• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Malej v noci pláče a mě to nevzbudí, co mám dělat?

18. června 2014 
Ahoj holky :slight_smile: poradte co mám dělat ... malej uz týden v noci pláče a mě to nevzbudí. :(
18. čer 2014 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, my máme od narození malou samotnou v pokojíčku a z tohohle důvodu já používám doma chůvičky...mám tu rodičovskou jednotku na nočním stolku vedle postele (a hlasitost je jak potřebuju) a vzbudí mě vždy..
18. čer 2014 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt? Me vzbudí kazdy vetsi zafuneni, otočení, deska spí jak dudci a já jsem věcné vzhůru.
18. čer 2014 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Mě taky děti nevzbudí. To mě musí vzbudit manžel když se něco děje. Strašně tvrdě spím.
18. čer 2014 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsem už zoufalá... postýlku mám hned vedle postele a stejně ho neslyším.
18. čer 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A proč pláče? Jestli hladem, tak nám radili v porodce nastavovat si budík na dobu co víme, že bude zhruba chtít jíst. A pak říkali těm co měli léky na tlak, že u nich to bývá těžší, že je miminko moc dobře nevzbudí.
18. čer 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
To si nedovedu představit. Já se budím na každý jeho pohyb už 2 roky. Někdy se budím dokonce pár vteřin než se probudí syn úplně. Prostě máš asi hodně tvrdé spaní. A manžela to budí ?
18. čer 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nevím kolik je malému, ale jestli jsi něják čerstvě po porodu je docela možné, že jsi prostě vyčerpaná a tělo prostě nereaguje. Zkusila bych možná ten budík pokud se budí něják pravidelně tak se zkusit trefit do těch časů, zkusit přes den odpočívat, případně se prospat s ním a třeba se to časem srovná:slight_smile:
18. čer 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se ted budím při každém otočení dětí (a proto jsem už 5 let nevyspaná), ale kamarádka taky spí tak tvrdě, že ji děti nevzbudí. Budí se její manžel a ten ji vzbudí a nebo se jde o miminko postarat sám :slight_smile:
Co nato říká tvůj partner?
Hlavně si nenecha nakecat, že správná matka se vzbudí vždy, o tom to rozhodně není. A takový spánek ti já můžu jen závidět :grinning:
18. čer 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Malému jsou dva měsíce... předtím mě normálně vzbudil ale od neděle prostě nic.. i když jsi jdu odpoledne lehnout a malej se vzbudí po deseti minutách co usnu tak já spím dál.
Přítel chodí do práce v šest odpolene a vrací se okolo třetí ráno tak malej většinou pláče a semnou to ani nehne :( do té doby než mne přítel vzbudí nebo se postará sám :/ už me to štve nevím co stim
Uvidíme dnes v noci
18. čer 2014 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terez16 kojíš? To vychází akorát na změnu cca+- po šestinedělí. To budou hormony, u každýho to udělá něco jiného. Já se budím k 2,5 leté dceři pomalu při každém otočení a jak už někdo psal i o vteřinku dříve než ona.
18. čer 2014 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co zkusit dát postýlku o chlup dál (aby to nevazbilo) a nainstalovat chůvičku, dát si rodičovskou jednotku k hlavě na noční stolek a zvýšit hlasitost na max? Máme děti ve vedlejší místnosti (ale nejsou tam dveře, jsou od nás pár metrů) a když byla mladší malá, tak jsem to tak dělala, protože byla dál a občas jsem neslyšela... Návrhy s budíkem +- kolem toho jak se budí taky nejsou špatný...
18. čer 2014 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek