• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Které jméno vybrat pro dceru?

30. října 2011 
Lauru má kamarádka a sestřenka, a Laurinka zní divně :sweat_smile: , Melánie mi připadá jak ze starého seriálu Melroce Place a jemu podobným, takže určitě Veronika. :wink:
29. říj 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě Veronika...
29. říj 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Osobně nejsem ani pro jedno, ale když už bych měla jedno vybrat, tak Adriana..
29. říj 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, za mě taky Veronika, protože jednu máme doma :slight_smile: Říkáme jí různě - Verda, Veruška, Verunka... Jak tu někdo psal, taky záleží na příjmení, mně osobně by třeba k typicky českému příjmení Laura ani Melánie moc neseděly, Veronika, Laura a Adriana zase zní docela tvrdě...
Každopádně ať se rozhodnete jakkoliv, bude to vaše zlatíčko :wink:
29. říj 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veronika :grinning: tak se jmenuji já a jsem za to jméno ráda, a rodina mi nikdy jinak neřeklil než Verunka
29. říj 2011 ve 22:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za mě Laura, taky bych to klidně dala, dej to jméno, který se ti líbilo jako první :wink:
29. říj 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Líbí se mi Laura, je to moc hezké jméno jak pro malou holčičku, tak pro dospělou ženu :slight_smile:
29. říj 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adriana nebo Laura :slight_smile: , ale vic se mi libi Adriana
29. říj 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
me se libi Laura a Veronika.sami mame Lauru a to z toho duvodu,ze jsme hledali jmeno,ktere je jak v italskem tak v ceskem kalendáři.rikame ji Lauri,Laurinko..k nam zatim vlna tohoto jmena nedorazila.co vim,je ta nase siroko daleko jedina. :slight_smile:
30. říj 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek