěla bych vědět, kolik bychom měli nabídnout slečně za občasné pohlídání malýho... Slyšela jsem právě dvě dost rozdílné ceny, tak mě to zajímá😉

ldemeterova
1. říj 2013

Dobrý den, nabízíte-li hlídání, zkuste mrknout na ceny tet na našich nových stránkách. Máme ambice udělat inzerci důvěryhodnější. Můžete zde inzerovat i na úklid, hlídání mazlíčků nebo doučování. Také se můžete inspirovat z našich Rad a tipů, jak udělat inzerci zajímavější, aby Vás rodiny kontaktovali. Vyzkoušejte.

asineda
10. říj 2013

Já hlídala asi 3roky zpět 2 děti ( 1rok a 3roky) od 7,00 do cca 16,00, k tomu jsem uklidila, uvařila a vymyslela nějakou rozvíjecí aktivitu a za měsíc jsem dostávala 10000,-/ 5dní v týdnu/ 8,5h denně což vycházelo na 80kč za hodinu

anushka111
10. říj 2013

Já platila kamarádce, vycházelo to myslím na 70 kč za hodinu. Neměla však žádné zkušenosti s hlídáním, počítám že paní, která se živý jako chůva, bych dala asi víc. Záleží asi taky na tom kde člověk bydlí, já jsem z té stověžaté matičky 🙂

bilamasajka
2. pro 2014

ja jsem chuva na hlidani a myslim ze dobra, deti mam rada a vyse hlidani za hodinu je 130kc a myslim ze to neni moc, tez uvarim, vyzehlim a postaram se o chod rodiny

barccca
4. pro 2014

Já myslím, že když je slečna fakt šikovná, má nejlépe i nějaké vzdělání a dítě ji má ráda, tak je vhodné aspoň tu 100/hod, přece jen je to dost zodpovědná práce a tak bych ji taky ocenila. Aspoň bych věděla, že bude za tu práci vděčnější, když je líp placená a tím spíš se bude snažit dělat ji dobře🙂
Být v pozici té potenciální chůvy a vědět, že na to mám zkušenosti i kvalifikaci (pedagogickou školu nebo tak), tak ani pod 100kč nejdu.

hlidanimonika
17. bře 2015

Já hlídám na Benešovsku za 90Kč/hod, záleží také na počtu hodin za den a jak daleko to mám. Je to vždycky o dohodě. 🙂

lu777
17. bře 2015

my platíme 100 Kč za hodinu, párkrát jsme platili i víc, ale to bylo urgentní hlídání když se něco stalo a nešlo to jinak zařídit a byly 2 děti a malé nebo jedno nemocné a já jsem musela třeba k doktorovi kam to s dětmi nešlo...

jinak 100 Kč 😉

marton
17. bře 2015

150 za dvojčata.Při dlouhodobém hlídání/ riskli jsme i 3 dny/,tak to bylo na dohodě 🙂 .

briliantka
17. bře 2015

100/hodina

jirnov
11. čer 2015

Tak třeba tady mají chůvy uvedené i ceny, kolik si berou za práci www.vychuchol.cz

maki73
12. čer 2015

my platíme 100kč/hod, ale dle mého hodně záleží na tom, co všechno má na starosti (vaření, program pro děti, nějaké vzdělávací aktivity, nebo jestli "jen" hlídá), jako podmínku jsme měli kvalifikaci (pedagogická škola) a praxi, takže cena je pak vyšší, jinak jde o Ostravu.

veera5
13. říj 2015

Ja hlidam kazde pondeli v centru mamaco za 75/h.Myslim ze je to takovy zlaty stred.Kdyz naopak nam hlida nekdo vecer deti kdyz jdeme na veceri,platime srejne😀

nisulka
13. říj 2015

Já hlídám za 70-100/hod. záleží kolik je dětí a jestli je i úklid a jestli jen kočárkuju... mám ped. vzdělání, zdrav. kurz první pomoci a pod určitou cenu za tu zodpovědnost bych nešla

pospolino
18. lis 2015

Hledám Chůvu na hlídání nadšeho 1.5letého syna. Na cca 12/h v měsíci
Od 9hod do 16hod. Nabízím start 100Korun

baboonek
17. led 2018
Uživatel baboonek je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od baboonek.

Můžete zkusit aplikaci Babysitting.today, je zdarma ke stažení na google play nebo app store. Když si prohlédnete profily chův ve vašem okolí, tak zjistíte průměrnou cenu, za kterou běžně hlídají. Z toho lehce odvodíte, jak se pohybuje cena ve vašem regionu.

jge
17. led 2018

V Praze nejlevnejsi kolem 100, normalne 150 CZK

hermelinah
17. led 2018

Hlídala sem synovce za 120,-, popravdě 70,- za hodinu mi příjde hrozně málo, ale asi je něco jiného hlídat kojence, batole, nebo školáka.

craki
17. led 2018

Davam pani na hlidani 120/h
Podle me je to velka zodpovednost.
Pak taky zalezi na lokalite, v Praze to bude jinak nez v Horni Dolni. Stejne tak jestli je to znama nebo ne...
My jsme nejak uprostred 😉 A pani jsem nasla na netu...

riva9
22. bře 2018

a Brno? Já platila před 15 lety 120Kč/hodina a ještě měla úúúúúžasná slečna benefity od firmy🙂

vanny77
16. črc 2020

@zlatarx ja zrovna shanim pani na hlidani