Mám doma nezvladatelné dítě. Co s ním?

doli1
8. dub 2009

Ahojky maminky
snad jste někdo na tom aspon trochu stejně a máte doma aktivní dítě který je sem tam pěkně nezvladatelný.máme nějaké období kdy vše patří mu nic nechce pujčovat,začal se prat,počurávat(to už jsme zvládali)no prostě děs už nevim jak naněho.
co se vám osvětčilo co na děti platí?
díky moc za reakce

doli1
autor
17. kvě 2009

ahojky holky my byli ted docela nemocní a byli jsme na tři dny pryč mimo domov a dost mě to překvapilo že malí už druhou noc chtěl jít do svého doměčku a své postýlky.vždy jsem si myslela že mu to bude jedno a asi je toho na něho moc.jinak tam řádil jak torpédo až musim říct že jsem se za něho chvíli styděla.vůbec jsem nevěděla jak ho uklidnit.jeden den ho vzala teta do školky tak si to tam užil.učitelku samozdejmě neposlouchal ale krásně si hrál a i uklízel hračky.jinak docela poslouchá ale hlavně jsme venku.heslo je unavit a unavit a unavit 🙂))))))
já mohu říct že na jakékoliv střevní potíže šimimu zabíral hylak i mě když je špatně tak si ho dám a během chvíli pohoda.je teda dost hnusný ale pomahá.podle mě lepší než smekta.
já zas slyšela merunky ty pomahají na tyto problémky

sabinecka
18. kvě 2009

Tak sabča taky trošku pokuckává.Ve čt ji vezu za našima do lázní a pak pojedou na chalupu na sk takže budu mít volný víkend k odpočinku 🙂

doli1
autor
18. kvě 2009

jéé to se máš taky jsem ráda když si šimiho vezme babička a já mám víkend pro sebe ale musim říct že už tak po půl dnu mi chybí a v domě je nějaký klid 😅

sabinecka
19. kvě 2009

Je v tom obrovský rozdíl když si vezmou sabču k sobě nebo někam daleko na chalupu.
Když je u našich tak vím že mohu kdykoliv sednout do auta a když mi bude smutno tak ji zas odvézt ale tak cítím takovou bezmoc.No ale musím si zvykat to bych měla pak problém chudáka holku pouštět i do školy 🙂

doli1
autor
19. kvě 2009

já už vim že školku pěkně obrečim.je tak malí a už školka.on tam bude spokojený ale co já ☹ taky si budu muset zvyknout

slunicko552
19. kvě 2009

Holky já na tom budu úplně stejně 😢 Už teď jsem z toho na nervy,když na to pomyslím.Máme školku hned před barákem.Malý se kouká vždycky z okna na děcka jak si venku hrají.A pořád já chci tam ☹ A když mu řeknu,že bude chodit,ale bez maminky tak on né s mamijou.Ale vím,že si zvykne,má děti hrozně rád,jenom já z toho budu hotová 😢 😔

doli1
autor
20. kvě 2009

krásné ránko
my když byli na zápisu tak mi tam šimi udělal děsnou scénu že on bude chodit do školky.holky to jsem nikdy nezažila to je ta pravá scéna kdy dítě hodit pod studenou sprchu aby se porbral.třikrát se mi zeslikl vyzul a šel spátky do herny.já už byla zoufalá.tam kupa maminek čakající na zápis tak jsem mu nemohla dat ani na zadek.no děs.naposledy se mi vyzul a seslíkl když jsem chtěla otevřít hlavní dveře.jo a za normálních okolností si neumí vyzut ani boty natož se vslíknout 😅
myslim že děti si školku taky obrečí ale brzo si zvyknou ale co maminky 😢

skurinka
20. kvě 2009

jako devcata az me mlada zacne hodit do skolky tak budu uzivat klidu a na to se tesim. 😀 😀

slunicko552
20. kvě 2009

sku 😀 tak ty už to máš po druhé.Nebo jsi to tak měla i při malém?
Jinak malý už má čtvrtý den oblíbené slovo nechce 😠 No jsem na nervy slyším to tak 100krát denně.Všechno nechce i to co chce.Jsem zvědavá jak dlouho ho to bude držet 🙄

skurinka
20. kvě 2009

sluni-malej byl zlatej a skolku jsem taky orvala.ale zaroven jsem mu zavidela pac bude mit klid od segry 😉
jo a to nechce mame do dnes(hanula)presne jak pises bych ju zabila nekdy fakt.
dnes jsme byli venku jako kazdy den .domca v klidu ale za hanulou musim litat pac mam strach aby se me nezabehla.
tam litam jak debil a muj chlöap si tam v klidu keca s chlapama.jsem byla na nervy pac jsem nemohla ani kecat s holkama.sem musela koukat kam mala lita pac ona lita s velkyma a to mam strach aby neutekla,
a pak uz jsme sli domu o pul 9 vecer a vubec neposlouchala ale vubec ne.tak jsem zarvala za chlapi co tam stali ani nedutali a me ted boli v krku.no nastesti prisla pac se zarazila.
ted uz lezi v postelych a mam klid.huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

slunicko552
20. kvě 2009

sku no to snad,chceš tím říct,že už ho to nepustí jo? 😠 To je teda děs běs 😢 Už mi z toho hrabe,ale asi si zvyknu 🙄

doli1
autor
21. kvě 2009

ahojky holky
naštěstí slovo nechci a ne nás už přešlo.prostě řekl nachci na cukroví ale chtěl ho tak jsem mu ho nedala on se vystekal a časem pochopil že to tak nejde.myslim že tohle období je snad u všech
skuri já taky šimona nemohu nechat bez dozoru.stále za nim musim lítat aby něco neprovedl či neudělal.závidim maminám kteří přijdou na písek v klidu si tam sednou a kecají.pro mě jít na vycházku je tak vysulující že to neni možný.nejlepší je táta večer s kecama s čeho můžu být tak unavená 😠
taky už mi leží a spí.dvě hodiny klidůůůůůůůůů

skurinka
21. kvě 2009

doli-jako u nas 😒 a z ceho ses tak unavena? 😠 z ceho asi venku litam za mladou jak dezo a doma jen uklizim po nich ,
doli-manzel kydz je doma o vikendu tak uz se tesi az je pondeli ze jde do prace.blbec 😠 😠 😠

doli1
autor
21. kvě 2009

manža je ted od soboty doma a už by mohl jít zas něco dělat tak mi už leze krkem.jaksi jsem zvyklá byt sama.uklizení mě taky štve.uklidim a vůbec nechápu jak stihnou během hodinky nadělat takoví bordel.manža když hlidá malého tak ho nechá lítat at si dělá co chce a on si dělá svoje a nebo ho strčí k babičce ale nikdy snim nebyl celí den sám tak jak já.to by hned viděl proč jsem tak unavená.
já bych všem chlapům dala týden mateřské.maminky na celí týden odjet pryč a nechat je v tom.žádné babičky prostě nic. kámoška má manžela děsnýho puntičkáře a najednou musela nečekaně do nemocnice na udžování a ten člověk se naprosto změnil.samozdřejmě že nestihal si vše organizovat ale zjistil že je strašný celí den bavit toho malého.měl by si to zkusit každý chlap a hned by viděl zvlášt ty naše raubíře.

dnes mě táta naštval.říkám mu jdem ven nevim kdy se vrátíme udělej hranolky k omáčce.potom vidim že se už doma nudí tak mu řikám můžeš jí dělat něco do podkroví práce je tam dost a on mi řekně ale to bych nemohl udělat ty hranolky.tak na něho čumím cože?chudáček by musel jít s podkroví aby to zapnul a pohlídal.tak jsme se pohádali že tohle zvládne.žě já od rána udělala omáčku, nádobí, umyla koupelnu a záchod,zametla a hlídala malého tak tohle zvládne.hranolky byli udělaný ale v podkroví nic 😒

sarinkam
21. kvě 2009

Holky, ja doma sice raraska nemam, ale ti sputni vedi jak na nas. Ja jsem zarputily odpurce spani deti v rodicovske posteli , no a dnes rikam Davidovi, pujdes spinkat a on nasadil takovou roztomilost, pry ze pujde mama hajat a tak jsem se nechala přemluvit a zalezli jsme si do loznice oba a on me tam pred spanim pusinkoval a hladil 😵 , no vlatsne to vypadalo, jako kdyz on dava spat me.

Vi moc dobre ze kdyby se zacal vztekat, lupnu ho do pokojiku do postylky bude mit po hehe 😀

slunicko552
21. kvě 2009

Holky ani nemluvte já to doma slyším furt.Jako taky by se mi líbilo pracovat a přijít domů a muset si hrozně odpočinou,bo jsem pracovala 😠
doli tak to je mazec s hranolkama se teda nadřel 😝

bajnokova
23. kvě 2009

Ahoj tak Natálka nam dnes ráno odjela na školku v přírodě tak si budeme se Sabulkou užívat 🙂 Natálka byla vysmátá žádný slzičky za to já je musela zatlačovat už ted mi je po ní smutno ☹

doli1
autor
23. kvě 2009

ahojky šimi taky odjel k prababičce s babičkou a přespí tam do zítra.zatim mi smutno neni a využivám k uklízení.zítra je tu pout tak se pujdem vyblbnout.šimi si to určitě užije

skurinka
25. kvě 2009

nazdar holky.tak co deticky jsou hodne?

slunicko552
25. kvě 2009

Ahojte
sku naprostý andílek,uspávala jsem ho hodinu 😠 Už spal tak jdu pryč a on za mnou příjde a to bylo třikrát,moje nervy 😀 😝 Ale jinak docela v normě,jako vždy 😀
A co Ty?

sabinecka
25. kvě 2009

Hlásím že kočky už nám vidí a pěkně porostly a sabča kdykoliv má možnost a nikdo ji zrovna nevidí tak likviduje samou láskou kočky.Takže vždycky letíme do kuchyně když slyšíme pištět kočky.
Tak to bude ještě mazec.
Samou únavou už padám na hubu jdu spát dobrou.

doli1
autor
25. kvě 2009

ahojky šimi dnes trochu zlobil byl nějaký protivný
my když měli kotátka tak šimi jedno vozil na tatře 😅

bajnokova
26. kvě 2009

Ahoj
Miy byly dnes ve cvičení tak už byla unavená zak spíme 🙂 tak hodku a pul klidu 🙂 možná 😀

skurinka
28. kvě 2009

ahooj holky
tak jako my mame doma more 😠 hanula si asi uz 4den vari jako kafiko ma kuchynku.vzdy ji piti schovama a ona hpo zas vcycmucha.takze chodim a porad utiram neco,jako vcera uz jako dostala pres ruky a rikala -ja delat kafe uz nee.nooo vydrzelo ji to 15min,

slunicko552
28. kvě 2009

Ahojte
sku a co kdyby jsi tam dala něco jiného?Místo vody dát papírky nebo penízky.Nebo něco jiného co Tě napadne 🙂

chechta
28. kvě 2009

Ahojky nějak jsem Vás tu zanedbávala,
tak jen hlásím, že te máme nějaké vztekací období - teda jestli to ještě není období vzdoru tak mě pak asi odvezou v úterý se mi drahoušek hodinu a půl vztekal kuse v eměstě - dostal aj na zadeka pod, ale nic nezabralo - jsem byla fakt už naněj hnusná - no lidi si asi říkali co je to za matku, ale já byla tak vytočená ž emi to už bylo všechno jedno - jsem měla sto chutí ho nechat tamkde byl a jít domů sama. je to malej zmeteček 😠

mircka
8. čer 2009

Ahojky, hlásím menší úspěch: několikrát jsem si stěžovala, že malej nedá našemu psisku pokoj. Stále ho tahal za chlupy, uši, házel po něm věcmama a plácal ho ručičkou. 🙄 😖
Nastal zlom a malej už dělá jenom malá. 😅 Jen občas má tendenci mu strčit prst do oka - to když ukazuje, kde má pejsek očičko. 😉 Tak ještě to vychytat a bude to OK. 🙂 Jo a ještě pejska by nejraději pořád pusinkoval na čumák. 😀

sabinecka
10. čer 2009

Jé skuri ty máš novou fotku.

skurinka
20. čer 2009

ahoj maminy........
sabi jestli chces myho chlapa poslu ti ho rekomando 😀 😀 😀 😀
u nas normal stridave oblacnooo

sabinecka
25. čer 2009

Děkuji ale už mám svého 😀

Už jsme svoji ♥

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...