Koupete mimi každý den? V čem? Vanička, vana, kyblík?

kupinka
14. zář 2007

Ahoj holky,chci se zeptat,koupete každý den? A v čem? Ve vaničce, ve vaně nebo v kyblíku? Já jsem teď začla používat kyblík-je to i úspora vody,protože ve vaničce jsem mu vždycky napustila tolik,at uz má přikryté i bříško. Ale nevidím tam v tom kyblíku dolů,jak tam má složené ty nožičky,bude mít už 5 měsíců.tak už je docela čahoun. A kdy bych měla začít s vanou?

petula...
15. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost s kosmetikou pro mimi? Slyšela jsem, že Johnson je prý špatnej.... Tak nevím co mám koupit!!!

sisstin
15. zář 2007

petula: já jsem taky na Johnson slyšela blbý reference, tak se tím patlu já 😝 a mimi jsem koupila Sebamed 😉 ten si hodně maminek chválí 😉

kajule
15. zář 2007

Ahoj Petulo, nám v porodnici doporučovali kosmetiku od Welledy. Zkusila jsem olejíček a krém proti opruzeninám a bylo to dobrý. Teď teda máme Hipp je taky protialergenní a navíc krásně voní. 😉 Měli jsme i olejíček od Johnson a Páťovi teda nic neudělal, ale chlapeček od kamarádky měl po něm strašnou vyrážku. Ono asi každý mimi je na to jinak citlivý. Jinak na ty opruzeniny je dobrá taky Bepanthen mast, já se s ní mažu i když mě třeba něco štípne nebo se popálím a tak. 😉 Jinak Oilatum kosmetika taky protialergenní a ta je dobrá pro ty mimi, co na ty alergie hodně trpí. 😉

kajule
15. zář 2007

Vidíš, na Sebamed jsem zapomněla. 😉

sisstin
15. zář 2007

kajule: bepanthen mám do porodky..ale teda, jsem čuměla, kolik to stojí 😅 😅 😅 😅

kajule
15. zář 2007

Oni ho prodávají ve třech baleních. Já jsem v porodnici dostala to 5mg. Taky jsem si ale předtím koupila v lékárně koupila to střední balení, teď nevím kolik to je a stálo mě 100 a někde stojí i 110.

petraluk
15. zář 2007

Ahojky Petulo na opruzeniny stačí rybilka ta je o dost levnější než bepanthen. 😉
Na Jonhson nás upozorňovali v porodnici, že jsou na něj nejvíc alergický reakce. Mě mudr. doporučila Sebamed. 🙂

sisstin
15. zář 2007

kajule: já kupovala právě ten Bepanthen a líh..a 179 Kč... 😅 😅 😅 😅

kajule
15. zář 2007

Rybilku jsme v porodnici taky dostali. Mně se ale líbí, že ten Bepanthen využiju na všechno možný, i když teda stojí o něco víc.

sisstin
15. zář 2007

kajule: já mám psáno, že B-panthen na bradavky popraskaný 😕

kajule
15. zář 2007

Když si přečteš ten návod, co je v tý krabičce, tak se dozvíš, že to je na mnohem víc věcí. Já ho nepoužívám Páťovi na zadeček, i když na něj je to taky. Používám ho na bradavky po každém kojení a ještě jsem je teda popraskaný neměla. 🙂

sisstin
15. zář 2007

kajule: Páta je sladkej..jsem koukala na fotky 😵

kajule
15. zář 2007

Siss děkuju. 🙂 Já jsem zase včera okukovala tvoje bříško, teda spíš břicho, máš ho teda vážně pořádný. 🙂 Až jsem si říkala jestli nečekáš dvojčata. 😵

sisstin
15. zář 2007

kajule: no dvojčata fakt nečekám 😅 ono to tak i vypadá, protože jsem malá a drobná..tak to panděro je na mně strašně vidět 😅

kajule
15. zář 2007

Koukám, ty jseš taky v každý diskuzi. 🙂 Já skoro pokaždý, když sem přijdu, tak nikde nikdo. ☹ Našla jsem tě v mladý maminky, těhulky nebo tak nějak. 🙂 Jestli se můžu zeptat, kolik ti je? 🙂 Taky bych tam věkem patřila. 🙂

kajule
15. zář 2007

Jdu se najíst, tak doufám, že tě pak zase někde najdu, ať mám aspoň s kým povídat. 😉

sisstin
15. zář 2007

kajule: 23 😉 tak se klidně přidej..jsme tam fajn parta 😉 no já jsem všude...já se děsně doma nudím..tak jen visím na netu..přítel pracuje a žije v zahraničí..tak jsem skoro pořád sama doma 😉

kajule
15. zář 2007

Jj, tak je se tam ukážu. 😉

kupinka
autor
15. zář 2007

Holky,já malého mažu kosmetikou od chicca anemůžu si stěžovat. Ana zadeček teď kupuju Ondřejovku,není tak moc drahá a je taky moc dobrá.
Sisstin-já jsem se doma taky dost nudila,ale užívej si to,za měsíc Ti ta nuda končí 😉

berynka
15. zář 2007

Ahojky, my koupeme ve vaničce. Nepoužívám do ní ani podložku. Hedušu držím "klasicky" jednou rukou a druhou jí omývám. Nijak neprotestuje. Je spokojená, že je v teplé vodě, kmitá nohama a zároveň mne může pozorovat. Kyblík máme, ale využívali jsme ho jen v létě v těch vedrech venku na osvěžení. Nevím, jak bych jí v něm umyla vlásky a opláchla mydlinky ve všech záhybech 😒 .

lenycka
15. zář 2007

Kupinko, Ondřejovka je ta Ondřejova mast? Takový modrý obal to má?

kupinka
autor
15. zář 2007

Jo,stoji to kolem 40kc,krasne to voni a treba moje segra tim natirala obe deti po celem tele.Je to mast fakt na vsechno. B-panthen je sice super,ale i ta Ondřejova mast se mi dost osvědčila

kajule
15. zář 2007

Kupinko a to koupíš normálně v lékárně tu Ondřejovku?

hermina
15. zář 2007

Ahoj Kupinko, tak jak? Zkoušeli jste to koupání ve velké vaně? A jak to dopadlo?

natalien
15. zář 2007

Ahoj holky, my taky ze začátku koupali ve vaničce na molitanový podložce a to se Nell fakt vůbec nelíbilo. Koupeme každý den, tak ten pláč byl fakt ubíjející. Zkoušela jsem ji omývat i v umyvaldle pod tekoucí vodou (ve vaně bych to sama nezvládla 😅 ) a to se jí moc líbilo. Zkoušela jsem ji i opatrně kulit do umyvadla a byl naprostý klid, tak jsme se rozhodli pro kyblík. Koupeme denně a teď už koupeme i ve vaničce, pokud je v kyblíku tak bez jakýkoliv přípravků a do vaničky ji dám někdy pěnu, nebo myju mýdlem. Pokud volíme vaničku - podle nálady, tak mydlinkujem. Je naprosto jasný, že kyblík je u Nellinky jasná volba, já osobně na něj nedám dopustit. Je dobrý proti bolení bříška, voda je v něm déle teplá a není ji taková spotřeba jako do vaničky s molitanovou podložkou 😵

Minulý týden jsem si malou taky vzala do vany a to se jí taky moc líbilo, ale ty obštrukce okolo mě odrazují pořádat toto každý den.

Kosmetiku používám SebaMed a Weledu a dokonce jsem podlehla zkusit Niveu a taky je fajn a i hezky voní 😉

kupinka
autor
15. zář 2007

Ahojte holky,jo,tu Ondřejovku koupíš v lékárně,neměl by to být problém. Tak dneska jsme to teda zkusili v té vaně. Bylo to úplně super,malému se to strašně moc líbilo,byl úplně nadšený,že jsme tam všihni tři,pořád se nahlas řehtal a celé nás šíleně zestříkal 😝 .Ale pak jsem musela vylézt,obléct atd.,tak si tam taťka hověl beze mě ☹ A než malý usnul,tak už vylezl 😠 Ale byl to fakt super zážitek a my teď fajně miminkovsky voníme 😉

kalo
16. zář 2007

My máme kosmetiku Altermed...je to heřmánková kosmetika a krásně voní. Jinak nedám dopustit na Bepanthen...tím malé mažu zadeček i svoje bolavé bradavky. Že nám ta velká tuba za 250,-stačí jen na 3týdny-ani ne, neřeším, protože přece nebudu šetřit na kůžičce svého dítěte 😉

lenycka
16. zář 2007

Ahoj všem. Tak jsem včera koupila tu Ondřejovku, tak jsem na to dnes zvědavá. Cvičně jsem to teda malý namazala už teď ráno a před koupáním teda namažu, nechám půl hoďky, vyčešu a pak normálně umyju tak jako vždycky... tak pak poreferujeme 🙂
Já jsem si bradavky mazala asi jen první týden, pak už mě to děsně nebavilo, tak jsem je radši nechávala co nejvíc dýchat, Bepanthen jsem vyplácalá malý na prcinu, ale už jsem ho znova nekupovala, přešly jsme na Rybilku, ta stojí do 50,- Kč a jsme s ní maximálně spokojené 😉

kupinka
autor
16. zář 2007

lenycko-já už teď používám na mazání zadečku právě tu Ondřejovku. A nemám k ní výhrady. Bepanthen jsem predtím taky používala na bradavky,ale pak jsem si tam vždycky jenom nechala zachnout mliko a nebyl nikdy žádný problémpak napiš,jak to zabralo...

lenycka
16. zář 2007

Kupinko a vyčesat to mám tím jejím hřebínkem, co češeme vlásky po koupání? Máme dva, jeden takový jemnější, druhý takový trošku hrubší. Tak asi tím hrubším, aby jí to šlo líp dolů, nebo? No já jsem se na té Ondrášovce právě dočetla, že je to na zadeček, takže teď dám Rybilku stranou, abych vyplácala Ondrášovku a zdá se mi, že je jí tam i víc, tak když se osvědčí, přejdeme na ní 😎