Mám doma nezvladatelné dítě. Co s ním?

doli1
8. dub 2009

Ahojky maminky
snad jste někdo na tom aspon trochu stejně a máte doma aktivní dítě který je sem tam pěkně nezvladatelný.máme nějaké období kdy vše patří mu nic nechce pujčovat,začal se prat,počurávat(to už jsme zvládali)no prostě děs už nevim jak naněho.
co se vám osvětčilo co na děti platí?
díky moc za reakce

skurinka
15. dub 2009

timbouctou-my jsme meli pokojicek propojenej s loznici takze jsem se nebala.meli jsme jeden pokoj dost velkej tak jsme ho prepazili a meli jsme malou loznici a dominik pokojika nebyli tam zadne dvere ,takze vlastne jako by byl s namy porad v loznici. 🙂 jako ze bych ho zavrela do pokoje a neslysela to nee to bych se bala,ale tak jsem ho slysela porad byl ode me 6 kroku 🙂
jo vcera me mlada pomalovala sedacku voskovkama a zem taky jsem myslela ze lehnu na zem 😠
holky jako doufam ze si o me nemyslite z jsem krkavci matka to nee. 🙂

sabinecka
15. dub 2009

Já si zase koupila po dlouhééé době krásnou rtěnku a uložila ji na čestné místo v koupeln.
Mezitím co jsme dneska vařila si sabča hrála v pokojíčku.
Vařím vařím a zpozorním že je v domě strašné ticho a když je ticho tak je zle.
Vletím do pokojíčku a sabča zmalovaná mou novou rtěnkou.Od pusy líca přes vlasy nohy břicho a do toho si pupík zmalovala centrofixem.
Vypadala hrozně.
Nevěděla jsem zda se jí mám smát že vypadá jak šašek nebo ji ublížit za tu rtěnku.
Samozřejmě jsem ji zahrozila že to nesmí ale pak už jsme se jen smáli.
Asi hodinu jsem ji drhla ve vaně.Jenže rtěnka byla s leskem výrazné barvy dlouhotvajícího efektu takže stejně nešla smýt.
Tak má po sobě rudé fleky a šla spát.

doli1
autor
15. dub 2009

jééé to jsi ju ještě měla vyfotit než jsi ju umyla 😀 😀 😀
rozhodně si nemyslíme že jsi krkavčí matka.to já mám chvíle kdy si myslim že mě zavřou pro ublížení na zdraví nebo že ho zaškrtím. 😅 naštěstí jsme se přestěhovali a zde je jedna mamča co má stejné dítě a moji povahu takže nejsem ta nejhorší je to prostě normální.což mě fakt uklidnuje.holky počitání do tří skvěle zabirá.šimi na to reaguje bezva a ted se to snažim naučit tu kámoščinu holčičku.snad to dokážu protože ona je strašně tvrdohlavá

sabinecka
16. dub 2009

Vyfotila jen ji mám ještě v mobilu.
Dneska lítala jak uragán v nákupním středisku zrovna mezi sklenkami čím více jsem ji okřikovala tím více se smála a ještě více se splašila že jsem ji dohonila a dala na zadek.
Už jsem počítala kolik mám u sebe peněz a co budu muset zaplatit.
Naštěstí se nic nestalo.

timbouctou
16. dub 2009

sabinecka - no my byli včera v hračkářství u nás, je takové malé... 😅 Alex se mi vysmekl a rozběhl se k náklaďáku co stál aspoň sedm stovek a začal tam s ním jezdit kolem těchj přecpaných regálů a dělal jako že vrčí motor. než jsem ho chytla, tak ho auto přestalo bavit, našel takové krásné červené zahradní kolečko se žlutými držátky a držel se ho, tak jsem ho zaplatila a šli jsme. Teda já jsem šla a dítko za mnou se potácelo, padalo pod vahou hračky, ale za žádnou cenu si ji nechtělo nechat vzít. Nakonec jsme převedli před krámem ukázkový hysterický záchvat, když jsem mu tu věc sebrala a strčila ho do kočáru abysme vůbec dorazili domů. Doma další scéna, a odpoledne jsme jeli na procházku tak, že Alex seděl v kočáru a před sebou tlačil to kolečko 😀 😀 😀

