Letěli jste s mimčem někdo daleko (Austrálie, apod.)?

cacenka_d
9. črc 2011

Ahoj, jsme sice na pocatku tehotenstvi, ale za 2 roky bych mela letet za kamaradem do Australie a nejak zacinam mit potrebu to promyslet 🙂 Preci jen cesta je dlouha, neletel jste s mrnousem nekdo takovouhle dalku? Pripadne proste zustane u babicky, ale rada bych ho vzala sebou, jen zase je to fakt streka. Dik za jakekoliv informace.

eleonorka
9. črc 2011

Ahoj, no já 22.7 poletím ještě dál než ty... Letím s mojí 8-mi měsíční dcerkou do New Yorku. A malé děti prý dlouhé cesty zvládají lépe než někteří dospělí. Myslím si, že to tvé miminko hravě zvládne 🙂
Až absolvujeme cestu určitě ti napíši abysi věděla jak to mé dítko zvládlo... Ale každé dítě je jiné, některým to vůbec nemusí vadit jiným naopak...

mamkamarketa
9. črc 2011

ahoj. tohle je individualni. my leteli do texasu, kdyz bylo synovi 6 mesicu. zvladl to lepe nez sme cekali. leteli sme praha-atlanta, atlanta-houston a z houstonu 3 h autem do san antonia. nutno podotknout,ze sme jeste meli 6h v atlante. syn za celych 23h spal asi 5,5,h (vazne 😕 a houstonu se na nej vrhla banda pribuznych,ktery v zivote nevidel a zvladnul to uplne na jednicku. na podzim to planujeme znova,ale to synovi budou temer 3,tak jsem zvedava 😖
ja osobne bych nedokazala nechat dite v cechach a letet do australie. 😒

pilotka2
10. črc 2011

@eleonorka ahoj, no nevím jak si to myslela s tou délkou letu 😒 , ale do austrálie se letí kolem 24 hod a více 😉 a do new yorku 8- 13 podle toho přes co letíš, takže se to asi nedá vůbec srovnávat 😕 , a k tomu létání, mám teď syna a manžela v new yorku a já ze synem 2 r. jsem doma a manže řekl že je to v tom letadle fakt hustý, tak jsem i ráda že jsme neletěli i nima 😀

cincinnati
10. črc 2011

My jsme letěli do New Yorku a letěla tam s námi maminka se 3 dětmi sama. Nejmladšímu byly 3 měsíce a let zvládlo lépe, než leckterý dospělák. Letušky se jim také více věnovaly. Letěla s námi pak i zpátky a opět neměla žádný problém. Mimčo dokonce ani nerušilo ostatní cestující tak, jak to často bývá...

eleonorka
11. črc 2011

@pilotka2 No do New Yorku se dá letět klidně i 30 hodin :D

alamo
11. črc 2011

My leteli do USA, kdyz bylo male 6 mesicu. Vsechno vyslo uplne v pohode, ale pro me to byly docela nervy, aby to vsechno klaplo. Letos poletime zase - to ji bude skoro rok a pul. A myslim, ze to ale bude o neco horsi - protoze si bude vic uvedomovat okoli a bude jak pytel blech. Loni bud spala nebo koukala kolem sebe.

pilotka2
11. črc 2011

@eleonorka aha 😕 , tak to jo 😀 , tak šťastnou cestu 😉

robin154
12. črc 2011

@cacenka_d přesně takhle jsem si to taky před 2 lety plánovala 🙂 Pořád jsem se nemohla rozhodnout, jestli dceru vzít nebo ne. Letos v lednu jsem letěla do Sydney za kámoškou nakonec sama. A jsem ráda, ničeho nelituji. Let je opravdu velmi dlouhý a únavný. S prckem by to byl absolutní horor. Hlavně s tím naším - potřebuje změnu, zábavu, po 15 minutách na stejném místě se začíná nudit. Takže zůstala u babičky a byla spokojená. Já si užila nezapomenutelnou nádhernou dovolenou, s prckem bych toho ani tolik nestihla navštívit. Pár dětí s námi letělo, docela to zvládaly, žádné neřvalo celej let, ale i tak to musí být pro rodiče pěknej záhul, většinou s dítětem letěli dva a střídali se v zabavování.
Jinak do Austrálie chci určitě ještě někdy letět i s dcerkou, ale až bude starší, aby si to taky pořádně užila, teď by z toho stejně nic moc neměla a já bych si určitě tak krásně neodpočinula 😀