Kukuřičné křupky. Dáváte je dětem?

lendych
30. led 2009

Chci se zeptat kdy davate svým prckům kukuř. křupky, během dne nebo jen na jídlo např. k sváče??? díky

cert..ova
30. led 2009

Ahoj, já dávám i během dne, on je prostě miluje, ale dávám je tak, aby jedl i normální jídlo 😉

iris
30. led 2009

hm..já je ještě nikde neviděla 😒

minea
30. led 2009

Dávám je kdykoliv během dne, třeba po jídle, před jídlem nebo v autobuse. Nedá se to považovat za samostatný jídlo, svačinu by to samo o sobě nenahradilo.
Iris, prodávají se v prodejnách zdravé výživy, u nás je mají i v lékárně.

iris
30. led 2009

minea: díky 🙂

labell
30. led 2009

Ahojky
mají je i v Intersparu u kukuřičných chlebů. Nejsou to křupky, ale kukuřičné tyčky. 😉

astrane
30. led 2009

Dávala jsem kdykoliv během dne na mls-stejně se rozpustí v puse a skoro nic z nich není 🙂
A na ty tyčky pozor,aby nebyli se solí-ty křupky se taky dělají různě ochucený,ale pro mimina by tam měla být jen kukuřice,voda a tuším olej.My je kupujem v Brně na Josefské v prodejně s látkovkama,ale už jsme přešly na barevný-sladký

paola.o1
30. led 2009

ahojte a odkedy ich davate? od 10. mesiaca?

motol
30. led 2009

Ahojky,my je dáváme jako mlsku,taky je malej zbožnuje,jako jídlo ne,mají je i ve zdravé výživě,hlavně si dejte pozor at nekoupíte solené je jich víc druhů,nebo mají i pohankové a ty taky nejsou špatný sou tmavší 🙂

motol
30. led 2009

dáváme je,od 8.měsíce 🙂

kijonkova.k
30. led 2009

Tak my je dáváme od 8 měsíců,ale kupujü jen ty,kde je ve složení jen kukuřice.Bez soli a oleje!Taky jsou pohankové,rýžové,ale kukuřičné jsou nej

martimarti
30. led 2009

Kupujeme kukuřičné a rýžové a máme děsnou spotřebu, protože je juniorce užíráme 😀 😀 Chodíme pro ně do prodejny zdravé výživy, pytel za 9 Kč 😉 🙂

power700
30. led 2009

Ahoj, naše malá je přímo zbožňovala, dávaly jsme je od 9.měsíce, ale teď už je moc nechce, radši si dá suchý rohlík nebo chleba. 😀 Taky jsem je kupovala ve zdravé výživě, za 10 Kč..

luckahr
30. led 2009

tak my kupujeme (ve zdravý výživě, pytlík za 15kč) kukuřičný, rýžový a dokonce teď měli i jáhlový, ty mi přišly hodně chuťově podobný kukuřičným. Kukuřičný tyčinky jsem jednou koupila a pak jsem doma koukala, že jsou solený...........křupky nejsou.

minea
30. led 2009

Teda holky, tak koukám, že já je v Praze kupuju ňák draho, za 22 Kč 😕. Jak velký máte za tu cenu balení? Já mám 60 g. Kupuju kukuřičné natural - bez použití tuku.

luckahr
30. led 2009

minea, 75g, složení je jen extrudovaná kukuřičná krupice, natural

kijonkova.k
30. led 2009

My máme balík 80g za 17 kč 😀

timbouctou
30. led 2009

minea - není to značka BioNebio?? Ty kupujem my, není tam nic jen ta kukuřice. Taky je dávám jen tak, třeba když chci malého na chvilku zabavit. Nemyslím, že by se tím najedl.

minea
30. led 2009

Je to výrobce Darvit. Takže mě berou pěkně na hůl 😀

martimarti
30. led 2009

Kukuřičné Natural 75g - 9Kč, rýžové 9,50 Kč

pec
30. led 2009

Tak my kupujem ve zdrave vyzive obrovsky balik 270g za 33 kč. Jsou to křupky Natural - bez příchuti. Výrobce je taky Darvit.
Malé dáváme mezi jídly nebo taky jen tak - na zabaveni. 😅

power700
30. led 2009

Kukuřičné křupky natural, výrobce Jihlava, 75g, 10 Kč. 😉

jaku
31. led 2009

Kukuřičné nebo jahelné Natural Jihlava, 75g cca 15 Kč. Jahelné nám chutnají víc 😉

kualalik
15. zář 2010

od kdy je dávát? 😕

dadous
15. zář 2010

@kualalik klído už mužeš 😀 😵

benjik
15. zář 2010

@kualalik Nomožná od chvíle,kdy jí lepek? Kamarádka dává od půl roku.Kupujeme obě ty z lidla,čistá kukuřice za 7,- velké balení.

momin
15. zář 2010

@kualalik asi od 4 mesicu........

kualalik
16. zář 2010

tak já jdu do nich, ona furt něco strká do ruky a ráda jí, tak jí to snad bude šmakovat 😀

marky27
16. zář 2010

kukuřičný křupky lepek neobsahují. Malé jsme je začali dávat hned, jak jsme začali s příkrmama (něco po 6. měsíci) jen tak během dne. Je sice celá ulepená, ale chutnají jí.

pampalini
16. zář 2010

Kukuřičný křupinky nám taky chutnaj.........ale ted je moc nedávám, protože je hrozně patlá, po dvou křupkách je zralej celej do pračky 😅 Patlaj vám to prcci tak?

kualalik
16. zář 2010

@pampalini tak že dneska první pokus s křupkou a teda byla jak prase 😀 😀 😀 chutnalo ji to,ale bylo to všude, jak nepraktické 😀 😀 😀