Které vybavení, zařízení pokojíku se vyplatilo?

hhranolka
24. říj 2013

zajímalo by mě vybavení pokojíčku - nejlépe tedy pro holčičku. Zajímá mě zda vaše dítě má např. sedací vak, zvýšenou postel, toaletní stoleček, kuchyňku, nějakou schovku - domeček, skluzavku, nebo i něco uplně jiného v pokojíčku, na čem se válí, s čím si hraje opravdu každý den. Co se vyplatilo koupit jako zařízení pokojíku? Jde o větší kusy, nikoliv že si dítě hraje treba s legem. Napište mi prosím i jak je staré vaše dítě a treba od jakého věku, do jakého věku ho daná věc zajímala..... děkuji!

janulkav
24. říj 2013

Ahoj tak naše malá má teď 28 měsíců a nejvíce se nám osvědčilo s těch větších věcí ( ale upozorňuji že máme dost místa ) skluzavka smoby ale taková ta velká ( přes léto jsme ji měli venku ) , stany propojené prolézajícím tunelem , a houpačku takovou tu plyšovou od nattou , kuchyňku s příslušenství a stoleček se židlí na malování a pod aktivity. Jinak má takový ten sedací vak na válení ale bez většího úspěchu . Pak tam má samozřejmě postel , šatní skříň , komodu na prádlo ( zatím hlavně plyšáky - v šuplatech mají postýlku 🙂 )

hhranolka
autor
24. říj 2013

@janulkav takže u vás všechno kromě sedícího vaku 😀

blahova_andrea
24. říj 2013

já si myslím, že dost záleží na vašem prostoru. třeba ta zvýšená postel je super. buď pod ní může být úložný prostor, který nezavazí jinde a nebo pod ní může mít "domeček, schovku" a nemusí zase jiný stát a zavazet jinde 😉 ono každé dítko asi bude bavit něco jiného. ale u nás teda skluzavka je jasnačka kamkoliv přijdeme, takže ježíšek ji přinese i sem. stejně jako u janulkav, tu velikou, co v létě bude venku. menší stoleček s židličkama pro panenky na odpolední čaj, na kreslení a tak, to je jasná klasika. sedací vak teda dlouhodobě u nás taky nula. pro naše děti je důležité hodně volného prostoru na blbnutí nebo rozdělání her, puzzlí, vláčků apod. a taky ty schovávačky a domečky a pohybově skluzavky a žebříky, prolízačky z čehokoliv 😀

hhranolka
autor
24. říj 2013

@blahova_andrea také moc diky