Kolik platíte chůvě na hlídání?

tygrous
22. črc 2010

Chtěla bych vědět, kolik bychom měli nabídnout slečně za občasné pohlídání malýho... Slyšela jsem právě dvě dost rozdílné ceny, tak mě to zajímá😉

stylly
22. črc 2010

o hlídání zatím nevím ale já mám paní na úklid což je podobné a dáváme jí 90Kč/h

romana29
22. črc 2010

Víc jak stovku bych nedala 😉 , naštěstí my máme babču přes cestu, díky bohu za ni

kaleilah
22. črc 2010

já jsem hlídací teta, hlídám denně jedenáct hodin...za 18kč na hodinu 😅 😅 😠

zlatarx
22. črc 2010

ahoj já hlídám příležitostně a mám to na živnost a beru si 60-80 kč/hod/dítě když je to na víc hodin denně a častěji tak se to upravuje.ale za příležitostné je to tak 60 kč

ryangi
22. črc 2010

my platíme 100kč za hodinu, nemáme totižhlídací babičky 😉

septim
26. črc 2010

ja davam 80korun na hodinu 😉

andu
26. črc 2010

Já za hlídání dostávala 70Kč/hod.

kristi
26. črc 2010

Praha - dávám 130kč/h. Ale je úžasná a ještě jsme se zkramarádily. Navíc malá ji miluje

arcik
26. črc 2010

Ahojky ta u nás funguje chůva většinou přes noc a to dostane 200,- plus snídani přes den je pak úplatná šiškou lovečáku..začínali jsme na 400,- za večer půus odvcoz domu a teď jí berem, jako člena rodiny 😉

sambucca
26. črc 2010

myslim ze zalezi taky na tom v jakym regionu bydlis a shanis hlidani 😉 ono je jine financni oceneni v Praze a jine napriklad v Hodonine....

nikollita
27. čer 2011

Já jsem taky chůvička a brala jsem si 50Kč/ hod., hlídala jsem 3 měsíčního chlapečka, rodiče si odjeli odpočinout k moři. Přes den hlídala jeho babička, od pozdního odpoledne do rána jsem hlídala já. Byla to luxusní šichta 😀
Malý mi v noci krásně spinkal, budil se co 3 hodiny a pak hnedka usnul, prostě zlatíčko. Já přes den ještě chodila do školy, takže jsem byla i docela vyspaná 🙂
Později jsem začala hlídat i přes den, ale cenu jsem nechala, protože jsem už byla a jsem i nadále členem rodiny, jinak bych cenu zvedla na 70-80 kč 🙂 řekla bych si možná i více, ale to už by mi nikdo v našem kraji nezaplatil 😒

luckar
27. čer 2011

Švagrová chodila hlídat a vařit do rodiny a začínala na 100 Kč a končila na 120 Kč. Ale v Praze a kolem Prahy jsou ceny určitě v takových horizontech.

alenka83
27. čer 2011

ahoj, já mám jako hlídací teta 30-50 kč/hod, když je to celý den, je to smluvní...Asi záleží na dohodě těch dvou lidí🙂

madormi
27. čer 2011

ahoj já hlídala přes den ( v době kdy maminka byla práci, většinou od 8 do 17 hod) v Hodoníně a brala jsem 55kč/hod

blanka.k
27. čer 2011

200,- za cca 1,5 až 2 hod. - Brno (někdy se mi práce protáhne a musí hlídat přes 2 hod., ale tak 1,5 je asi průměr), hlídá moje sestra nebo kamarádky se stejně starým dítětem, nikdo "profi". Co jsem pátrala, tak to je dobrá cena na místní poměry (známá má chůvu + uklízečku v 1 za 300,-/hod.)

veruska007
27. čer 2011

Brno: vyuzivame hlidani v soukromych skolkach, nejlevnejsi je 30,-/h. nebo 350,-/ den. Komercni hlidani je bezne 120,-/h, coz mi prijde hrozne moc. Z vlastni zkusenosti: cena a kvalita spolu vubec nesouvisi.

