Konopná kosmetika CutisHelp pro miminka. Používáte?

evikuu
28. lis 2008

Ahoj holky, znáte někdo tuto konopnou kosmetiku??? Používáte???

luciv
28. lis 2008

Ahojky ja používam malé na ekzem a myslím si že pomaha ale aspon 3 tydny používat a jde poznat vysledk zaleží na co ji potřebuješ použít dokonce mi zde psala maminky která používala od teto značky mýdlo pro mimi a ekzem zmizel. U malé místy zmizel a místy se zelpšil ale neměla to nějak hodně jen místy fleky v zimě se to více dělá ale mazatím tomu zabranujeme

evikuu
autor
28. lis 2008

dělá se jí ekzémek v obočí, hlavně když přijdeme z venku 😠
já používám krém ekzém pro dospělé a super věc, tak si říkám jaká je asi kosmetika pro prďolky.
Opruzeninky máme někdy ale oprudík koupím taky-taťka už veze ekzém a uvidíme 😎

kubaka
28. lis 2008

My jsme taky používali první rok konopnou mycí pěnu, ale jmenovalo se to Robátko - výrobce už nevím. Byla fajn a bez problémů, dokonce nám pomohla zvládnout vyrážku - a malému navíc chutnala - feťák jeden 😀

evikuu
autor
29. lis 2008

jasně-manžel taky říká že jí budu na to učit odmala 😀

gedgitka.a
5. pro 2008

ahojky mě v pondělí jedna mamka poradila taky na seborhoiu a atopák Konopný věci, tak mažem 2 dny mast na obličejík kde máme prý atopák, zatím jen na spáncích, špičce nosíku a čelíčku a na hlavičku kůru na seborhoiu, já jsem z toho, už úplně v depce, ale manžel říká, že se to i za ty 2 dny zlepšilo, jen tam píšou, že to po namazání může zčervenat a svědět, což je fakt náš malej si za chvilku dycky začne žmoulat obličej ručičkama, tak mu to promastím na spaní Lipobasy a spinká krom kojení celou noc, snad to zabere a budeme mít navždy pokoj, jedinou jistotu mám, že z mýho prcka feťák na konopí nebude hihi, jak ho s tím začnu mazat děsně se 😀 ksychtí

lennetfrigg
5. pro 2008

Ahojky, taky jsme používali a super věc. Malý měl osypané líčka a dr. nám říkala, ať dáváme heřmánek. To pak bylo ještě horší. Líčka si škrabkal a tak jsem mu to namazala konopnou mastičkou a za tři dny klid.

evikuu
autor
6. pro 2008

Už taky používáme a super věc.Malou koupu ve vývaru z řepíku /poradil doktor/ a namažeme konopnou kosmetikou!!! Od ruhého dne máme pokoj a stále to trvá!!!! Díky za rady a doporučuju

lucinajda
Odpověď byla odstraněná
Zobraz