Kvalitní cestovní postýlka na dlouhodobé spaní

eolie
27. led 2016

Dobry vecer,
rada bych se optala na vase nazory co se tyce cestovnich postylek. V dubnu odjizdime i s nasi princeznou, ktere bude v te dobe 6 mesicu, na pul roku na Sicilii. Jedeme autem, proto uz ted planuju co a jak zabalit. A tak se ptam, jake mate zkusenosti s cestovnimi postylkami. Amalka zatim spi v kosi, postylka je na ni jeste velika...
Dekuji moc za vase rady a nazory. :o)
Hezky vecer.
E.

antoinet
27. led 2016

Postýlka může být jakýkoliv, důležitá je kvalitní matrace v ní🙂 Obvykle se dodávají jen s takovou tvrdou skládací karimatkou, ta nestačí, je potřeba dokoupit zvlášť.
Značka je opravdu nepodstatná, já mám Cam (spokojenost, spousta příslušenství), ale na chatě máme jednoduchou Inglesinu a taky bez výhrad.

eolie
autor
27. led 2016

@antoinet Dekuji.:o) A velikost je jak u normalni postlky? Mame kvalitni matraci do ni, tak bcyh ji vzala... :o)

antoinet
27. led 2016

@eolie klasicky 120 x 60 cm. Velký výběr postýlek v dobrém stavu najdeš i tady v bazaru🙂

eolie
autor
27. led 2016

dekuji.:o)

janaaanna
29. led 2016

My máme postýlku ZOPA a byla jsem spokojená, přežila všechny naše dovolené. Jinak souhlasím, že na půl roku je už do ní nutné koupit matraci a víc záleží na kvalitě matrace než postýlky. My jsme měli tu obyčejnou z IKEA a dcera na ní spala u babičky, a nepřišlo mi to špatné. Na dovolenou jsme pak brali postýlku bez matrace. A Sicílii závidím, mějte se krásně! 🙂

ema_s
31. led 2016
Uživatel ema_s je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ema_s.

Taky se přidávám k maminkám, já mám taky Zopa a jsem spokojená, jezdíme s ní k babičkám, a matraci rozhodně ano, jak pro nás tak je to důležité spát na dobrém podkladě pro děti o 100% víc, hezký pobyt 🙂