Ložiska s pupínkama. Nevíte, co by to mohlo být?

arwen666
30. bře 2020

Ahojky chtěla bych se zeptat zda nevíte co by to mohlo být? Když jsme po koupání tak to trošku zmizi ale jakmile s eta celý den zpoti tak se to zvyrazni má to na lopatce a na stehne. Jsou to takové ložiska s pupínky na
Dnes jsme byly u MUDr a zapomněla jsem se na to zeptat 🤦‍♂️
Dekuji

martiniquest
30. bře 2020

Tipuju kvasinku

sisoidka
30. bře 2020

Přidávám se, malý má s tím také problém a nic mu na to nezabírá ☹

arwen666
autor
30. bře 2020

Mazu to Excipialem a zkusím zítra zavolat na kožní jestli ordinuje

jjasmina
30. bře 2020

Nám se to raší asi po olejíčku

arwen666
autor
30. bře 2020

@jjasmina já mu mazala hrudnik a lopatky tymianovou masti protože je zahleneny myslite že by to mohlo být z něj? Dávaly jsem pod to krém a používala už dříve ale ne tak dlouhou dobu

jjasmina
30. bře 2020

@arwen666 Tak možný je všechno, takhle nám to udělal asi ten aviril

sisoidka
30. bře 2020

Mně také přijde, že to má horší, když namažu olejíčkem a to má měsíčkovou weledu

arwen666
autor
30. bře 2020

@jjasmina po Avirilu se mi osypal úplně stejně úplný svit za mě

jjasmina
30. bře 2020

@arwen666 ti museli uplně změnit recepturu, za našich maminek se snad nic jineho ani nepoužívalo totiž

miba10
30. bře 2020

@arwen666 každému miminku sedí něco jiného. My Aviril používali jen ne vlásky, když se děti loupali. Jinak jsme používali Infadolan. Je vhodný i pro atopiky. Tak pokud je třeba opravdu promastit tak pouziju ten, ale jinak ne. Promazavam jinými kremiky co také promazou, ale jsou lehčí

marketka_m
30. bře 2020

@miba10 a co doporučuješ.. také jsem věrně koupila aviril... ale zkusila bych raději něco jiného...

miba10
31. bře 2020

@marketka_m já nejraději mám Adermu pro atopiky.

astyna88
31. bře 2020

A ja alverdre 😀 koukejte na slozeni.

ivis_b
31. bře 2020

@sisoidka weleda je s mesickem, byva podobne agresivni jako hermanek, dost deti s tim ma problem. A olej kdyz jsou vyrazky se vubec davat nema, zadny.

sisoidka
31. bře 2020

@ivis_b Už jsem úplně minimalizovala olejíček, tak ho úplně vynechám. Děkuji