Mám doma nezvladatelné dítě. Co s ním?

doli1
8. dub 2009

Ahojky maminky
snad jste někdo na tom aspon trochu stejně a máte doma aktivní dítě který je sem tam pěkně nezvladatelný.máme nějaké období kdy vše patří mu nic nechce pujčovat,začal se prat,počurávat(to už jsme zvládali)no prostě děs už nevim jak naněho.
co se vám osvětčilo co na děti platí?
díky moc za reakce

mudr.
23. dub 2009

tak tu napis presne to, co vcera. delej 😠
a ja ti hned k tomu neco reknu 😠

katynaa
23. dub 2009

copak, holky 😎

katynaa
23. dub 2009

uz mizim, tak me nepomlouvejte. dobrou noc

mudr.
23. dub 2009

tak zmiz. provokaterko. 😝

slunicko552
23. dub 2009

katynaa zbíráš příspěvky?Jde Ti to teda pomalu 😀 😝

mudr.
23. dub 2009

😀

chechta
24. dub 2009

skuri tak to jsi to teda měla fakt veselý v těhu, ale hlavně, že jste to zvládli
sabi tak to můj chlap je právě strašněj bordelář a co mu od ruk odpadne tam to zůstane 😒 a je mu to úplně jedno takže v něm teda podporu nemám spíš abych po něm furt něco uklízela 😀 😀 😀 😀 😀 i když tuhle se nechla slyšet, že bych mohla udělat konečně pořádek v kuchyni - tak jsem mu řekla, že jestli mu to tak vadí at si to jde uklidit sám, že mě je blbě 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a nešel jak jinak

holky a co vaši drobečci vyvádí náš mladej včera rozbil stojatou lampu - no sem myslela, že ho přerazím,a le stejně jsem byla ráda, že na něj nespadla a že střepy letěli na druhou stranu a nic se mu nestalo, ale věděl hned co udělal páč ví, že na ni nesmí ani šáhnout tak stál poslušně pak celou dobu v kucjhyni než jsem spoušt neuklidila

sabinecka
24. dub 2009

Katyno běž do háje a už sem nelez!!!

Jinak my jsme včera byli na ošetření pleti a jelikož jsem nesehnala hlídání vzala jsem si sabču sebou.
Takže tam lítala málem rozbila jakousi růžovou vázu.Posbírala tam veškeré okrasné lístky růží.Málem tam shodila skleněnou vytrínku. Upravila jim ty polštářky atd takže šílená spoušt.
Pak nám ještě paní začala nabízet výrobky firmy MK ale nejsem blázen tolik peněz za blbý krém.
Když jsem to přepočítala na pleny a oblečení pro malou tak mi bylo zle.
Takže s námi neudělala ani žádný kšeft a ještě jsem tam způsobily pohromu. 😀

skurinka
24. dub 2009

ahoj holky 😒 tak mlada porad teploty 😒 tak lezi jak lazar 😒
jinak u nas dva dny bez skod 😀 😀 ale uvidime jak to bude az bude zdrava 😀
chechta-no jako kdybych slysela myho chlapa.nekdy me leze ne nervy tam je triko tak jsou rifle a kydz mu reknu at to uklidi do skrine tak uklidi ale jakym zpusobem 😠
sabi-takze jste si pekne uzily co? 😀 😀 😀
jee a koukam ze jsem byla smzana asi od KATYNY 😝 😝 😝 😀

berynka
24. dub 2009

Skuri, u nás bylo to samé, když Hedu byla marod... prostě pohoda klídek. 😅 Bylo mi jí samozřejmě líto, ale sama od sebe hodně ležela a spala, takže nepřišla žádná katastrofa 😉 . Ale jak jí otrnulo, tak to začlo... Nedávno počmárala propiskou zeď a teď když se jí zeptám, kdo to udělal, tak bez mrknutí oka řekne: "Táta!" 🙄 .
Taky doufám, že už bude sucho, louže jsou totiž pro nás smrtící... vrhá se do každé větší, kterou venku vidí a to jí od mala učím, že tam nesmí.

