Lupnutí v kolínku miminka. Máte s tím zkušenost?

zdenka26
15. led 2008

ahojky,možná že je to nesmysl,ale jsem z toho nervozní,malému sem tam lupne v kolínku,ptala jsem se na to doktorky a ta mi řekla ,že to nic není ale nemůžu si pomoc a pořád nad tím přemýšlím.,máte někdo stím zkušenosti? 😒

majaaita
15. led 2008

Zdenko, Iťulovi lupalo v kotnících. Doktorka říkala, že až začne být pohyblivější, šlachy zesílí a přejde to. A ano 🙂 Co se plazí a kolínkuje, přestalo to.
Ve třech měsících mu to ještě lupalo. Nelupe cca dva měsíce, jak začal víc posilovat.

zdenka26
autor
15. led 2008

moc díky uklidnila jsi mě víc než moje doktorka 😉

majaaita
15. led 2008

Zdenko, kdyžtak si na kontrole jadýrek v kyčlích nech udělat utz i kolínek, ale myslím, že to bude jen pro tvůj klid a upraví se to 🙂

konoupek
15. led 2008

Zdeni,naší malé taky sem tam v kolínku lupne,takže v klidu 😉

bramburka
16. led 2008

nám taky lupe a vrže, uplně jsem byla v šoku že má revma!!! 😉

kristynaw
16. led 2008

presne,nam taky vrzou nozicky😀

katarina82
16. led 2008

I nám, hlavně v pravém kolínku furt lupe, taky jsem si říkala, co to je...

johanda
16. led 2008

Nasi male taky loupalo v kloubech, pry je to rustem kloubu a kosti. Revma to neni 😀

kim
17. led 2008

malému taky lupe v kolínkách, když přebaluju nebo oblékám 😉

zdenka26
autor
17. led 2008

Tak jsem dneska byla na kyčlech a říkali mi že jr to růstem.Takže jsem jen zbytečně stresovala 😀

skorepka
30. kvě 2012

@zdenka26
@kim
@johanda
@katarina82
@majaaita
@zdenka26
Holky, nase mala ne ze ji loupe, ale vylozene ji vrze - kotniky, kolinka rucicky. Je ji 10m a ted cim dal vic. od 7,5m leze a od 8m chodi kolem nabytku a hlavne za ruce. Nemate nejaka zkusenost? Bojim se. Dostava Vigantol ale nijak nepomaha

katarina82
3. čer 2012

@skorepka Mým holkám to dělalo oběma, možná ještě dělá, ale už to neřeším, problémy nemají žádné, jedné už bude pět, druhé jsou dva roky, dělalo jim to od narození nebo prostě nějak hned po porodu. Nestresuj 😉

skorepka
3. čer 2012

@katarina82 dekuju🙂