Koncept kontinua - máte praktickou zkušenost?

blandik
20. bře 2012

Zajímaly by mě zkušenosti maminek, které tuhle knížku znají a snaží se ji doma uvést do praxe. 🙂

meleri
2. dub 2012

@dlabinecka jo musi to byt rozdil kdyz tam ty deti zijou nez kdyz tam jednou dvakrat do mesice clovek jedde to je fakt ;;;;;dve deti jsou fuska ja jsem rada ze mi starsi chodi rana do skolky a nevim jak ty ale my jsme porad vsichni nemocni ty male deti jsou sladke a super ale je to fakt drina....zvast kdyz uz nema clovek po dvacitce fakt uz bych treti nechtela i kdyz sve deti zboznuju....

dlabinecka
2. dub 2012

@meleri Tak mě je čerstvejch 26 😅 Mám celý den obě děti a pomahají mi babičky, ale někdy -dost často-je to fakt nápor na nervy .-p Ale my teda nemocný nejsme vůbec. Malému je 6měsíců a ještě ani rýma, Eliška měla vloni v zimě angínu a od tý doby asi jednu rýmu, ale jinak jsme fit -naštěstí 🙂

mikulka
3. dub 2012

@germaine Ale víš co, říkala jsem si, že jestli ho teď bolí zuby, možná proto nechce být sám, možná není teď v nhodná doba. I když zuby ho teď asi budou zlobit dýl...

hamma
3. dub 2012

@kocicinka Hm, tak to je fakt - po porodu potřebuješ klid a někoho, kdo se o tebe bude starat. Mě teda bylo hned dobře, ale stejně jsem si pořádně odpočinula až doma, v nemocnici mě pořád otravovali a budili, když zrovna konečně syn (máme taky Jonáše🙂) usnul, tak přišla vizita nebo uklízečka nebo něco...Ale je pravda, že můj muž je v tomhle úžasnej a dokáže se o všechno postarat.