Kolik Vám vypije 8měsíční dítě mléka najednou?

smallinka
18. čer 2015

Mám stále lahvičku 125 ml ale dávám ji úplně plnou, což je tak kolem 170 ml, chci koupit už větší na mlíčko protože někdy ještě dolívám další várku..... nevím ale jestli bude stačit lahvička 240 ml nebo tu úplně velikou 330 ml? mám pocit že ta 330 ml je už zbytečně moc, když má dítě v tomto věku vypít 500 ml denně - když dávám mléko zatím ještě teda 3x denně......

andelka
18. čer 2015

330 je fakt moc. Těch 240 většinou stačí, dát plnou, 250 a hotovo.

smallinka
autor
18. čer 2015

@andelka ok díky za názor 🙂 taky si myslím....

smallinka
autor
18. čer 2015

tak jsem si vybrala tuto
http://nakup.itesco.cz/cs-CZ/ProductDetail/Prod...
jen nechápu proč je tam napsáno až 12+ ?

andelka
18. čer 2015

@smallinka možná kvůli té savičce s trojkou

hanule112
18. čer 2015

Já svému 10 měsíčnímu synkovi dávám nutrilon 240 ml a stačí mu to.

andelka
18. čer 2015

Jako já jsem kojila do 15 měsíců, ale pochybuju že by si dítko vytáhlo víc jak čtvrt litru. Potom jsem dávala UM (do 3 let) a měla jsem tu střední flašku (tu velkou 330 využiju občas teď na čaj na výlet)

zanri
18. čer 2015

Malý má rok a pije pokračovací mlíko č. 3, to je od 10. měsíce a na krabici je doporučená dávka 210ml=7 odměrek (tj. tak 230ml mlíka), to ale zvládá tak posledních 14 dní, jinak jsem tak 50 vylívala. Myslím, že víc ml by najednou dostávat neměl, kvůli velikosti žaludku. Takže láhev 240ml určitě stačí.

Jinak k té lahvičce z Tesca - 12+ je kvůli té savičce č. 3 - větší otvor k sání. Kromě objemu lahvičky si ale pohlídejte, z jakého materiálu je savička - kdo pije z latexu, nechce obvykle silikon a naopak.

smallinka
autor
19. čer 2015

@zanri díky za info, našla jsem v tescu i náhradní savičky č. 2 tak je pořídím k této lahvičce, tu větší nechám až na ten rok 😉 no teď máme avent, to jsou dost drahé, tak už je nechci kupovat když holky už nekojím tak nepotřebují imitaci prsu jako dřív, avent je silikon nebo latex?

zanri
19. čer 2015

@smallinka tak to nevím, ale podle toho, co jsem v rychlosti našla na netu, tak asi silikon

smallinka
autor
19. čer 2015

@zanri jj díky taky jsem to už pohledala že jsou obě silikon avent i to canpol baby tak je to dobrý 🙂

zanri
19. čer 2015

@smallinka - no a ještě jsme měli problém s tím, že nechtěl pít z těch tvarovaných saviček, jen z těch obyč. kulatých