Mám doma nezvladatelné dítě. Co s ním?

doli1
8. dub 2009

Ahojky maminky
snad jste někdo na tom aspon trochu stejně a máte doma aktivní dítě který je sem tam pěkně nezvladatelný.máme nějaké období kdy vše patří mu nic nechce pujčovat,začal se prat,počurávat(to už jsme zvládali)no prostě děs už nevim jak naněho.
co se vám osvětčilo co na děti platí?
díky moc za reakce

chechta
11. kvě 2009

sku copak se děje?

sabinecka
11. kvě 2009

Jenže toho muže miluješ a do toho vztahu si s tím šla že budeš s tímto mužem a s ním budeš vychovávat své vlastní dítě. A najednou se stala chyba.

Takže nakonec to dopadne tak že rodiny se budou potkávat aby každý viděl to své (cizí) dítko jak vlastně roste a vždy budou milovat obě děti.Akorát mám strach že k tomu cizímu budou mít vždy blíž.
A na tohle nikdy nezapomenou protože to okolí jim to vždycky připomínat .Ostatní děti to samozřejmě vědět nebudou ale některému to rodič řekne a bude to a děti umí být zlomyslné a chtějí ublížit i slovem.
Myslím si že obě holčičky si to ještě protrpí. ☹

skurinka
11. kvě 2009

ahoj holky
vsechno se na me sesipalo.hana byla na zabiti,porad jen ravala mrcela proste katastrofa .venku jsme kazdy den a ted 3 dny venku jen rvala ,ztekala se a ja samozrejme na vse sama pac tata ma debilni pracovni dobu.jezdi kolem 17h a 18h domu .a v 18h jsme uz doma.
mladej ma ted taky nejaky debilni obdobi jak vstane tak ma natahlou hubu a protivnej odmlouva no hrzuza a bes.kdyz jdu na ne po dobrym tak jako nic ,takze ja od rana jen rvu-hruza 😠
holky delam vse pro ne chodime ven na hriste i kdyz se me faaakt nechce ale jdu na zmrzku a tak,a ja proste nemam 5 min klidu vubec na nic.ale vy**at se nemuzu uz me to jako jebe asi na mozek bo co 😠 😠 no a v patek byla perlicka uplna decka na zabiti od rana ,me bylo blbe hlava sem se trepala jak debil a jeste jsem se tady dohadala s jednou slecnou..tak jsem volala manzovi jestli by nemohl prijet o pul hodky driv a on ze nee -si taky jako mysli ze to bez nehoo nepujde bo co.
tak jsem se v 18h zbalila a sla k segre(manza uz byl doma)tam jsem se poradne vyrvala a ponadavala a pak to slo.prijdu dom a muj se pta co jako je.tak jsem mu rekla ze mam depku jak prase a on z ceho jsem myslela ze po nem skocim.a tak jsem mu to vse rekla a rikam ze nemam 5 min klidu.a on me na to rekl vsak ted jsi byla 3h u segry .jako tak jsem to vzdala pac jako s nim neco resit bych se vytocila.
ale uz je dobre.jsem napsala roman-ale potrebovalo to ven.tak se nezlob te 🙂

slunicko552
11. kvě 2009

sku to znám 😢 ,ale mám jedno dítě,Ty dvě,tak o to je to horší ☹ Můj chlap je totální kr..én.Na prvním místě je on a jeho zájmy a kamarádi,pak dlouho nic a pak jsme teprve někde my a to ještě jenom někdy.Když má malý svůj den,tak by mě taky piclo.Ale myslím,že je to většinou moje chyba,bo jsem nervózní a přenáším to na něho.Pak je mi to líto ☹ Ale pokud to jde,tak se seberu a jedu k našim 🙂

skurinka
11. kvě 2009

jako jsou to chlapi necitlivi 😠

liviky
11. kvě 2009

skuri - skurinka • 2d • Dnes v 09:44........reaguju na toto....jako bych se viděla 😅 😀
- dnes a denně....taky mi už hrabe.....doufám že to brzy přejde,jinak strhnu bez milosti všechny senouuuuu 😝

sabinecka
11. kvě 2009

Skuri tak tohle mě taky čeká až budeme mít dvě už ted mi tak občas hrabká a to mám jen jedno.
Ted michal přišel o práci tak je doma a dělá kouřové výměníky (pokud chcete nabízím 😀 ) takže už mi za celý den leze na nervy i on.A někdy už jsem tak nasraná že obleču to řvoucí dítě ,zavolám na michala strčím mu děcko do rukou a zavřu dveře.Někdy to projde někdy řekne že má práci a nemůže tak se zase začnu oblíkat já vezmu klíčem od auta a jedu pryč a seřvu ho at si to laskavě taky zkusí 😠

Většinou jedu do hypermarketu aspon udělám malej nákup mezitím se uklidním a odpočinu si aspon trošku a domu už jedu uklidněná koupím něco dobrého a pak už sedíme u kávičky s nějakou dobrůtkou uklidnění.

Ale taky mám občas takové šílené depky.Naštěstí mám bezvadného skoromuže . 😀

skurinka
11. kvě 2009

jako je to fakt hruza.hlavne ze si mame pomahat to rikal pan oddavajici 😀 .deti delat umi ale to je asi tak vse 😒 .jako mala je od te doby co ze me vylezla hrozna ale to uz jsem tady psala.
jako nekdy to je na maslu 😝 a kolikrat si rikam jestli by me nebylo lip sama ,ale to je v depce.a pak zase neco udelaji v dobrem prijdou a domca maminko ja te miluju a to jsem na mekko a bulim a pak si vycitam jak jsem vubec mohla myslet na to ze by my bylo bez vsech lip.ale myslim ze to patri vse k tomu.

sabinecka
11. kvě 2009

Když je sabča už strašně zlobivá a uřvaná tak se s michalem tak ne sebe podíváme a michal řekne nestrčíme ji do mrazáku?A já mu odpovím: A vytáhneme ji až po pubertě? 😀
Oba se tomu šíleně smějem 😀

skurinka
11. kvě 2009

sabi tak to rikame taky 😀 😀 😀
a jednou jak tady byla moje mati ,tak manza byl s hanou nakupovat a mati se pta kde je hanca a ja na mrazaku 😀 😀 ta na me kulila oci tak jsem ji rekla ze je to jako sranda-to nepochopila 😀 😀 😀

sabinecka
11. kvě 2009

Našim jsem to taky říkala ale moc se nesmáli prý tu dnešní dobu fakt nepochopí. 🙂

sabinecka
12. kvě 2009

Tak jsme dnes porodili máme doma tři kotátka.
Takže první zájemce?

skurinka
12. kvě 2009

jee kotatka ,my nemuzem mabza je alergik

slunicko552
12. kvě 2009

My taky nemůžem,jsme oba alergici.Tak ať rosou a jsou zdraví 🙂

slunicko552
12. kvě 2009

rostou 😀

sabinecka
13. kvě 2009

Takže má zábava v posledních hodinách je chránění malých koček před sabčou všechny by nejraději nosila a mazlila (takže mačkala a rdousila)kočka na nervy já na nervy tak my máme doma veselo 🙂

skurinka
13. kvě 2009

takze nervova rodinka 😀 😀 😀

slunicko552
13. kvě 2009

sab 😀
Naši mají psa a malý ho teda pěkně hladí to ho musím pochválit.Jen když kýve ocasem tak pořád říká,že ho bije 😀 Nějak to neumí pochopit 😀

sabinecka
13. kvě 2009

Ted mi sabča přinesla kotě za ocásek hlavou dolů a řve čiči
No kdyby jí tak spadlo tak už máme o jednu kočku méně.

sabinecka
13. kvě 2009

Tak do albíčka jsem hodila ty naše kočičky. 🙂

slunicko552
13. kvě 2009

sab ty jsou krásné 😵 🙂

skurinka
14. kvě 2009

sabi-kdyby zustali tak malynky tak si je beru vsechny ale vono to vyroste chlap je alergik 😒
ale jsou moc hezounky 🙂

sabinecka
14. kvě 2009

Už máme prvního zájemce o tu tříbarevnou ale chtěl by aby ta černá barva byla do modra tož já nevím zbylo nám ještě trošku modré barvy z toho jak jsme malovali pokojíček takže bychom ji trošku přibarvili. 😉

slunicko552
14. kvě 2009

sab 😀 to by šlo.Ten má teda starosti 😝

skurinka
14. kvě 2009

ty lidi jsou magori sabi.a co tak do zelena 😝 🙄 🙂

bajnokova
16. kvě 2009

Ahoj všichni tak co noveho u dětiček už by se to počasí zas mělo umoudřit ted je furt tak jaksi divně dneska tu prší tak jsme doma ☹

slunicko552
16. kvě 2009

Ahoj my jsme byli na chilku venku,ale malý protivný 😒 Tady taky pršelo,tak to je vždycky radost,když nejdem ven 🙄

chechta
17. kvě 2009

Ahoj holky, sabi tak my kočičky nee nám stačí ty toulavý potvory co nám serou na dvoře a v garáži 😠 😠 😠 😠 aže jich tu je dost.
Jinak koťátka jsou fakt moc roztomilý,a le já nemám na kočkách ráda tu jejich svéhlavost a že všude vlezou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Holky tam mi ted nějak zvracíme ( tedíček) - měli jsme celá rodinka jednodení střevní chřipku,a le Tedíka to zvracení furt drží - vždy se ale poblinká jen večr když de spáýt nebo už spí a vzbudí ho to ☹ jinak mu nic není - asi s ním zajdu v ponděli k dr - on totiž nikdy nezvrací ani jako miminko neblinkal 😒

slunicko552
17. kvě 2009

chech 😢 Tak to s ním zajdi.A pak pisni jak jste dopadli 🙂

skurinka
17. kvě 2009

chechta-chudacek malej.jestli mas doma hermankovy caj tak mu ho uvar a davej mu lzickach napit.u nas to pomaha a pak teda neblinkajou.malej na to trpi.a slyny tycinky sul udrzuje vodu ,aby nebyl dehydrovanej ,to me poradila dr.a aspon neco sni 🙂
a v nemocnici rikali ze muzes dat diteti rohlik a trochu marmelady ale bez masla 🙂