Mám doma nezvladatelné dítě. Co s ním?

doli1
8. dub 2009

Ahojky maminky
snad jste někdo na tom aspon trochu stejně a máte doma aktivní dítě který je sem tam pěkně nezvladatelný.máme nějaké období kdy vše patří mu nic nechce pujčovat,začal se prat,počurávat(to už jsme zvládali)no prostě děs už nevim jak naněho.
co se vám osvětčilo co na děti platí?
díky moc za reakce

slunicko552
29. dub 2009

Tak to je dobře,že byl hned v klidu. 🙂 Tobě věřím,měla bych to taky tak 😔 No u nás ty plastové okna 😅 to by byla sranda 😝

radka.m.
29. dub 2009

🙂 😉

mudr.
29. dub 2009

sluni- koukam, ty jsi taky vsude 😀

skurinka
29. dub 2009

radus tak to by me asi svihlo.
me tenkrat malej zavrel na balkone jsem myslela ze zbredim a jeste k tomu to bylo v den porodu uz jsem mela bolesti.
jsem ho prosila at otevre ale neslo mu to,ja jsem byla uplne hotova a jeste jsem nechala otevreny dvere d kuchyne a mam hroznej strach s nozu.tak jsem se bala aby ho nevzal a neco si neudelal,pac zrovna mel obdobi kdy porad snupal do supliku s pribory a tam mam i noze .ale za chvili prijel manzel pac jsem mu volala at prijede ze jedem rodit 😝 🙂

slunicko552
29. dub 2009

mudr všude ne 🙂
sku to jsou zážitky,by mě jeblo 😖

mudr.
29. dub 2009

no ja kam vlezu, tak na me kuka sluni... 😅

slunicko552
29. dub 2009

No jestli my nečučíme na stejné diskuze nebo mě pronásleduješ 😕 😀 😉

mudr.
29. dub 2009

to prvni je presnejsi... 😉

slunicko552
30. dub 2009

mudr 🙂 😉

sabinecka
30. dub 2009

Panebože díky za svého malého dábla tohle jí ještě nenapadlo.
Sku jsem v 7.týdnu takže zatím na začátku.

sisi.v
1. kvě 2009

my máme taky raracha, fakt by mě nanapadlo, co může udělat. Minulý týden si hrála v garáži, což dělá často, ale pak bylo podezřele dlouho ticho, jdu tam a ona byla zalezlá v autě i s klíčkama, který mi vytáhla z kabelky, přestože ví, že tam nesmí nic brát, a zamkla se tam. jak mě zmerčila, bušila do okýnka, ale klíčky měla ona, takže smůla. musela jsem volat manželovi, kde máme náhradní klíčky. fakt paráda, stát se mi to někde venku, tak bych asi musela vzít dlažební kostku a hodit jí okýnkem dovnitř 😠 . nechápu, jak se jí povedlo zavřit za sebou dveře, když jsou těžký jak k... Klíčky věším do výšky a venku je nechám z ruky 😉

skurinka
1. kvě 2009

ahoj sis-taky je to sikulka. 😀 😀 jako je to hrozny co ty decka napada.

slunicko552
1. kvě 2009

sis tak to je taky radost 😅 😀

sabinecka
2. kvě 2009

Nebudete chtít někdo kotátko?

sabinecka
3. kvě 2009

sluníčko ted jsem se koukala že ty jsi na jedné diskuzi šla do té 90ti denní diety zhubla si teda něco už jsem to tam nechtěla hledat ,a včem to spočívalo?

chechta
3. kvě 2009

Dobré ránko,
Radi ještě, že se dalo rozbít to okno od sousedů a všechno dobře dopadlo - no jsou to fakt šikulové ty naše ratolesti

sisi tak u nás by tohl ebyl průser - tedíček si taky umí zavřít dveře a zamčít se vevnit,a le bohužel umí strčit klíčky do zapalování a naastartovat. On si strašně rád hraje v autě, ale klíčky vždycky dávám daleko daleko, aby se nejel projet 😀 😀 😀 😀 😀
jinák já ho do garáže nemůžu pouštět tatínek tam má zároveň i dílnu a má tam úplně všechno včetně motorovky a Tedíček samozřejmě už přesně ví kde se pila pouští - no ještě, že to není tak jednoduchý, ale já těm našim špuntům nevěřím brácha i manžel říklali, že to nemá šanci nastartovat,a le já vím sví 😅 😅 😅 😅

