Kukuřičné křupky. Dáváte je dětem?

lendych
30. led 2009

Chci se zeptat kdy davate svým prckům kukuř. křupky, během dne nebo jen na jídlo např. k sváče??? díky

benjik
16. zář 2010

@marky27 já myslela lepek jako pečivo,měla jsem to napsat hned.

beruska24.9.
16. zář 2010

@pampalini - malá, dokud křupky jedla (teď už je nechce) je také patlala po sobě i po kočárku (prostě, jak se křupky namočí, tak se hrozně lepí) a pusinku měla vždy opatlanou všude kolem jako by měla lepru 😝 😀 Takže když dojedla, umyla jsem ji ruce a pusinku (doma vodou, v kočárku vlhčenými ubrousky).
Jinak co jsem vypozorovala, tak pohankové křupky jsou ´´tvrdší´´ a tolik se nelepí. Tak zkus ty 😉

benjik
16. zář 2010

Ještě to upřesním, všimla jsem si,že maminy v okolí dávají křupky, když už děti žužlají rohlíky. Proto ta spojitost lepek a křupky.

pampalini
17. zář 2010

@kualalik 😀 😀 no právě a jak jim v tom zabránit? Kromě toho, že mu je nedám? Občas teda vyměknu a dám mu (nejlépe před koupáním 😅 ) V kočárku už jsme to zrušili nadobro.

pampalini
17. zář 2010

@beruska24.9. Díky za tip, půjdem teda do těch pohankových a uvidíme 🙂

marky27
17. zář 2010

@benjik jo ták, no tož pak jo 😉

bufina
17. zář 2010

My jsme začali dávat malýmu křupky kolem sedmýho měsíce. Teď sem sehnala jakýsi obrovský, mají skoro 20 cm na délku a 2 na šířku 🙂 Aspoň se to malýmu dobře drží. No bordel je z toho nehorázněj, včera to měl nalepený aji na ponožkách, to fakt nevím jak se mu to povedlo, jestli si cpal s křupkou do pusinky aji nohu... Schopnej by toho byl 😀 Dávám mu je během dne, když je třeba ukňouranej, tak dlábí křukpu a je klid.

kualalik
17. zář 2010

tak já dneska koupila pohankový a je z toho bordel taky 😀

beruska24.9.
17. zář 2010

@kualalik - však já nepsala, že z pohankových bordel nebude 😀 Když dítka jedí, tak je bordel snad ze všeho. Jen mi přišly takové ´´tvrdší´´ a méně matlavé než kukuřičné.