Koupací kyblík, není nebezpečný? Neuškodí?

denousek
22. čer 2012

myslím tím to že v něm mimčo sedí dneska jsme ho pořídily ale moc se mi to nezdá sedí celou váhou a to přece nemůže kvůli kyčlím.. ještě se mi tam nožkama odráží jak kdyby si chtěl stoupnout...

eficenka
22. čer 2012

správně by se používat neměl... ale když už, zkuste si ¨najít
online na čt 1 pořad sama doma, kde paní kiedroňová ukazuje koupání miminek, tedy ve vaničce,
ale hovoří i o kyblíku - jak správně děti držet....

katyxq
22. čer 2012

Teda nevím, ale nám v něm malá nikdy neseděla. Nemáte v něm málo vody a držíte správně mimčo? Malá se začla ode dna odrážet až stoupat kolem pátého měsíce, ale to jsme postupně přešli na velkou vanu nebo sprchu.
Na Youtube najdete řadu videí, jak miminko koupat v kyblíku.

romcovaklarka
22. čer 2012

Nám v něm malej taky neseděl, nemáš tam málo vody? Dala jsem vody tak akorát, aby když ho do ní strčím, tak stoupla jen pár cm pod okraj a pak se tam krásně nadnášel a já ho držela jenom pod bradičkou. Ovšem pak když byl starší, tak si tam začal taky hodně "stoupat" a za chvíli byl konec koupání v kyblíku. To mu bylo nějak 4-5 měsíců.

wenluxima
22. čer 2012

To v něm máte urcite málo vody. Dej te nejlepe az po bradicku

aajda
22. čer 2012

Asi opravdu málo vody... Nám taky v kyblíku neseděla, ale jakoby se nadnášela v té schoulené poloze... A paní Kiedroňové jsem se na kyblík ptala osobně a neshledala na tom nic špatného při správné manipulaci 😉 I když jinak zastává koupání va vaně s plínkou... ale to Agáta nesnesla.
A v kyblíku koupeme do dneška (13 a půl měsíce).

A teď se ti tam musí s malým vejít celé ruce v pohodě... tak když budeš mít pocit, že ti sedí, tak mu můžeš zkusit dát ruku pod kolínka a jakoby ho podsadit, aby se nemohl zapírat nožkama...

mirunda
22. čer 2012

Pokud tam máš normálně vody po bradičku, tak se ti to třeba jenom zdá, že sedí plnou vahou.. my měli nožičky zkřížený.. Liliance se v něm mooc líbilo, ale kolem půl roka mi tam stála a v tu samou dobu i seděla, tak se jí víc líbilo ve vaně.. Oliver z kyblíka tak nadšený nebyl, nevím proč.. ale celkově kyblík doporučuju, přijde mi to bezvadná věc, dítko je celé ponořené, má volné ručičky na hraní.. 😵