Jinak zážitek ze sirkama - maelj se naučil otevírat skříňku, kde mám sirky do té doby to neuměl, bylo to na něj moc vysoko a těžky a jednoho dne jsem přišla on stál u skříňky v ruce sirky vyndanou sirku a už s ní škrkal a říkal pálí no málem mě odvezli

slunicko552
3. kvě 2009

Ahojte
sabi jj byla.Zhubla jsem fakt dost,holky tam mají dobré výsledky 😉 Je to o tom,že jíš každý den určité jídlo.Jsou tam i recepty.Hlad jsem teda neměla,jen je tam jeden den ovocný a zeleninový,ten byl trochu drsnější,ale dalo se to 🙂 Jestli chceš tak tam pisni a holky Ti řeknou,jinak Ti stačí přečíst tak první dvě stránky 😉
chech tak jako bych viděla svoje prcka 😀 Je schopný vydržet v autě i 1,5hod.a pořád řídit a strkat klíčky do zapalování.A když ho bereš tak by se zbláznil 🙄

sabinecka
4. kvě 2009

A kolik si teda zhubla?

slunicko552
4. kvě 2009

Jé už nevím přesně,chtěla jsem myslím 6kg a zhubla 8kg.A to jsem to nedržela celou dobu,musela jsem přestat dřív 😉 Jinak bych byla jak kostlivec 😅 😀

mircka
4. kvě 2009

Ahojky, byť to sem nepatří, ale nemohla byste některá hodit odkaz na tu dietu? Když jsem kojila, bylo to v poho. Ale jak jsem přestala, tak jsem přibrala snad ze dne na den. ☹

slunicko552
4. kvě 2009

mir a proč nepatříš?Tady patří každý,kdo chce pokecat 🙂

mircka
4. kvě 2009

Já měla na mysli téma. 😉 🙂
Jinak díky za odkaz.

slunicko552
4. kvě 2009

Á Ty máš hodné dítě 😀

mircka
4. kvě 2009

Jasnačka: to nejhodnější. 😀 😀 😀

bajnokova
6. kvě 2009

Ahoj holky mám taky problém s naší malou divoškou Sabinkou je hrozně živá starší sestru kouše bije bije i mě babičku a nejhorší že i ostatní děti strká do nich bere jim všechno jsem z toho fakt špatná už se jí říká zákeřňák některé maminky mi radili jít k psychologovi ale já si myslím že je na to ještě malá že to je ted tím věkem mám strach že nás nikdo nebude mít rád na písku a tak.

bajnokova
6. kvě 2009

Sabinečka-máme skoro stejně taré děti i se stejným jménem 😀

sabinecka
6. kvě 2009

Baji
Pošli všecky matky do háje at jdou k psychologovi sami.
Děti jsou v tomto období trošku živější a mají ze sebe radost.Celou dobu jen ležely a nikam nemohly a ted jsou už veliké a všude dosáhnou kam chcou tam se dostanou takže objevují svět.
Sabča je taky dábel taky je to na ostudu ale pořád si říkám raději at je taková.

Zajímalo by mě co bys s tou malou u toho psychologa dělala?Normálně je pošli do háje.Fakt
Sabča taky by nejraději každému ubližovala včetně kočky takže ji furt učíme že musí dělat malá malá jinak to bolí a má au.A pak hrajeme mazlící hry atd.TAkže opravdu musím říct že co se týče nás tak toto už si nedovolí.Jen ta kočka je chudák ale už ji kolikrát sekla takže to chce jen čas.
A co se týče těch ostatních dětí . každé dítě si bude hájit svou hračku a bude chtít zrovna to co má to druhé a pořád dokola ale dělá to naprosto každé dítě jen někdo víc někdo mín fakt se to vše srovná.

slunicko552
6. kvě 2009

Jé baji,já taky souhlasím se sabi 😉 No mi někdo říct,ať zajdu s malým k psychol.tak mu řeknu ať si tam zajde sám.S tak malým dítětem,to je trochu na palici 😝 Malý je taky divich,někdy víc,někdy míň.Takové kecy vůbec neřeš 🙂

bajnokova
6. kvě 2009

Fakt děkuji jelikož jsem fakt z toho špatná