Kurz Nevýchova. Aký máte na to názor?

aadriaanka
12. pro 2019

Ahojte! Zaujíma ma aký máte názor na kurz Nevýchova - tí čo ste ho absolvovali. Ja by som si rada kurz pozrela, ale tá cena za kurz 0-3 roky + kurz 4-18 rokov je skoro 10 000 Kč čo sa mi zdá príliš veľa.

olga_
12. pro 2019

@aadriaanka Za mě super. Nejdřív doporučím ale k četbě Vychováváme děti a rosteme s nimi.

zelenaesmolda
12. pro 2019

@aadriaanka
kurz zaplaceny nemam,ctu clanky a sleduju webinare a za me je nevychova super,ve spouste veci mi otevrela oci.

dmiska
12. pro 2019

Ano, bylo to přínosné. A jak říká sama KAtka Králová, stačí absolvovat jeden z těch kurzů...

zelenaesmolda
12. pro 2019

@dmiska
absolvovalas oba kurzy?

aadriaanka
autor
12. pro 2019

mali by ste niektoré záujem sa zložiť na kurz tak, že by nás napríklad bolo 5, cena jedného kurzu je 4828 Kč takže by to potom vychádzalo 965,60 Kč na osobu a kurz by sme si nazdielali? napíšte mi PM tí čo by ste mali záujem sa na kurz zložiť. vybrala by som ten 4-18 rokov keď sú teda tie kurzy oba podobné.

slunickovm
12. pro 2019

Zkuste mrknout na knížku Výchova bez poražených. Delaji i kurzy a je to mnohem levnější.

zelenaesmolda
12. pro 2019

@aadriaanka
to zni jako PLAN! 🙂

dmiska
12. pro 2019

@aadriaanka To nezkousejte, to vás rovnou vyloučí. Opravdu si to hlídají... přístup je na jedny přístupové údaje a tuším že max ze 4 různých IP adres. A navíc jedna z nejpřínosnějších součástí je přístup do soukromé nevychovne FB skupiny a tam taky může jen ten jeden člověk

dmiska
12. pro 2019

@zelenaesmolda ne. Ale ty základní principy jsou tam prý stejne, jen konkrétní příklady a praxe je zaměřena na jinak staré děti

aadriaanka
autor
12. pro 2019

ak sa nájde dosť ľudí tak nájdem spôsob ako si ten kurz budeme môcť pozrieť všetci. keď som čítala recenzie na ten kurz tak písala jedna baba, ktorá spravila toto isté, že sa zložili s 3 alebo 4 kamarátkami a pozreli si kurz. povedala, že kurz bol ok, ale nebol hodný tej ceny. keby Králová dala normálnu cenu napr. 1 000 Kč tak to neriešim a kurz si kúpim sólo, ale dať skoro 5 000 Kč za online kurz to je fakt veľa...

rebe
12. pro 2019

@zelenaesmolda To nenzí jako plán, to zní jako PODVOD!

rebe
12. pro 2019

@aadriaanka Pokud se ti zdá cena nepřiměřená, tak si kurz nekupuj. Pokud ho chceš, akceptuj cenu. Katka dělá webináře, které jsou zdarma, spousta článků je dostupná zdarma. Nemusíš podvádět. Když se ti bude líbit tričko v obchodě, ale bude se ti zdát drahé, natáhneš si jich pět pod kabát a zaplatíš jen jedno?

zelenaesmolda
12. pro 2019

@aadriaanka
kdyby davala kurz a litr tak se neuzivi

aadriaanka
autor
12. pro 2019

@rebe ten príklad s tričkom nie je úplne správny, kedže tričko je hmotná vec. primeraný príklad by bol napr. s kamarátkou chceme CD nejakej skupiny, ktoré je drahé a tak sa obe zložíme, CD si kúpime a potom ho obe počúvame.

