Kryt na sporák. Kde ho seženu?

jindri
22. únor 2010

Ahoj, prý se dělá kryt na sporák, aby dítě nemohlo stáhnout hrnec či si sáhnout na plotýnku. Ale nemůžu ho nikde sehnat, krytů na knoflíky je spousta, ale po krytu ani stopa. Má ho někdo doma? Budu ráda za jakékoliv tipy. 🙂

power700
22. únor 2010

ahojky,mrkni na ikea. 😉

jindri
autor
22. únor 2010

tam jsem mrkala a nic 😎

jindri
autor
22. únor 2010

aha, tak jsem mrkla ještě jednou a mám ho 😅

ferinka
22. únor 2010

Mají ho zásilkové obchody jako Horizont,Popron nebo Magnet nebo co nám to všechno chodí 😀

jindri
autor
22. únor 2010

feri: kouknu na jejich web .... to ani neznám, ještě, že na mě nemají adresu 😀

denisa31
19. únor 2011

mají i na MMB, ale dražší než v Ikea

klara.t
14. srp 2011

Nevíte, jestli jde ten kryt z IKEA umístit na klasický samostatně stojící sporák? jako byly v paneláku? nemáme varnou desku pod kterou by šel zastrčit. Prostě máme přiražený sporák k lince. Případně máte foto? Díky.

klara.t
18. srp 2011

nikdo ho nemá?

jijitka
24. srp 2011

Ahoj, včera jsem se byla v IKEA ptát na kryt na sporák a bohužel už ho neprodávají a asi ani znovu nebudou - shánějí nového výrobce ☹ Nemáte ho někdo doma nepoužívaný - koupila bych 😉

weri1
24. srp 2011

měl by být na www.slunecz.cz

weri1
24. srp 2011
jijitka
24. srp 2011

@weri1 díky, našla jsem 🙂 ale ve srovnání s IKEA je tedy nechutně drahý ☹

weri1
24. srp 2011

@jijitka to jo ale taky ji budeme potřebovat, tak jestli najdeš někde levnější tak dej vědět prosím 🙂

jijitka
24. srp 2011

@weri1 zkusím se ještě podívat na webové stránky zásilkových obchodů - někdo tady psal, že je tam mají.., ale bylo to už dřív..

klara.t
25. srp 2011

Napadlo mě, nechatr si udělat od nějakého kováře kryt na míru ? uvidím.

johnatanka
25. srp 2011

mám ten kryt na sporák, @klara.t musí se přišroubovat k okolní desce, dá se zvednout a opřít a omýt sporák, nebo vařit i bez něho, na koncích se našroubuje na pevno, takže se musí udělat díry do linky, pokud máš sporák v rohu u zdi,t ak je to blbý, ale pokud máš okolo linku, tak ok.