Které jméno vybrat pro dceru?

marbo
28. říj 2011

holky nemůžu se rozhodnout pro jméno.Laura,Melanie nebo Veronika. (pod čarou ještě Adriana) 🙂 co myslíte? popř.máte nebo znáte někoho s takovými jmény a jak jim říkají domácky zdrobněle?

coxa
29. říj 2011

Lauru má kamarádka a sestřenka, a Laurinka zní divně 😅 , Melánie mi připadá jak ze starého seriálu Melroce Place a jemu podobným, takže určitě Veronika. 😉

antarres
29. říj 2011

Určitě Veronika...

anieanne
29. říj 2011

Osobně nejsem ani pro jedno, ale když už bych měla jedno vybrat, tak Adriana..

giselka
29. říj 2011

Ahoj, za mě taky Veronika, protože jednu máme doma 🙂 Říkáme jí různě - Verda, Veruška, Verunka... Jak tu někdo psal, taky záleží na příjmení, mně osobně by třeba k typicky českému příjmení Laura ani Melánie moc neseděly, Veronika, Laura a Adriana zase zní docela tvrdě...
Každopádně ať se rozhodnete jakkoliv, bude to vaše zlatíčko 😉

weri1
29. říj 2011

Veronika 😀 tak se jmenuji já a jsem za to jméno ráda, a rodina mi nikdy jinak neřeklil než Verunka

johnatanka
29. říj 2011

Za mě Laura, taky bych to klidně dala, dej to jméno, který se ti líbilo jako první 😉

pigy
29. říj 2011

Líbí se mi Laura, je to moc hezké jméno jak pro malou holčičku, tak pro dospělou ženu 🙂

beruskanula
29. říj 2011

Adriana nebo Laura 🙂 , ale vic se mi libi Adriana

martankas
30. říj 2011

me se libi Laura a Veronika.sami mame Lauru a to z toho duvodu,ze jsme hledali jmeno,ktere je jak v italskem tak v ceskem kalendáři.rikame ji Lauri,Laurinko..k nam zatim vlna tohoto jmena nedorazila.co vim,je ta nase siroko daleko jedina. 🙂