sabinecka
24. dub 2009

Ne byla si smazána adminem.
katyna takové možnosti nemá ale už jsem psala adminovi ten mi napsal že to s ní budou řešit.

skurinka
24. dub 2009

sabi-ja jsem to tak myslela ze me nechala od admin smazat 😎
bery-uzivam chvili klidu i kdyz je my lito to je jsny.jako odpolko si myslim ze bude radit a demolicni ceta bude zpatky 😝 😀 😀

chechta
24. dub 2009

skuri chuderka malá tak hlavně, že aspon leží když je ji zle
jo s těma chlapama je to teda někdy na odstřel i když já jsem byla( no vlastně pořád jsem) strašně protivná a tak vůbec těhu hormony na mě strašně působí - takže se divím, že se kolikrát neotočil na patě a neodešel

bery to mi něco připomíná 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 kolikrát mě zarazí co ty děti nevymyslí za odpověď 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sabinecka
24. dub 2009

Bery 😀 😀 😀 😀
Tak to se mám na co těšit 😀

mudr.
24. dub 2009

kdyz tak premyslim nad tou katynou, nechapu, proc sem leze kdyz nam jako prvni vetu napise, ze jsme blbe a ze resime kraviny. to ji odsud musi vyfakovat kazdej podle me. jestli takhle pise vsude, tak se nedivim, ze se s ni nikdo nebavi. kdyz jsem neumi prijit v dobrym. 😖

sabinecka
24. dub 2009

Tak ted jsem si našla v jedné diskuzi že nás katyna pomlouvá že jsme pipky a stěžujeme si na děti.
Zajímavé že se ani tam s ní nikdo nebaví.
A navíc tam píšou že si taky občas postěžují na svoje děti ale jako pipky si nepřipadají.
Asi tě nikdo mezi sebe nechce.

Všichni totiž své děti milují a nikdy by se jich nezbavily aby mohli popíjet kávičku.

Asi bys měla založit diskuzi seru na své dítě.
Třeba se někdo přidá.

slunicko552
24. dub 2009

sku tak to mě mrzí ☹ Bobek malý.
bery tohle malý taky říká.A když to není táta,tak je to Dája 😅 A ještě u toho dělá ty ty ty 😀
sabi a kde?Taky si ráda počtu 😀 😝

chechta
24. dub 2009

Holky nějak jsem si nevšimla, že si tu nějak výrazně stěžujeme 😉 to už si člověk ani nemůže poklábosit o tom, že má takové a takové dítě a co provádí. 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲
Takže to asi zřejmě má vypadat takhle - "mám nějskvělejší díétě na světě - právě v krámě rozflákalao nejdražší parfém,a le jelikož je nejskvělejší tak je blbá ta prodavačka co ho špatně umístila a já za to ještě své dítě pochválím" nebo asi něco v tom smyslu nebo fakt už nevím co ta holka tady řeší

sabi dobrý název diskuze počkej třeba se chytí

mudr.
24. dub 2009

ta zenska musi mit v sobe nejaky problem... 😖

chechta
24. dub 2009

hele ted jsem narazila na diskuzi jak se o vás stara manzel v tehu nebo tak nejak a tam taky katyna prudi 😀

sabinecka
24. dub 2009

Tak vidím že je fakt divná.
V té diskuzi holky čekají na nějaké pozitivní rady apod. a ona tam má fakt blbé kecy.

