• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Létání a cestování s 8mi měsíčním mimčem

24. ledna 2010 
Ahoj maminy, chtela jsem se zeptat jeslti mate nektera zkusenosti s letaním a cestováním u moře s malym mimcem.....děkuji za rady.
25. pro 2007 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuzik,Karolínce bude v červnu 9 měsíců a chceme jet autem do Chorvatska kamarádka byla poprve s holčičkou také v 8 měsících a pod stanem v kempu naprosto bez problémů.Myslím že to zvládnete ale chce zvykat miminko hned od začátku na cestování.Jezdíme s malou často a v autě vždy spí,pozítří plánujeme na pár dní Slovensko tak jsu sama zvědavá.Myslím že když se bude dbát na zvýšenou hygienu není problém.Určitě dám vědět jakzvládnem to Slovensko.Přeji hodně štěstí a rychlý porod. :wink:
25. pro 2007 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zuzik,
ja sice neletela s malou k mori,ale domu do cr.Ppoprve jak mela sedm mesicu.Kamaradka letela jeste s novorozencem.Jestli te zajima jak to probiha v letadle....dite mas na kline,dostanes zvlastni pas a pripoutaji ti ho k sobe,s kocarem jedes az k letadlu,takze pohoda.Jinak je dobre pro usi aby dite pri vzletu a klesani melo dudlik nebo pilo s flasky nebo kojeni.Jinak ho muzou bolet usi.Taky je dobre si vzit neco na zabaveni.
25. pro 2007 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jiank nase cesta trvala domu cely den,vychazeli jsme z domu asi v devet a doma jsme byli az snad v sedm vecer a mala to zvladla dobre.
25. pro 2007 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuju za nazory........snad to bude vse v poradku.
29. pro 2007 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, když si normálně koupím letenku, a pak se rozhodnu, že poletím i s 10 měsíčním děckem, je třeba to nějak řešit? Mimino by mělo letět zadarmo, ne?
29. pro 2007 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimino ma extra letenku, stoji par korun, ale musi se koupit predem. Vzdycky kdyz kupujes letenku, tak tam mas option, ze u sebe muzes mit dite 0-2 roky :slight_smile:. Asi je teoreticky mozny tu letenku dokoupit pozdeji (= nevidim duvod, proc by to mozny bejt nemelo, kdyz to dite nezabira sedadlo), ale asi by to bylo komplikovany.

Jinak my leteli, kdyz byl Helci necely rok, a bylo to v pohode, stravili jsme na cestach skoro cely den (leteli jsme s prestupem), ale jak jsme ji rano museli brzo vykopat z postele, tak pak skoro cely den hajala a zejmena teda prohajala vsechny ty lety, to ty deti asi dost spinkaji, zvlast pokud jsou jeste kojenci :slight_smile:.
29. pro 2007 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
letenky už máme, ale jenom pro sebe. Měli jsme letět v červenci bez ní, ale jak to tak vidím, psychicky to nedám. Takže jestli nám Lindu nevezmou do letadla, je to nejspíš v řiti :grinning: .
29. pro 2007 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dendisa,tak jak pise gerdren,musis mit pro ni letenku.Je tam za dite malinkaty poplatek,tak si ji zkuste prihlasit.Jinak te s ni do letadla nepusti.Protoze na letisti kontroluji letenku i od ditete a pas.AEl je to fakt minimalni poplatek
29. pro 2007 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
o ty peníze nejde, spíš o skutečnost, jestli je to ještě možné, když my už letenku koupenou máme. Tak snad to půjde, díky moc, holky.
29. pro 2007 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Letadlo je docela v pohodě, když je dítě malinké. Jakmile je už větší a zvědavější je to trošku problém, protože ne vždycky je jak dítě zabavit. A taky záleží na délce letu.
24. led 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme nemali ziadny problem, maly neplakal, kukal na ludi, na vsetko, pekne v lietadle spinkal..no anjelik :grinning:
24. led 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek