Malá slintá, strká prsty do pusy. Žeby zoubky?

pajatehule
29. bře 2012

ahojky mám prosbu nevím jestli to jsou zoubky nebo ne. malá mě už přes měsíc slintá a ted poslední 3 dny má problém s usínáním občas knourá strká si pořád prstíky do pusinky a hrozně tahá dudlíka když jí dám napít nebo najíst tak to nechce tahá jako blázen a jakmile jí vypadne dudlík tak se probudí a začne knourat nebo přes den začne z ničeho nic strašně plakat. sem jí měřila má tak 37,2 nebo 37,4 když jí jezdím dudlíkem po dásních tak se jí to líbí myslíte žeby to mohly bejt zoubky? teprve jí budou za týden 4 měsíce

takyja
29. bře 2012

No já nevím, "zeby" to byl tygr? 😀

helcenka
29. bře 2012

To klidně můžou být zoubky, naše děti měly zuby brzo - v 5 měsících. Druhé prďolce rostou zuby hooodně dlouho, trvá to i tři týdny než se proříznou, zrovna teď má už dobrých 14 dní na dásničkách bouličky, pár dní mi špatně spí a je protivka protivná, takže čekáme další přírůstek zoubků.
Při prvních 2 zoubkách měla také teplotu, mírně přes 37, i blinkala a několik dní skoro nespala, takže jsme pronosily pár nocí, protože "bohužel" se nám nepoštěstilo mít dudlíka.

andy80
29. bře 2012

teplota do 37,5 je běžná teplota u takhle malých dětí a témat o růstu zubů je tady takdy dost ne?

adeladl
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
stavba
30. bře 2012

ano,můžou to být klidně zoubky,podle toho,co popisuješ a takováhle teplota je u malých dětí běžná.A neodpustím si poznámku,když už někdo zakládá otázku,tak ať to napíše aspoň trochu správně česky.Ze slova "žeby" mi jde mráz po zádech 🙄 🤐 😅