timbouctou
16. dub 2009

No jak to tu po sobě čtu tak jsem si na to vzpoměla a mám hned veselo

berynka
16. dub 2009

Holky, já se musim normálně smát 😀 . Ne, ze škodolibosti, ale ve vašich historkách vidím tu naší hvězdu 😅 . Už na nás vymýšlí taky různé fígle. Zatím poslední je ten, že v kritické situaci, když mě různýma drobnostma vyvede z rovnováhy, tak začne kňourat případně vřeštět: "Piti piti piti". No, kdo by odolal a nedal tak zoufalému tvorečku trochu vody, že? 😅 Jenže ona na přinesenou tekutinu řekne zarputile: "Ne!" a brečí jakobych jí donesla jedu, nebo co? 😠 Nic jí nevnucuju, lahvičku dávám pryč, ale v ten okamžik se opakuje situace: "Piti piti piti!!!!!" a pak opět stejně uřvané: "Ne-e!" A tak to je dokola několikrát za den 🙄 .

sabinecka
18. dub 2009

JOJO to znám taky a už mi to tak trochu vadí.

Třeba dnes ráno jsem ještě těžce předstírala jak v posteli spím v těžkém spánku.
A sabča na mě volá mámí mamí pak k tomu přidala mámí pití a volala volala.
No a pak už v rámci toho volání začala třiskat tou lahvičkou o postel.
No měla dlouhou výdrž tak jsem se zvedla vyndala ji z postýlky vzala flašku udělala čaj za řevu mámí pití podávám ji čaj a ona Nééé.
No tak to mě málem trefí šlak.
Letí zpět do ložnice a jde muži skákat po hlavě a řve tátí .

Neboli krásný budíček. ☹

slunicko552
18. dub 2009

sabi něco podobného mám doma i já 😀 Malý se probudí jde z postele dolů,všechno obhlídne,asi jestli se za tu noc něco nezměnilo a pak vyleze na postel a řve mi přímo do ucha mamíí 🙄 A to tak dlouho dokud nevstanu.I když si přikryju hlavu,tak mě hned odkryje 😒

sabinecka
19. dub 2009

Někdy je to hrozné že?

chechta
19. dub 2009

sabinecka, berynka musím se smát 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jak kdybych viděla toho našeho skřítka

sabinecka pro případy náhodného rozbití čehokoliv sme se nechali pojistit a jsem klidnější - mě se takhle jednou Tedík hnal za pult za rpodavačkou k regálu s parfémama - zadržela jsme ho asi 2 milimetri před tím než se na něj stihl vrhnout - uffffffff - to jsem si oddechla páč to bych se fakt asi nedoplatila a to mu tehdy nebyl ještě ani rok 😝

sarinkam
20. dub 2009

prečtěte si knizku od Jiriny Prekop Maly tyran, velice poucne, to co tu čtu jso někdy ukazkové pripady manipulace a boje o vedouci pozici.

sabinecka
20. dub 2009

Nemám pocit že máme doma tyrany ?! 😒

slunicko552
20. dub 2009

sabi jj,ale co naděláme 😀
sarinka nebo je to spíš normální,že dítě chce ať vstanem,když ono je vzhůru

berynka
20. dub 2009

sarinkam, knihu mam, dceři předčítám, ale nějak to nazabírá 😕 🙄 😀 . Ba ne, dělám si legraci. Je to zajímavé čtení, ale každé dítě je prostě jiné a rada co zabere u jednoho, nezabere u druhého 😅 . A tam jsou dost extrémní případy, které narušují celé rodinné prostředí 😉 .

sabinecka
21. dub 2009

Já bych to až zas tak hrozně neviděla že bychom si kvůli tomu museli kupovat knížku a cítit se jak matky tyranů!!! 🙄

katynaa
21. dub 2009

tak ho nejak odkopni (prarodice apod.) a mas klid na popijeni kavy 😅

sabinecka
21. dub 2009

??? Asi jsem to nepochopila?

