Kolik toho naspí vaše 6týdeňátka?

13. čer 2021

Maminky, jak spí vaše 6ti tydeňátka? Ve dne i v noci. A kolik toho probudí? Jak často papají? Dekuji

autor
13. čer 2021

... Myslela jsem probdí😁

littleice
13. čer 2021

Co si tam vzpomínám, tak v 6ti týdnech začala malá trochu méně spát, víc vnímala hračky atd, ale spala každou chvilku. Probdělá takto aktivně myslím hoďku max 2 když už něco ale málokdy. Papání přes den co 2 hodiny, v noci od posledního kojení 4 hodiny - pak se to prodlužovalo, v 3 new vydržela 8 hodin, poté kojení po 2 hodinách

veritanas
13. čer 2021

Každé dítě jinak. Malý spal vždycky 20 minut a dvě hodiny byl vzhůru a dcera totálně naopak. V noci dcera už velmi brzy dávala několik hodin v kuse ( nekojim), syn tak po 3-4 hodinách vždycky se napili a usnuli. 😁

trdli
23. čer 2021

Přes den teď skoro vůbec nic, většinou to jsou 5min-15min spánky. 🙈 Teď hoooodně často papáme (kojím), takže asi i žízeň. Sotva ho položím do postýlky, tak už je zase vzhůru, takže toho ani moc neudělám. 🙈 Přes noc spí 3-4h, pak kojím, pak 2h spí, pak opět kojím a pak buď usne a nebo už ne. 🙈🙈🙈

autor
23. čer 2021

@trdli tak to máš hodně náročný! Podle toho co píšeš mi přijde že má hlad, nemyslíš?

trdli
23. čer 2021

To nevím, kojím často a kdykoliv si řekne. Buď baští, nb nechce být sám, nb usne u mě, ale když ho odložím, tak je vzhůru. 😂 Ale myslím si, že hodně v tom hraje roli vedro a naše podkroví.. než to začalo, tak krásně spinkal i přes den, teď skoro vůbec.. 🙈