Malé, pětidvéřové auto. Prosím o tipy

paulie
10. dub 2017

Ahoj, chtěla bych poprosit o tipy na malé, pětidvéřové, především městské auto, do které mohu dát autosedačky s isofixem. Přemýšlím o nějakém menším ojetém do cca 150 000,- a moc tipů nemám ... 🙂
Díky!

loafeer
10. dub 2017

@paulie my máme opla corsu. rok výroby 2007....je to super autíčko, malé, všude jsem se vešla, i když neumím moc parkovat, má i isofix, do města pro ženskou super, ale že se nám ted narodilo třetí, tak corsičku prodáváme a museli jsme pořídit větší:o)

makronka222
10. dub 2017

Golf, bmw 1 a 3, nejlepe uz s park. senzory, od 2005 museji mit vsichni isofix

paulie
autor
10. dub 2017

@loafeer @makronka222 Holky, díky 🙂 Koukám po něčem malém, ojetém, aby se to dobře parkovalo a mohla jsem vozit děti 🙂

renond
10. dub 2017

Ahoj,zatim mám Peugeota 206, r.v.2004, naprostá spokojenost, má isofix, parkuje se skvěle, do města jak dělané, benzín 1.4 obsah. Teď ho budu měnit za větší auto, protože hodně cestujeme. Za tyhle peníze co chceš dát... koupíš novější třeba Škoda Roomster, není to sice můj typ na vzhled, ale po praktické stránce je to super auto má dobrý kufr. Zadní sV zadu jsou vyšší sedačky to ocení hlavně děti, mají pěkný výhled. Zadní sedačky jdou úplně vyhodit ven, takže praktické auto když potřebuješ něco převézt. Bratr dělá auta, takže mám trochu přehled. Hlavně na to seženeš bez problémů díly, na nic nemusíš čekat. Nekoupila bych auto nikdy v bazaru, určitě bych se poptal po známých kdo tomu rozumí a pomůže ti s výběrem. Bazary mají tendenci přetacet tachometry a prodají nehorázné plečky. Prostě si dej bacha ať se nenechás.... Tak ať něco vybereš 😉

monaluza
10. dub 2017

@makronka222 Nemusi to tak byt , mame auto RV 2009 a isofix nema ;-/ (Ford Fusion, jinak skvely, otoci se na petniku, pohodlny a vyssi, skvely pristup do prostorneho kufru, oproti srovnatelne Fabii mnohem praktictejsi)

martinal08
12. dub 2017

Škoda fabia,značka známá v každém servise,náhradní díly všude na skladě a každý automechanik ví o co jde.