O víkendu jde sabča s mojim bráchou do zoo tak uvidím jak se to sabči bude líbit.Snad bude hodná a neudělá mu ostudu před přítelkyní.

mudr.
24. dub 2009

v jake diskuzi jste ji cetly?

mircka
24. dub 2009

To Sabinecka: Nevím, jaká je tvoje malá, ale já si vzpomínám, že synové mé kamarádky na mne působili jako antikoncepce. 😀 Po návštěvě jsem říkala: "Nikdy nechci dítě." 😀 😀 😀

mudr.
24. dub 2009

na me tak pusobily skoro vsechny deti, nez jsem mela svoje 😀

andulkaavetrelec
24. dub 2009

Ahoj,
pobavily jste mne s tím pitím: "pití pití" a pak řekne "ne". Já jsem mu tuhle podruhé (nejdřív v jednu, pak ve dvě) ohřívala oblíbenou polévku (po pronesení slůvek "hamham"), no a první lžičku jsem mu musela dát násilím, až udělal nešťastný obličejíček a ještě jsem mu vynadala. Pak dojedl polévku sám a s chutí...(jí sám lžicí už dlouho a krásně, i když někdy ho taky krmím).

andulkaavetrelec
24. dub 2009

Jo: to "pitípití" máme taky, jsem chtěla říci... A různé jiné zkoušení mých nervů, řvaní na plný koule a na celou čtvrť, dupání, házení věcmi, nenene...

sarinkam
24. dub 2009

Holky, prave o tomhle nocnim buzeni a vyzadovani jidla a poroznosti krasne pise na Prekop v ty knizce, byt nazev je trochu drsny, ale nedejte se odradit. Ja vetsinu literatury jak na děti neberu, ale tohle mi prislo že ma hlavu a patu, fakt--- a zminuje tam, že tyto problemy v noci nemaji napr. v utceneckym tabore a pod, protože tam mama zadny jidlo ohrat nemuze a nebo v mistech, kde neni elektrika, umite si presdstavit, jak v noci rozdelavate oneh v kamnech a hreje jidlo a decko po půl hodine rekne. nene.. Ja vim, mozna vam to prijde roztomile, ale zamyslely jste se nad tim, jak tohle resily mamy, kdyz nebyla elektrika? Ja myslim, ž namv necem civilzace leccos vzala,

a nerikam, ze se mo det nikdy v noci nebudily, ale od půl roka nedostaly v noci zadny jidlo ani komunikaci, jen jsem opakovala- je noc, spi je noc spi a futr dokola, az robatko poznalo, že mati je drobet omezena a nic s ni v noci nebude.

berynka
25. dub 2009

Andulka, tak to jsem ráda, že v to nemáme jen my 😀 . Vypozorovala jsem, že Hedu to většinou dělá proto, aby jako nebylo po mém 🙄 . Protože když se otočím a lahvičku s pitím nechám stranou, tak ona za chvilku jde a napije se "tajně" 😀 .

berynka
25. dub 2009

A taky už se snaží najíždět na metodu - za žádnou cenu nejít spát! Po uložení do postýlky to začne... mámo, mámo, pití, míšu, táta?, dveže (chce je zavřít), sůšu a přivolává si na pomoc Krtka, Hurvínka a Žofku a chce slyšet, že už všichni spí 😠 .

doli1
autor
25. dub 2009

ahojky temátko jsem založila a nějak to nestihám jsem ráda že je prcek furt venku a pěkně se unaví 😀 😀
taky nejdem za žádnou cenu spát.má hlad ,chce pít,chce čůrat,chce pomazlit,chce zakryt,chce číst,chce svítit,bude si sám číst atd.furt dokola každý den.chvíli jeho vymysli jako pití a čtení a pak ho bud nechám at si dělá co chce však usne(vždy usne)nebo to že si čte sám to ho taky unaví a když nezabírá nic tak dám k postýlce vářeku a je klid.trochu drsné ale působné
holky co mám dělat šimi nesnáší jednoho chlapečka a jakmile ho spatří furt ho žduchá i ho trochu bije nebej bože že by si pujčil hračku.jeho mamka to bere dosti tragicky.zkusila jsem snad všechno a jeho mamka to bere strašně furt nás pomlouvá ale já už nevim co stim dělat.bydlíme na vesnici je tu pár dětí takže se musíme výdat docela často.