Malá má po jídle škytavku, čím jí pomůžu?

bockovamirka
3. srp 2013

Dobrý den,prosím o pomoc máme dneska týden a malá má po jídle pořád škytavku!!!newíte něco,čím jí pomoct??moc dě
kuji za rady

martinatrnkova
3. srp 2013

škytavka je poměrně normální. Jediný co můžeš udělat je nechat pořádně odbrknout

rebelie
3. srp 2013

Škytavka je docela normální - spousta maminek zažila, že jim miminko pravidelně škytalo už v bříšku... je to prý nějak ze začátku, že si musí snad navyknout na dýchání plícemi, čo co, později to ustoupí...

arrowka
3. srp 2013

Taky škytáme, neřeším to. Škytala v těhotenství, na porodním sále i hodinu po porodu...

tess85
3. srp 2013

Ten náš taky škytal pořád, pak to celkem ustoupilo. Jak psala @martinatrnkova hlavně nechat pořádně odříhnout... Docela na to taky zabírá nechat cucnout ještě trochu mlíka. Většinou se pár loky ta škytavka přepila 😉

lucieandrlova
3. srp 2013

Jak píše tess85 dceři pomáhalo ještě se znovu napít mléka a odříhnout (i několikrát během krmení). Ale i tak škytá pořád dost často. A škytala už v bříšku. Nakonec manžel taky pořád škytá, tak to má asi po něm. 🙂 a dcera měla reflux, tak myslím, že to bylo trochu i tím.

janesafari
4. srp 2013

Taky mě malý pořád škytá-je mu dnes 14 dní...Škytal hodně často v bříšku a ted taky-asi hlavně když se přepije a uplně to s chudáčkem háže...Ale chvilku ho nechám a pak mu dám znova pít a skoro vždy to ustoupí...A že je to jedlík 😀

vrtelka
4. srp 2013

Mi jsme v tydnu dostali škitavku maly má 4,5 měsíce ,už jsem byla zoufalá a babička začla panikařit,že se uškitá .Tak jsem volala do nemocnice,že dítě nepřetržitě škitá 3.hodiny a nejdeto ničím zastavyt.Tak nám řekli,že ho nemáme krmit nic mu dávat na pití a nechat ho at usne a škitavka ve spaní přejde.Opravdu po pěti hodinách škitání se mi ho podařilo uspat a škitavka do půl hodiny přešla.

zmaldik
4. srp 2013

máme to pravidelně skoro po každém jídle a měli jsme to už i v bříšku 🙂

baris
4. srp 2013

@bockovamirka škytavka je u dětí normální. A jak bude mimčo starší a někdo z vás ho rozesměje, tak zaručeně z toho bude mít taky škytavku 😀 .

Já měla pro holky udělaný přes den trochu čaje a dala jsem jim vždycky cucnout. Moc to nepomohlo, bylo to spíše pro můj dobrý pocit 😀 .

margareta217
12. srp 2013

My taky skoro po kazdem kojeni skytame,bud to to prejde samo,nebo ted v tech vedrech jsem dala lzyckou trosicku prevarene koj.vody a taky to pomohlo 😉