kathule
2. črc 2011

Brno : Já hlídala za 60/hod ted jsem doma s malým a hodlám se zas vrátit k hlídání 🙂

lucenek
2. črc 2011

já 80Kč/hodinu studentce pedagogické školy se zaměřením na logopedii, chodí k nám domů, hlídala i v Dubaji, praxe v jeslích, školkách a hlavně Sára ji má ráda......dělaj různé cvičení, každý den nový obrázek, vystřihovánka.....a cena opravdu slušná

pet.s
3. črc 2011

Já jsem z MB, dělala jsem chůvu. Za 60 na hodinu celodenního hlídání, na občasné hlídání 80/hod.Kamarádka ted bere 80/hod za dlouhodobé pravidelné(denně od 7-17), občasné 100/hod. Já mám ted holčičnu za 70 na hod, ale prioritně uklízí, občas hlídá.

kvetinkajirinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alamo
20. črc 2011

V Praze 150/hod, je to pres agenturu. Chuva je profesi zdravotni sestra. Je vyborna, mala ji ma moc rada.

sussanah
20. črc 2011

My bydlime na vesnici na JM, platila jsem slecne na hlidani 60Kc. BYli jsme s ni moc spokojeni, takze po pul roce jsme to zvedli na 70Kc s tim, ze opravdu zajistila naprosto vsehcno kolem maleho a perfektne to s nim umela.

brusinka.pusinka
20. črc 2011

Já hlídám za 75kč za hodinku, sice jen dva dny v týdnu ale vyhovuje to oběma stranám 😀

sanies
20. črc 2011

Ahojky,já mám na dlouhodobé hlídání maminku mé kamarádky,vychází to na necelých 70 kč. na hod. Většinou hlídá jen mladšího,ale o víkendech oba. Dokonce si je nechala i na noc,ale to není pravidlo. Jinak jsem šťstná ,že ji máme!!! Stále má s dětmi nějaký program typu, divadlo,bazén,výstava. Vyrábí spolu výrobky a všemu je učí a zdokonaluje.Sice by mohla být trošku přísnější,ale mám ji moc ráda!!!

kiliankova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katschka
21. led 2013

Potkala jsem jednu slečnu, která už hlídá děti několik let a fakt hodně se mi líbilo, jak se k těm dětem chová, že bych se ani nebála jí svěřit ty naše. Kdybych měla teda potřebu. Nicméně brala 150 - 180/h. A říkala mi, že začínala u agentury a lidi z agentury by si nikdy nevzala ke svým dětem, když to tam tak viděla. A ještě říkala, že dobrá chůva nejde pod 150. Sice agenturám se tolik zaplatí, ale chůvy z toho mají tak max. 80. nechci nikoho urazit, jen prodávám, jak jsem koupila. 🙂

kotito
21. led 2013

Já jako chůva pracovala docela dlouho. Začínala jsem na 150kč a časem za hospodyňku, nákupčí, chůvu 300kč/h + služební auto.

peetrunka
4. črc 2013

Maminky....nabízím hlídání Vašich dětiček v Praze. Celodenní hlídání i jednorázové, po domluvě i o víkendech. Cena cca 90kč/hod. Jsem 29 letá zdr.sestra t.č. na RD s dcerkou 2r9m.. Před RD jsem pracovala na novorozenecké chirurgické jednotce v Motole. Zkušenosti s hlídáním mám, reference také...pro více informací prosím pište na mail : blaacky@centrum.cz a já Vám odepíši. Pohlídám u Vás nebo u sebe. Těším se..
AKCE během prázdnin 70kč/hod.

majina
4. črc 2013

Já jsem hlídala 7-miletého chlapečka, vyzvedla jsem ho ze školy, udělala úkoly a pak si s ním hrála + vyvenčení psa a měla jsem 70,-Kč na hodinu ale to už je 7 let zpět! Teď bych chtěla min. 100,- Kč 😀

marecek4
4. črc 2013

já platila 100,- na den,malý měl sebou baštu v krabičkách aby pani nemusela každý den vyvařovat a hlídala cca 4-5 hodin denně-podle toho ,jestli velcí stihli dojít než usnul,nebo jestli ho brali po spinkání,ale byla to známá,na dědině o kousek dál nasadili pořádnou taxu-200,- na hodinu