Košík - postýlka - ohrada s posuvným dnem. Co mám koupit?

merja
29. únor 2012

Holky díky za tipy. Máme dvojposchoďový dům a schody jsou moc úzké na stěhování postýlky sem a tam. Přemýšlela jsem, jestli tedy postýlku dát do ložnice a tam dávat malého na noc, košík - nebo kombinovaný košík dole po domě / a nebo ho prvně ptřesouvat na noc do ložnice, postýlka později /. Až by se malý vrtěl, tak koupit dolů ohradu s posuvným dnem. A nebo co si myslíte místo košíku kombinovanou kolébku např. Regina? Nevím jaký je tam rozdíl kromě houpání / kolečka to má taky na posunutí, ... /. Je pravda, že ten koš nemusí odpovídat prospěchu zdraví - zahřátí dítěte, molitanová matrace ? Jaké výrobce by jste doporučili a výrobky? Díky 😎

arianka
29. únor 2012

Máme také patrový dům a od začátku jsme měli dole v obýváku cestovní postýlky s kolečky na přes den + v dětské ložnici klasické postýlky, po čase pak vyměnili cestovní postýlky za ohrádku s kolečky.

augustka
29. únor 2012

Ahojka, my máme také patrový dům a jak píše arianka, také bych dala do dětského pokoje klasickou postýlku a v obýcáku cestovní. Přijde mi to jako nejlepší řešení 🙂

pajapoj
29. únor 2012

taky máme patrový dům a v ložnici byla klasická postýlka a dole v obýváku cestovní, která pak posloužila jako ohrádka na dočasné odložení většího děcka (nejsem příznivce ohrádek, takže nad tou klasickou ohrádkou jsem ani neuvažovala, malej měl od malilinka volný pohyb po domě) a i jako schovávačka 😉
Teď na druhé to plánuju zase tak

ivca_doubek
29. únor 2012

Ahojky, taky máme 2 patra, a máme jednu postýlku nahoře v ložnici a druhou dole v obýváku. Stejně Kubík s bráchou je věčně na zemi na dece, takže postýlka funguje jenom když potřebuju např. do sklepa pro brambory nebo vyběhnout ven pro poštu. A nebo na spaní přes den, ale to radši spí na procházce v kočárku. Ale jsem ráda že máme dvě.

hrave_hracky
29. únor 2012

Dle mých zkušeností mohu doporučit přenosný proutěný baby košík od Snoozebaby. Je to opravdu velice kvalitní a vkusný výrobek od holandské firmy, která je založena na unikátním systému štítků na hračkách a výrobcích, které děti opravdu baví. Veškeré potahoviny v košíku lze snadno sundat a vyprat v pračce. I my jsme košík používaly a na přenášení po domě byl super - stále jsem mohla mít malou s sebou. Pokud by Vás o košíku či celém konceptu značky zajímalo více, nahlédněte na můj profil 🙂.