Kolikrát denně má být stolice při umělém mlíčku?

ssimmikk
28. črc 2011

Maminky, mám dotaz....malá má skoro měsíc, papaly jsme UM Nutradefense a nemohla se vykakat, měla bobky, trpí na prdíky, tak sjem koupila mlíko Beba sensitive, už jsme zbaštily jedno balení a načaly druhý, prdíky jsou lepší, má je furt, ale nepláče mi celý dny a nemá problémy se vykakat....spíše nevím zda nemáme opačný problém, stolici má skoro při každým jídle....takže třeba 5x denně, někdy víckrát, nemá jí vodnatou, ale řidší asi ano, četla jsem, že by měla být konzistence míchaných vajíček....tak ńevím, vodnatá není a tak tuhá taky ne....děkuji za odpovědi 😉

romana29
29. črc 2011

Taky jsme mohly mít pouze Bebu - měla ji už v porodnici, pak jsem chtěla koupit Nutrilon, že je "lepší" a malá se nemohla vůbec vykakat. Po té Bebě je fakt ta stolice vzhledově "divná", ale aspoň se vykakala....
Prdíky se u nás dost zlepšily po šestinedělí, a v půl roce už bez problémů 🙂 (syn na to trpěl nejmíň do dvou let, takže půl roku jsem ráda přežila).
Teď jsem jí koupila Sunar a je to v pohodě, kaká a v noci v rámci možností, když nerostou zuby, i spí.

lusyy
29. črc 2011

Tak my používáme Nutradefense a stolice je úplně jako když jsem kojila,akorát je zelená. Kaká 1x denně,vyjímečně 2xdenně,spíše dopoledne. Když jsem ji dala Nutrilon,tak měla šílenou zácpu. Takže nám Nutradefense velmi vyhovuje,ale chce to asi vyzkoušet. A na bříško jsou dobrý ty probiotický kapky Bio gaia.

mrsblack
1. srp 2011

Máme Nutrilon a malý kadí tak jednou za jeden až 2 dny, někdy dvakrát za den.

pe.martina
2. srp 2011

Ahojda, začínaly jsme na Nutrilonu HA a malá se taky nemohla vykakat, přešly jsme teda na Bebu Sensitive a už máme asi 7mé balení a občas má tužší bobek a víc se "namaká" než ho vytlačí, ale jinak v pohodě. Na prdíky a příško jsme začala dávat ve 2 měsíci kapky Bio Gaia a myslím, že jí pomohly upravit kakání. Kaká každý den, někdy i 2x denně a má tuhý bobek až občas takovou tu řidinu 🙂 Možná toje malá kaká tak často, že se jí upravuje bříško po změně UM. Pokud to není vyloženě vodnatý průjem a je jinak spokojená, tak to bude v pořádku 😉