Malá je po ránu protivná. Nevím, co s tím

poupe
7. črc 2009

ahoj,mate to taky nektera,kazdy rano,kdyz se mala probudi tak knoura a je hrozne protivna,mami piti,mami papat,kdyz ji to donesu tak to nechce,vse ji vadi,pohladim ji,mami ne,pak se jde vycurat a to se na ni nemuzu koukat...pak vstane a je v pohode.Nevim co s tim,trva to asi 2mesice.

peppapig
7. črc 2009

Koukam, ze mame skoro stejne stare dcerky. Podle me okolo toho druheho roku, deti chteji 'svobodu' a zacinaji byt samostatne...po schodech bez ruky, obleknout se, obout boty, potrebu vykonavaji aby je nikdo nevydel...a po par minutach, at uz se jim dana aktivita vydarila ci ne, jsou zpet u mamy ci taty v naruci. Proste to tak je, zacinaji nas jako rodice potrebovat cim dal mene.

Moje mala je po ranu vyborne naladena, takove to knourave probouzeni miva obcas po odpolednim spanku. Prave vcera se vzbudila, prisla za mnou do obyvaku, ale sedla si na zem a nechtela se bavit asi 15minut, pak si sundala plinku a pribehla s usmevem na tvari. Poupe urcite to neni tim, ze by te mala nemela rada, zkus trebas, kdyz chce piti (udelej piti a rekni ji, ze ho ma na stole, pokud vis, ze ho od tebe nevezme, nech ho na stole a ona si k nemu cestu najde)

poupe
autor
7. črc 2009

peppapig,to jsem si ani nemyslela,ze me nema rada,maji obdobi vzdoru takze to beru s rezervou,spis me to stve,ze je kazde rano nastvana,jinak pres den je v pohode,po odpolednim spanku mi to nedela.Asi nema cenu to pitvat,snad ji to prejde 🙂 jen jsem chtela vedet jestli to dela taky jine dite.

iloha
7. črc 2009

no vypadá to, že to zřejmě nějakou dobu dělají všechny děti.........i u nás je tomu tak, někdy půl hodiny, jindy i hodinu................ 🙂

peppapig
7. črc 2009

poupe, s tim rada nerada, jsem to nemyslela osobne 😉 To vis, ze to delaji vsechny deti, patri to k vyvoji 😉