Kuličky Nesquick. Dáváte je dětem k snídani?

hancas
19. bře 2009

Ahojky maminky,chtěla jsem se zeptat zda z vás někdo dává tyto kuličky dětem na snídani..Moji bobci to prostě nějak odmítají i když jim dám jen 1 kuličku prostě to nějak nepokoušů,děkuji za váš názor,,popří.co dáváte 14měsíčním mimčům k snídani já jen mlíčko a stačí jím to až do oběda

hancas
autor
21. bře 2009

holki neháejte se prosím,já se raději držím stranou,protože bych musela někoho poslat do zádní části těla a to se mi nechce!!!Pěkný den

sirinka
23. bře 2009

tak na tie 90% parky si musim posvietit...nepoznam ani tu firmu, odkial je?

zanetka82
23. bře 2009

Na kuličkách nevidím nic špatného...taky jsme to dávala klukům 😉
Děvčata některé by jste se měli zamyslet nad tím co jste dostavali jíst vy. Co vám vaše maminky davali. Jste zdravé??? Žijete??? Máte nějaký problém???? Ne? Tak to tak nežerte s prominutím 😉

sirinka
23. bře 2009

zanetka predstav si, ze ja problemy mam....a mm tiez...hm, radsej sa ty zamysli, ci robis vsetko tak, ako robila tvoja mm pri tebe...pouzivas napr. latkove plienky??? vozis svoje dieta v aute bez autosedacky???
uz nechajte ten hlupy argument co bolo kedysi tak... 😉 ved na co potom existuju vyskumy a nie prave najlacnejsie...

zanetka82
23. bře 2009

Ty to zase moc zveličuješ....Jasně že je tím nepřežíram 🙄 🙄 🙄 . Mysli si co chceš já psala svuj nazor. 🙂 😉

hancas
autor
23. bře 2009

holkiiiiiii jste opravdu některé jak malé,jde tu o kuličky a ne o to kdo je lepší máma ....
Jste matky!!!!!

sirinka
23. bře 2009

samozrejme malo byt v mojom prispevku tvoja mama a nie tvoja mm 😅

erikasadek
23. bře 2009

ja som jedla papier ako mala.... 😀

nie ale vazne... co tu vlastne riesime... 😀 ktop chce nech dava kto nechce nech nedava..

su , miliony ludi co nemaju ani co dat do usta tu sa natahujete, ci moze a ci nie..

vsetko sa moze, ak sa nic neprehana.. primerane veku.. ak by sme hovorili o alkoholea cigaretach; tak diskusia padla hned,ale blbe , cerealne gulicky...
naposledy som videla ze ludia si, na haity, od hladu pripravuju ako , jedlo, placky zo zeme!!!!! a to jedia aj deti. ani na chleba nie nie.. tak aje tam chudoba..

nasi ridicia zili na korkach od chleba, teda starsi rodicia;; po vojne a su tu... 😉
neblaznite kazda mate svoju pravdu... 😉

sisstin
23. bře 2009

ted to není o kuličkách..ale zanet, to, že ti nic není nemůžeš vědět..to se nemusí projevit hned...to může být klidně až dýl...alergie, infarkt, cévní problémy atd...to vše je způsobené jídlem 😉 jinak já jsem ročník 84..a mně teda rodiče nedávali všechno, měla jsem klasickou kojeneckou a batolecí stravu, jaká se dává ted 😉

nnikka
23. bře 2009

ja som od decka olizovala steny (malovku), proste mi to chutilo... a som tu 😉
a este aj teraz si liznem, ked su steny cerstvo natrete... iba Primalex mi nechut 😝

dididi30
23. bře 2009

ja od malicka milujem vonu certvej malby v dome ci byte, tiez som olizovala malovku 😀

syn olizuje kocik a zuzle papier 😝

jaj a moja dcera ma 5 rokov a gulicky ma rada, syn ich este nepapa, ale toto som uz pisala 🙂 😀

sisstin
23. bře 2009

jo..pokud dáte pár kuliček..tak se fakt nic nestane 😅 ale ty řeči, že my jako malý jsme jedli všechno a nic nám není..to mě může dostat vždycky 😅 ono ve 20,30 letech nic člověku být nemusí že 😝

nnikka
23. bře 2009

dididi asi je nas viac 😀 😀 😀

erikasadek
23. bře 2009

idem od temy, ale , tato a a tejto teme podobne, ja neviem mne sa to zda az asbsurdne, o com sa tu natahujeme..
miliony deti, nemaju co do usta a zjedli by aj tie poondiane gulky , aby prezili. aebo take cinske vietnamske, len ryza den, za dnom a su tu.. nemozeme povedat , ze by boli velmi chory narod...
zdravsi ako my..

no , od vci ale zda sa mi to byt absurdne..
kto chce nech da..a kto nechce tak neda.. 😉

nnnika ono na sbolo viac , trhnutych.. 😉 😀

sisstin
23. bře 2009

erikasadek: tak např. čínská strava je dost zdravá 😉 oproti naší 😉

erikasadek
23. bře 2009

jasne ze je.. az tera zto bude blbe zacinaju tlstnut, idu na styl, pizza a hamburgery smutne..