@zelenaesmolda práveže si myslím, že ak by ten kurz dávala lacnejšie tak by si ho kúpilo oveľa viac ľudí.

rebe
12. pro 2019

@aadriaanka Ne, tento tvůj příklad je chybný. Protože zatímco poslouchat cd ve více lidech je zcela v pořádku, pokud se nejedná o veřejnou produkci, tak kurz je výslovně určen jedné osobě. Můj příměr sedí, a to, že na tričko si můžeš sáhnout a na kurz ne, je zcela irelevantní. Produkt, který si kupuješ, není poslouchání mluveného slova, ale je to účast osoby na internetovém kurzu. Jedné osoby...

aadriaanka
autor
12. pro 2019

@rebe tak sa zamyslime. keď si jedna žena kúpi daný kurz, naozaj si ho pozrie len ona? alebo ho pustí aj svojmu partnerovi, sestrám, matke, ukáže ho kamarátkam keď prídu na návštevu?

rebe
12. pro 2019

@aadriaanka Já bych to neudělala. Ale shodneme se, že je rozdíl pustit to večer manželovi a prodat někomu cizímu přístup, že?

aadriaanka
autor
12. pro 2019

@rebe ak si napríklad v reštaurácii objednáš pizzu tak nikoho nezaujíma či ju zješ sama alebo ju zješ so 4 kamarátkami. toto je podobné. ja kurz nebudem predávať. keď sa nájde pár ľudí s ktorými sa na kurz zložíme tak si ho pozrieme tí, ktorí sme si ho kúpili. každý z nás za kurz zaplatí. zbytočne sa tu na mňa hneváš a moralizuješ, lebo ja som to zatiaľ ešte neurobila a sú stovky ľudí čo to urobili. tento samotný nápad mám od baby, ktorá to spravila s kamarátkami a musím uznať, že nápad je to super 🙂

zuzita15
12. pro 2019

@dmiska tak to by me zajimalo, jak resi pristup z mobilu na mobilnich datech, kdy se mobil kazdou chvili pripoji na jinej vysilac a ma jinou IP adresu, to me vylouci, ze podvadim? To snad ne...

tingle
12. pro 2019

Ja si koupila kurz před třemi týdny. Syn už má tři, ale koupila jsem verzi 0-3, čekáme ještě druhé mimi...No a zatím super, líbí se mi názory, vysvětlení, vše. Jen jde o to, že člověk musí být fakt v pohodě, aby měl energii a nervy něco novýho zkoušet a aplikovat. Já mám manžela třeba týden, dva týdny v kuse pracovně v zahraničí a to jsem tak hotová, že to nedávám. Coz me mrzí. Dlouho jsem sledovala videa, články, vše..
Než jsem se rozhodla ho zaplatit.

rebe
12. pro 2019

@aadriaanka Já se na tebe nehněvám, jen tě upozorňuju, že to, co chceš udělat, je podvod. Podvod, který obhajuješ nesmyslnými příměry. Tu pizzu asi nesníš celou, když se o ni s někým podělíš, že? Ale o cenu kurzu se podělit chceš, a přitom mít kurz celý včetně všech výhod a bonusů. I kdyby to dělaly všechny tvoje kamarádky, pořád je to podvod.

rebe
12. pro 2019

@zuzita15 Když si každou lekci prohlédneš pětkrát, jednou u Brodu, jednou z Brna , jednou z Aše, jednou ze Lhoty a jednou z Boleslavi, další kurz zase pětkrát a zase ze stejných lokalit a další zase, no, možná by někdo mohl mít podezření, že je to divné. Leda se podělit a na každou lekci koukne fakt jenom jedna. To se pak vyplatí 😀

aadriaanka
autor
12. pro 2019

@rebe a ty si kurz nevýchovy absolvovala? nechápem tvoje reakcie. správaš sa ako keby sme išli vykradnúť banku alebo čo... Králová žiadne z tých myšlienok nemá zo svojej hlavy. sama povedala ako jej nič nešlo a potom čítala rôzne knihy o výchove a na základe toho prednáša to čo prednáša. takže potom je aj ona podvodníčka keď prezentuje názory a myšlienky iných a pýta si za to plno prachov.

kata267
12. pro 2019

Ja jsem poslouchala nekolik seminaru a neco cetla atd ale jen ty zdarma veci...jakoze ty nazory jsou ok a beru to, ale prijde mi ze jsem se nikdy nedovedela nic tak "svetobornyho" co bych treba predtim nevedela, ale hlavne je to na me uplne strasnyho okecavani 🙈 to podstatne by se treba dalo rict par vetama a ten seminar jede vic jak hodinu 🙈

aadriaanka
autor
12. pro 2019

@kata267 tam nejde o to, že by to nevedela povedať stručne. je to tak robené zámerne. manipulácia, marketing, hra s citmi - všetko preto, aby presvedčila ľudí, že si to musia kúpiť. v poslednej dobe pri každom videu zdarma vnucuje ľuďom svoje kurzy. čítala som rôzne názory na Nevýchovu. niektoré dosť šokujúce ako sú deti u ktorých sa to aplikuje drzé a arogantné a taktiež veľa názorov od ľudí, ktorí povedali, že jej kurzy nie sú hodné danej ceny a sú to veci vykradnuté z iných kníh. je to kúpa zajaca vo vreci. za 1 000 Kč by mi nevadilo to risknúť, ale za 5 000 Kč to riskovať nechcem.

kata267
12. pro 2019

@aadriaanka no tak to nekupujte kdyz je to pro vas drahe a zkouknete si ty free materialy...samozrejme ze vsude odkazuje na ty kurzy je to jeji job 🙂

rebe
12. pro 2019

@aadriaanka Jestli to podle tebe nemá ze své hlavy a celé je to předražené, tak to nekupuj. Podvádět není řešení. Nezveličuj to, neříkám, že se chystáš spáchat násilný trestný čin. Říkám, že obhajuješ podvod. I kdyby ona kradla v samoobsluze a zabíjela koťátka, na tom, že obhajuješ podvod, to nic nemění.

zuzita15
12. pro 2019

@rebe no pokud pojedu tramvaji pres Prahu, tak se na jedno video podivam taky z nekolika lokalit 😉 klidne i mimoprazskych, zalezi, na jakej vysilac se zrovna chytnu

rebe
12. pro 2019

@zuzita15 Jasně, ale nejspíš se v jednu chvíli budeš dívat jen jednou a bude ti stačit to vide shlédnout jedno, maximálně dvakrát, ne? A nebudeš se zároveň koukat na druhé straně republiky.

westie
13. pro 2019

Ted aktualne kurzem prochazim a je to super. Manzel prohlasil, ze je na me videt mnohem vetsi emptie, schopnost podivat se na danou situaci ocima ditete.
Mam pocit, ze ty jsi jiz predem naladena negativne vuci kurzu a spis hledas argumenty, proc ne. Pak si to nekupuj, nebude to pro tebe mit ten vysledek, podle meho.
Ja nejdriv nechapala to okcevani okolo, ale pak jsem si uvedomila, ze mi dava prostor o tematu premyslet po svem, vic se do nej dostat a vcitit. Takze mi to nevadi a rada to posloucham, vic si u toho utridim myslenky.
A hodne u kurzu ocenuji skupinu na FB - da se tam resit cokoliv o vychove, diskuse je neutocna, odpovidaji tam i lide z nevychovy, i ostatni rodice.
Cena mi prijde primerena - ten kurz je opravdu vyzivny, zajimavy. A cenu beru jak je - muzes to sdilet s jednim clovekem - to je oficialni moznost kurzu, aby na to mohli koukat partneri.
A urcite nema smysl si kupovat oba kurzy - kdyz mas doma dite do tri let, kup si ten pro male deti - zaklad je stejny a obsahuje rozsireni pro deti do tri let, kde ta komunikace je trochu jina.