Malej v noci pláče a mě to nevzbudí, co mám dělat?

terez16
18. čer 2014

Ahoj holky 🙂 poradte co mám dělat ... malej uz týden v noci pláče a mě to nevzbudí. :(

berenika39
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
madulinka
18. čer 2014

no, my máme od narození malou samotnou v pokojíčku a z tohohle důvodu já používám doma chůvičky...mám tu rodičovskou jednotku na nočním stolku vedle postele (a hlasitost je jak potřebuju) a vzbudí mě vždy..

lv
18. čer 2014

Fakt? Me vzbudí kazdy vetsi zafuneni, otočení, deska spí jak dudci a já jsem věcné vzhůru.

pavlapl
18. čer 2014

Mě taky děti nevzbudí. To mě musí vzbudit manžel když se něco děje. Strašně tvrdě spím.

terez16
autor
18. čer 2014

Jsem už zoufalá... postýlku mám hned vedle postele a stejně ho neslyším.

zunem
18. čer 2014

A proč pláče? Jestli hladem, tak nám radili v porodce nastavovat si budík na dobu co víme, že bude zhruba chtít jíst. A pak říkali těm co měli léky na tlak, že u nich to bývá těžší, že je miminko moc dobře nevzbudí.

latkovkybrno
18. čer 2014

To si nedovedu představit. Já se budím na každý jeho pohyb už 2 roky. Někdy se budím dokonce pár vteřin než se probudí syn úplně. Prostě máš asi hodně tvrdé spaní. A manžela to budí ?

sabuse1
18. čer 2014

nevím kolik je malému, ale jestli jsi něják čerstvě po porodu je docela možné, že jsi prostě vyčerpaná a tělo prostě nereaguje. Zkusila bych možná ten budík pokud se budí něják pravidelně tak se zkusit trefit do těch časů, zkusit přes den odpočívat, případně se prospat s ním a třeba se to časem srovná🙂

editah222
18. čer 2014

Já se ted budím při každém otočení dětí (a proto jsem už 5 let nevyspaná), ale kamarádka taky spí tak tvrdě, že ji děti nevzbudí. Budí se její manžel a ten ji vzbudí a nebo se jde o miminko postarat sám 🙂
Co nato říká tvůj partner?
Hlavně si nenecha nakecat, že správná matka se vzbudí vždy, o tom to rozhodně není. A takový spánek ti já můžu jen závidět 😀

terez16
autor
18. čer 2014

Malému jsou dva měsíce... předtím mě normálně vzbudil ale od neděle prostě nic.. i když jsi jdu odpoledne lehnout a malej se vzbudí po deseti minutách co usnu tak já spím dál.
Přítel chodí do práce v šest odpolene a vrací se okolo třetí ráno tak malej většinou pláče a semnou to ani nehne :( do té doby než mne přítel vzbudí nebo se postará sám :/ už me to štve nevím co stim
Uvidíme dnes v noci

melodygirl
18. čer 2014

@terez16 kojíš? To vychází akorát na změnu cca+- po šestinedělí. To budou hormony, u každýho to udělá něco jiného. Já se budím k 2,5 leté dceři pomalu při každém otočení a jak už někdo psal i o vteřinku dříve než ona.

anetka1701
18. čer 2014

Co zkusit dát postýlku o chlup dál (aby to nevazbilo) a nainstalovat chůvičku, dát si rodičovskou jednotku k hlavě na noční stolek a zvýšit hlasitost na max? Máme děti ve vedlejší místnosti (ale nejsou tam dveře, jsou od nás pár metrů) a když byla mladší malá, tak jsem to tak dělala, protože byla dál a občas jsem neslyšela... Návrhy s budíkem +- kolem toho jak se budí taky nejsou špatný...