Krev ve stolci u 13ti měsíčního dítěte. Stalo se vám?

sisip
30. pro 2010

Ahoj maminky, tak zase jsem nanervy, dcerka se dnes 3x vykakala do pleny , dvakrát v pohodě a potřetí měla docela dost krvavé hovínko, jsem z toho uplně nanervy, protože je i neklidná, nachlazená, rostou jí zuby a všechno dokupy, takže zoho fakt nic nepoznám. Nestalo se Vám to taky u dětí? A co to nakonec bylo? Z Jídla to mít nemůže,protože nic červeného nejedla ☹

jasekd
30. pro 2010

@sisip Ach jo, furt neco, vid ☹ Jestli je to jasne cervena krev, muze mit treba poranenej zadecek, prohlizelas ji? Nebo z opruzeniny, ale ze by toho bylo pritom nejak moc... Ja bych usuzovala na infekci a sla bych k doktorovi, kdyztak tam pujdes zbytecne. Ja mam pocit, ze s tim mela problem Esicko od nas z diskuse o dilataci, mrkni tam, byli v nemocnici a uzavreli to jako nejakou infekci...

jasekd
30. pro 2010

Dilatace, Esicko, str. 41...

berenika39
30. pro 2010

@sisip ahoj, petr měl (přesně nevím v kolika měsících, byl asi starší než tvoje malá, ale to neva) taky krev ve stolici, každopádně bych dala doktora...petr měl ve střevech bakterii, snad ji trefím...helicobacter...nejdřív mu jako nic nebylo, jen ta krev, pak se přidal průjem a prostě byl mrzout...
Samozřejmě nevím, jestli je to ono, jen tě chci uklidnit, neléčí se to, při potížích dieta, pozor na zavodnění..ale určitě to musí stanovit lékař - z výtěru.

sisip
autor
30. pro 2010

AJEJ tak jestli má bacila ve střevech tak to bude horor, protože ona mi už tak jí hrozně ..pít , skoro vůbec nepije , krom prsa,to si dá. Ale přitom jí dávám už dlouhodobě lactobacílkyod swistu tak nevím no , průjem zatím nemá. 😒

sisip
autor
30. pro 2010

@jasekd :díky 🙂 jinak jo, pořád něco a vždycky jak je před náma víkend,to je prostě pravidelně.