Používáme cookies. Více informací zde. OK

Konopná kosmetika CutisHelp pro miminka. Používáte?

evikuu
28. lis 2008

Ahoj holky, znáte někdo tuto konopnou kosmetiku??? Používáte???

luciv
28. lis 2008

Ahojky ja používam malé na ekzem a myslím si že pomaha ale aspon 3 tydny používat a jde poznat vysledk zaleží na co ji potřebuješ použít dokonce mi zde psala maminky která používala od teto značky mýdlo pro mimi a ekzem zmizel. U malé místy zmizel a místy se zelpšil ale neměla to nějak hodně jen místy fleky v zimě se to více dělá ale mazatím tomu zabranujeme

evikuu
autor
28. lis 2008

dělá se jí ekzémek v obočí, hlavně když přijdeme z venku 😠
já používám krém ekzém pro dospělé a super věc, tak si říkám jaká je asi kosmetika pro prďolky.
Opruzeninky máme někdy ale oprudík koupím taky-taťka už veze ekzém a uvidíme 😎

kubaka
28. lis 2008

My jsme taky používali první rok konopnou mycí pěnu, ale jmenovalo se to Robátko - výrobce už nevím. Byla fajn a bez problémů, dokonce nám pomohla zvládnout vyrážku - a malému navíc chutnala - feťák jeden 😀

evikuu
autor
29. lis 2008

jasně-manžel taky říká že jí budu na to učit odmala 😀

gedgitka.a
5. pro 2008

ahojky mě v pondělí jedna mamka poradila taky na seborhoiu a atopák Konopný věci, tak mažem 2 dny mast na obličejík kde máme prý atopák, zatím jen na spáncích, špičce nosíku a čelíčku a na hlavičku kůru na seborhoiu, já jsem z toho, už úplně v depce, ale manžel říká, že se to i za ty 2 dny zlepšilo, jen tam píšou, že to po namazání může zčervenat a svědět, což je fakt náš malej si za chvilku dycky začne žmoulat obličej ručičkama, tak mu to promastím na spaní Lipobasy a spinká krom kojení celou noc, snad to zabere a budeme mít navždy pokoj, jedinou jistotu mám, že z mýho prcka feťák na konopí nebude hihi, jak ho s tím začnu mazat děsně se 😀 ksychtí

lennetfrigg
5. pro 2008

Ahojky, taky jsme používali a super věc. Malý měl osypané líčka a dr. nám říkala, ať dáváme heřmánek. To pak bylo ještě horší. Líčka si škrabkal a tak jsem mu to namazala konopnou mastičkou a za tři dny klid.

evikuu
autor
6. pro 2008

Už taky používáme a super věc.Malou koupu ve vývaru z řepíku /poradil doktor/ a namažeme konopnou kosmetikou!!! Od ruhého dne máme pokoj a stále to trvá!!!! Díky za rady a doporučuju

lucinajda
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Sem začni psát odpověď...

Odešli