katynaa
21. dub 2009

cumim, ze si stezujete, ze mate trosku zivejsi deti. Budte rady, ze jsou zdrave a v pohode.
Nekdy se tu na konikovi resi fakt kraviny... 😀

sabinecka
21. dub 2009

??? Asi to ani nemám zájem pochopit.

slunicko552
21. dub 2009

katynaa a co Ty?Jsi zdravá a v pohodě?

skurinka
21. dub 2009

katynaa-jsi nejak mimo misu ne?
tak proc sem lezes kdyz se tady resi kraviny,nadhero!!!!!!!!!!!!!!!!

timbouctou
21. dub 2009

skurinka - asi zrovna odkopla své dítě, dává si kávu a nudí se.
Já jsem se dnes nenudila ( ne že jindy se nudím 😅 )
Šli jsme s Alexem na procházku a kousek pod naším barákem si pán pucoval karavan a měl u toho otevřený dveře. A náš malý filuta se rpzhodl, že se tam podívá. Že já husa mu ukazovala jak se leze do schodů 😠 Pán teda dost divně koukal, co mu leze cizí ženská do auta a tahá odtamtud řvoucí dítě 😀 😀

slunicko552
21. dub 2009

tim 😀 Malý zase odemyká každé auto.Já ho tam většinou nepustím,ale když se k nějakému dostane,mám co dělat,aby ho nepoškrábal.Zatím bez újmy(i dítě i auta) 😀

skurinka
21. dub 2009

tim-je nejaka ujeta,asi to dela ona se svym ditetem a pak to "radi"takovy mam nejradsi 😠
a jinak malej je sikula 🙂 u nas chodime kolem aut s klackama a tyky je porad okrikuju takze si venku pripadam jak syrena 😀

sabinecka
22. dub 2009

Skurinko odkud ty jsi dívám že míáš v profilu jiné zahraničí.

sarinkam
22. dub 2009

Mě ta reakce Katyny taky připadá zváštní, ale trochu to chápu, vy si tu stěžujute, jak vás dětičky zlobí a když máte doporučení na knížku tak se čertíte 🙄

Ale pak mě napadlo, že to u vas může být lehce ironický ton, jakási legrace, prostě se chlubíte co máte doma za lumpy 😅 a v posdtatě vas to těsí že se mají k světu, holt tohle je nevýhoda psanýho slova, že není slyšet intonace.

To já bych v tomto duchu taky měla: David je zvyklej před spaním na flašku kaše. A když jí vypije, začne s ní mlátit do postylky a musíme hned přiběhnout a flašu odbrat. Jinak flaška letí z pokoje ze schodů..

skurinka
22. dub 2009

sabi-bydlim 7 rokem v nemecku 🙂
sari-ja se necertila 😀 ale dostala jsem tenkrat nejake cteni od dr a jako jsem pohorela 😔
moje mala je proste takova od miminka -umrcena ,urvana porad s necim nespokojena,kdyz si hrajeme tak ma nervy tak si hraje sama a ja jsem v jeji pritomnosti.
do roku a pul -to byla katastrofa,rvala doma venku,nechtela jist a spat hruza,a ja mela pri kazdym zamrceni bolesti bricha a az jsemzacala zvracet,takze mazec ,jako ted to jde v augustu jde do skolky a tak doufam ze to bude lepsi, 🙂

sabinecka
22. dub 2009

skuri jak ses tam dostala?

skurinka
22. dub 2009

nasi se rozvedli a mama uz pracovala v nemec vzdy na mesic a mesic doma ,a seznamila se tady z jednou pani(moje tchyne)a ta mela syna ,ale pred tim me nejak nebral ,a meho manzu jsem uz znala 8let pred tim nez jsme se vzali.a pak jsem tenkrat tady byla a nejak se to zvrhlo 😀 a tak jsem se k nemu nastehovala a pak v roce 20034 jsme se vzali .a bylo to.jako ten prvni rok to bylo tezky ale ted je to ok.tesim se domu do olomouce a pak se tesim uz domu do nemec.. 🙂