sisstin
23. bře 2009

erika: no já třeba fastfood miluju 😔 ale snažim se to jíst fakt málo, hlavně teda kvůli linii 😅 😅

erikasadek
23. bře 2009

aj ja, ako ty , malo, lenze oni zacinaju to jest kazdy den.. je to novink atak to ie na dracku...
a zacinaju byt prvy , tuckovia... 😀

inak , ja osm za sushi, alebo za najnovsiu novinku ako fast food to su cestovinove fast food, tak too mi naozaj nevadi ak deti papaju..

sisstin
23. bře 2009

erika: jak jsem psala, určitě nebudu mýmu dítěti zakazovat čokoladu, nebo aby šel s kamadáma občas do Meka 😉 ale prostě u batolat mi to přijde fakt pasé, když to neznaj a nemaj možnost to vyžadujou...a dávat mu to jen proto, aby chudáček nestrádal 😅

erikasadek
23. bře 2009

jasne .. chapem, ani moje neviadia okoladu doma ani cukriky, ale ked si vypyta teraz starsi, dostane, eden denne 😀
aj tak viac nechce..on chce viac zeleninu.. amasko.. 😀

pozri tu som videl amatky davat , niekolko mesacnym do flias , kolu, to je trafene; ale cerealne , ma neako , netrapi.. 😉

zdrava vyziva , zaobalena, do , pokusenia , nie prilis zdraveho.. 😀

bihan
23. bře 2009

o čom sa to tu vkuse točí? A hlavne mám fakt plné zuby toho stupídneho argumentu, že nám nič nie je.
Mne teda je... od malička mám pokazené zuby, lebo ma tlačili od 3m predžutými haluškami, v 9r ma z nejakého neznámeho dôvodu chytili reumatoidné horúčky, v 12-tich som chodila na rehabilitácie chrbtice (a nepochybujem, že chodák v tom nebol úplne nevinne),

bihan
23. bře 2009

sorry.. som to poslala trochu skôr 😀

Takže tie premastené palacinky, knedlík, ktorý sa nekúpe v tuku, je bez chuti a nedostatok zeleniny v našej chladničku bez pochyby ovplivnil fakt, že sa od útleho detstva pasujem s nadváhou.

Pre moje dieťa chcem rozhodne lepší základ do života aj vo forme lepších stravovacích návykov a každodenná kozumácia presladených kakaových guličiek do tohto konceptu naozaj nezapadá.. nie sú cereálie ako cereálie a jesť obilniny je dôležité, len nechápem, ako niekto môže veriť tomu, že keď Nesquik obsahuje 30%cukru, tak je pre deti zdravý.

yasmina
24. bře 2009

www.cerealie.sk
gulicky nesquik:
extrudované obilné guľôčky s kakaom
8 vitamínov, minerály, vápnik
určené pre deti od 5 do 11 rokov
cereálie možno zakúpiť v balení: 250 g, 500 g
na trhu aj ako cereálna tyčinka 25 g
ústrednou postavičkou je obľúbený zajac Quicky
cize asi od 14 mesiacov je to dost skoro hmm?ale je to na vas mamicky...

blau
24. bře 2009

yasminka
no konecne --------- 🙂

timbouctou
24. bře 2009

No teda.... to tu čtu věci. A to si říkám, že když dávám malému cornflakes s Beba3 junior, tak tam má hroznýho cukru. Ale pořád lepší než ho cpát ještě sladším pribinákem.

sipcek
24. bře 2009

ahojte,neda mi to neprispiet,malej gulicky davam,a nejak si nemyslim,ze jej ublizujem,nic ine nechce a ranajky typu chlebik,rohlik nehrozi.tak ci onak,myslim,ze kazda matka chce pre svoje babo to najlepsie a urcite pocas dna doplnaju plnohodnotnejsou stravou.bielkoviny-skroby-vitaminy atd.
😉

kaciska
24. bře 2009

od 5 do 11 let?takže 12 leté dítě to už nesmí jo? 😀 doprej vtip...nevídím na tom nic špatného když to dítě baští,at je mu rok a nebo 3 roky,akorát já s toho mívám dosti odřené patro,ale to proto že si to nenechám tak namočit pak mě to nechutná jak je to moc mokré....ale pro děti určitě lépe když to není tak tvrdé,... 😵

sirinka
24. bře 2009

😀 tak to je dobre...vy spochybnite este aj samotne odporucanie vyrobcu...ak si myslite, ze ked pridate k cukru par vitaminov a mineralov a zafarbite to cokoladovym farbivom dostanete z toho zdrave a vyzivne ranajky..nech sa paci...prajem dobru chut!

kaciska
24. bře 2009

děkujeme 😀

sipcek
24. bře 2009

jaaaaaj sirinka,keby som bazirovala na vsetkom co zjedia nielen deti ale aj my,tak sa rovno idem napast travy,aj to by som musela davat pozor ci nie je postrekovana.Nemyslim,ze malej skodim,nedavam jej sladkosti,cukry ma v strave ako takej. 😉