Který zoubek vyrostl první?

brittta
1. srp 2011

Který zoubek vyrostl vašim mimískům jako první? Mě se zdá, že malýmu se klube špičák nahoře, ale všude čtu, že jako první vyrostou dolní řezáky... 😨

lucia13.
1. srp 2011

já jsem včera našla pravou jedničku dole
ale může mít mimsek i první zoubek nahoře-taky už jsem to četla 🙂

jimmy1
1. srp 2011

dvojka vlevo dole 😉

katka_21
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lencza
1. srp 2011

jednička vpravo dole u obou dětí

jasminy
2. srp 2011

Jednička vlevo dole.

mayem
2. srp 2011

jednička vlevo dole

safryy
2. srp 2011

u nas to byla minuly tyden jednicka v pravo a dole 🙂 Ale kamardky syn mel nejdrive oba horni spicaky a upirek mu rikame dodnes, ikdyz uz ma 6 let 😀

kacerka
2. srp 2011

jednička vlevo dole

ja.na81
2. srp 2011

dolni jednicky takrka obe soucasne (tedy jedna byla videt driv, ale ja vazne nevim jestli leva nebo prava 😉 )

dilemma
2. srp 2011

ty dole jednicky byla jako prvni jen nevim jestli bly prvni ten v pravo nebo ten v levo:D to uz si opravdu nevzpomenu:D

schnucki
2. srp 2011

u nas jako prvni vylezli dva zoubky dole a nasledovali je upiri zoubky nahore 🙂

muzou ale jako prvni prijit i ty nahore, stava se 🙂

luciebx
2. srp 2011

me se taky zdalo ze budou snad prvni spicaky.. pac tam to bylo nejvic natekle si rikam ze bude malej upir.. ale nakonec prvni zoubky byli dole..

miriska
2. srp 2011

U nás byly první dvě jedničky dole pár dní po sobě a teď jako třetí mu vlezla vrchní jednička...

cervenec
2. srp 2011

horní dvojka 😉 ted už má malá venku všechny stoličky,špičáky se klubou,ale spodní pravá dvojka nikde 😝

zdezli
2. srp 2011

horni dvojka nasledovana druhou horni dvojkou 😀

ebony222
2. srp 2011

Jednicka vpravo dole. Jednicka vlevo vylezla asi za 3 dny nato.

anieanne
2. srp 2011

Jednička vpravo dole, potom levá, hodní jedničky a dnes zacinkala pravá horní dvojka 🙂

motylek
2. srp 2011

Jedničky dole, u obou, u kluka následeovaly jedničky nahoře, holka pokračuje dvojkama dole 😀DD, dál nic, nahoře asi bude bezzubá 😀DD

nana.76
3. srp 2011

u nas v pravo dole a už se klube i ten druhy 🙂

coxa
3. srp 2011

jednou vpravo dole, podruhé vlevo dole 😀