Letní látkování a nošení, jak to děláte?

diviska
29. dub 2012

maminky, jak to děláte v létě? Já mám 9 měsíční holčičku, loni v létě, když byla úplný drobeček, tak jsem ještě používala papírovky ( měla 2,20 a já měla hrozně málo peněz, tak jsem čekala, až povyroste) V šátku jsem jí nosila, ale v největších vedrech jsem jí vozila na kočárku. Letos už látkujem a kočár už nevlastním, tak jsem se chtěla zeptat na nějakou radu ohledně letního látkování a nošení. Jak to děláte, aby bylo dětem co nejpříjemněji? Jaké látkovky dáváte? A co na noc? já teď mám na noc Bum Hugger a vlňáčky a nevím, když je pak venku 30 stupnů i v noci, jestli se mi neupeče.. atd. Budu prostě ráda, za jakýkoliv zlepšovák

diviska
autor
30. dub 2012

:(

copa
30. dub 2012

@diviska my teda nešátkujem, ale látkujem 😉 ale zlepšovák žádný nemám, obě děti mají klasický čtvercovky a svrchňáky s PUL zátěrem, ať je zima nebo horko a nikdy žádný problém 😉

tanuki
3. kvě 2012

@diviska vlňáky dost větrají, takže bez problémů. Přes léto jsem malou nosila v moirovém body, vlňákách a kloboučku 🙂

diviska
autor
3. kvě 2012

@tanuki díky 🙂 o moiře už jsem slyšela, jen nemám vyzkoušenou, ale asi zkusím

romcovaklarka
3. kvě 2012

@diviska Nevím, jestli ti to pomůže, ale když jsou vedra, tak ho nosím nahatýho (jen v čepici). Ale já nemám šátek, ale ergo, tak to ho vyndám, dám čůrat a zandám během pár vteřin 😕