Kosmetika Oriflame pro miminka. Máte zkušenost?

eatygrenee
9. bře 2009

Máte zkušenostu někdo s dětskou kosmetikou od Oriflame pro miminka?- je v současném katalogu
http://www.oriflame.cz/prod/offers/CurrentBroch... str.97

reni7
9. bře 2009

jestli je kosmetika oriflame dětská,tak parfémovaná jak pro dospělé,tak chudáci děti 😖

já ji osobně nesnáším,max.mají pěknou dekorativku,ale pěstící kosmetika je strašně dráždivá,na dítě bych jí vůbec nedávala,tam bych použila speciální dětské přípravky 😉

smardik
9. bře 2009

eatygrenee já bych raději použila speciální dětskou kosmetiku, ono se má používat dětské kosmetiky co nejmín, třeba mýdlo používáme jen 1x týdně, jinak omyváme jen vodou

zorina
9. bře 2009

Ahojte,
já jsem dostala dětský olejíček a malý ho snáší krásně. Vůbec to není přehnaně parfémované. Je to v pohodě.

kikimaruska
9. bře 2009

My měli ten dětský pudr (babi lpěla na tom, že na zadeček pro mimi jedině pudr) a sice krásně voněl, ale taky se po něm příšerně oprudil...a já zasypávala v domění že to vysuší, když je to pudr a ne. Potom co mi dr.vysvětlil že pudry nepoužívat, tak nám tu dva zbyly a už jsme je nepoužili. Takže raději ne...aspon ten pudr.

pajlin
10. bře 2009

Ahoj,tak my používáme tu dětskou koupel,asi od pul roku a jsme s tím spokojeni.A moje sestra používá i olejíček(taky spokojenost).A používají ji i kamarádky.Není moc parfemovaná.Ale je to u každého individuální,chce to vyzkoušet,která značka vám bude pasovat.Ještě jsem zapoměla napsat že dcera má citlivou pokožku.

zevina
10. bře 2009

já jsem asi slepá, ale na str. 97 jsem žádnou dětskou kosmetiku neviděla 😕 akorát kousek dál nějaké barvící mýdla...
ale jestli máš na mysli tu žlutou baby řadu, u malého mimíska bych byla velice opatrná, sice je tam psáno, že alergen free, ale na druhou stranu obsahuje heřmánek, což je alergen jak prase a spousta dětí je na něj citlivých 😉
my ji od někoho dostali, koupel byla docela obstojná, ale troufla jsem si ji použít až dlouho po roce, olejíček jsme nevyužili vůbec, stejně tak jako pudr 😎

beruska2x
10. bře 2009

tak to bych opravdu nedavala vubec, jen co nejmene parfemovanou, nejlepe vubec a z lekarny...

jituskak
10. bře 2009

já bych do toho taky nešla, je to samá chemie....

atreides
10. bře 2009

my měli tu koupel a byla fajn, skoro vůbec jsem ji necítila a dělala málo pěny (oproti tomu Nivea jí děla hafo 😝 ) a hlavně potom měla Niny jemný vlásky. Olejíček jsem koupila, ale šel hned pryč - krém je lepší

sonica
10. bře 2009

ja ji mam taky,neni moc parfemovana,sousedka ma holky alergicke snad na vse a snasej ji v pohode.nesdilim nazor s prehnanou peci.my ji taky nemeli a nic nam nebylo.nelibi se mi nazory typu ze za chvilku budem davat podle nich deti do sterilizatoru a pak se divime ze jsou na vse alergicke.nic se nema prehanet.

beruska2x
10. bře 2009

alergii ale maji deti vrozene po rodicich, ktere prave v detstvi patlali a krmili kazdym sajrajtem hlavne ze to voni vis... 😖

eatygrenee
autor
10. bře 2009

no asi do toho Orif. nepujdu, spíš koupím jen olejový olej a tak hodně málo toho

sonica
11. bře 2009

beru hlavne kdyz to v nich jeste budes podporovat.ale to je kazdeho vec.ja mam o tom toho hodne nastudovaneho i od maminek ktere takove deti maj.i dr.doporucuje skusit nejobyc.kosmetiku a kdyz az nebude vyhovovat sahat na ty setrnejsi.a ja s tim jenom souhlasim.

lada82
11. bře 2009

holky, ja uz mam 16m chlapecka - koupel snasel v pohode, olejicek ne, vic jsme nezkouseli... ale to je individualni, jak kdo reaguje - a byla to bila rada, lipova tusim
kazdopadne pro novorozenatko bych to ani nezkousela

reni7
11. bře 2009

já chci používat klasickou ondřejovku co byla ještě za nás,nevíte jestli se ještě dělá?hrozně krásně voněla
co všechno z kosmetiky si před porodem pořituzeje?já vůbec nevím,díky 😉

sonica
11. bře 2009

reni ja si poridila akorat ten olejicek,pudr a samponek,koupim jeste bepanten ten bude i pro me,a spoustu veci dostanem uz v porodce tak je skusime a pak se rozhodnem.

beruska2x
11. bře 2009

no treba sampon je miminku opravdu zbytecny, vzorky z porodnice jsem vyhazela rovnou, kdyz kosmetiku michas a pak se ti mimi osype tak nevis z ceho, nejlepsi je koupit vse od jedne firmy, a pouzivat dele... teba Nela batole, NIvea, Bübchen

sonic.. nastudovane muzes mit cokoliv ja to vim z osobni zkusenosti, navic kazde dite je jine, co sedne jednomu nemusi uz druhemu...

sonica
11. bře 2009

beru ale presne to jsem rikala taky,kazde je jine.jen mam nazor ze nemas zacinat s tou nejrozmazlenejsi ale skusit obyc.kosmetiku a uvidis co udela.jinak u nas v porodce dostavame vzorky od jedne firmy takze nemam duvod je hned vyhazet.

beruska2x
11. bře 2009

ja jsem to taky udelala a byla to chyba uz bych to nikdy neriskovala trvalo asi 2 mesice nez se toho malej zbavil, mela jsem Niveu a nesedla, ted kupuju Oilatu, Linolu a Exipial v lekarne a nic jineho uz nedam...

aponchie
11. bře 2009

ondrejovka se da koupit 😎 ja bych na male detatko vubec nic nepouzivala kor z katalogu spis bych se orientovala na vodu,oliv nebo slun.olej z lekarny na telo,lih na pupek a na dupky ribylku jeste treba jinak vubec nic 😎

lada82
11. bře 2009

ondrejovka existuje, ale ja z ni kejcham 🙂 takze tu nepouzivame, i ja jsem zastancem Rybilky

jinak na to novorozenatko fakt co nejmin veci, taky myslim ze sampon neni nutnost, a pudr nam pediatr vylozene zakazal, ted uz snese Davidek vse, takze stridame... ale s mimcem budu zase opatrna

eatygrenee
autor
12. bře 2009

taky si myslím, že čím méně tím lépe 🙂

koko_1
16. říj 2016

Dobrý den,
právě jsem založila novou skupinu zaměřenou na Oriflame (https://www.modrykonik.cz/group/7674/). Pokud vás tato značka zajímá, budu ráda, když se přidáte.
U Oriflame je výdělková příležitost, proto každému kdo bude chtít, pošlu bližší informace o tomto přivýdělku.
Přeji všem krásný den. 🙂

verena
16. říj 2016

Ja myslím, že patlani kosmetiky na dítě je právě přehnaná péče. Malé miminko se zas tak neuspini, aby se muselo každý den drhnout mýdlem. Dokud jsme nezačali přetahovat pindika, myla jsem maleho tak jednou za dva dny. A to pouze vodou. Zadek mu naopak myju po každém kakani. Na staršího zabiral na opruzeniny bepanthen, na mladšího měsíčková mast od weledy. Jinak je dobrý krem od biodermy atoderm. Nějaký lněný olej, lih na pupík. Bioderma ma i mycí gel. To tak asi zhruba stačí a za vic netřeba vyhazovat peníze. Ony ty miminka stejně krásně voni samy od sebe, a když mají vyprané oblečky, tak tuplem 🙂.