Maminky co toužíte po třetím miminku...

saraxxx
1. bře 2012

🙂 ahoj holky jsem tady nová ...mam takové dilema...po deseti letech jsem se rozvedla ...s ex manželem jsme měli dvě děti které mají 9let a 5let ...tedka mám nového přítele ktery po čase tedka zatoužil byt otcem mít i své dítko...nejak si to nedokážu představit mít tři děti na tuto dobu ...i když představa mít miminko mě láká ....

caarolkaa
1. bře 2012

Já mám dva kloučky a partner by chtěl taky být otcem a já chci být po třetí maminkou 🙂 umím si to představit i na tuto dobu, jelikož jak říkala moje babička : Pokud uživíš dva krky třetí a čtvrtej se ztratí 🙂

hasalice
2. bře 2012

Přesně tak. A ohledně toho, jestli vše zvládneš? Je rozdíl mít jedno dítě nebo dvě. Ale mít dvě nebo tři - to už je jedno 😉

saraxxx
autor
1. dub 2012

🙂 🙂 🙂 Už čekáme miminko jsme v pátém tydnu 😝

pacient
2. dub 2012

Ahoj,já mám dvě dcerky 6 let a 4 roky a teď se pokoušíme o další mimí.S přítelem mám jenom tu druhou a chceme třetí oba.V říjnu 2011 a teď 1.ledna jsem potratila (zamlklý a samovolný potrat),teď čekám jestli 4. dorazí ms,test už jsme zkoušela ,ale zatím negativní,tak uvidíme. 😨

saraxxx
autor
13. dub 2012

@pacient jejda uplně mě zamrazilo to je mi strašně líto 😒 ale moc vám přeju at se to co nejdříve podaří🙂

pacient
13. dub 2012

@saraxxx jj nějakou dobu to děsně bolelo,ale teď už je líp,nad vodou mně drží Nikolka,Eliška a přítel 🙂 ,asi za 5 dní má být ovulka,tak to zas budem zkoušet,snad se zadaří a vše bude v pořádku 😉 ,to zlý už mám snad vybraný ne ?! 😒 A děkuju za podporu. Tobě držím palečky,aby vše dobře dopadlo a měla si ten nejkrásnější vánoční dáreček (koukám,že v prosinci by to mělo být) 😵

saraxxx
autor
13. dub 2012

moooc děkuji a vám přeji jen to dobré a jasně že už to musí vyjít ...sakra osud nemuže byt dvakrát tak zlí ale už jen lepší a lepší si myslím ...snad budeme mít vánoční dáreček ano na prosinec to čekáme já zapadla hned napoprvé a před pul rokem jsem měla taky potrat ve 12tydnu 😖

merilllyn
20. srp 2012

Ahojte, to se tedy máte.
Já bych taky chtela moc treti,
ale manžel o tom nechce ani ☹ kvuli financím, ale ja vim ze bychom to zvládli 🙂

merilllyn
20. srp 2012

Saraxxx moc gratuluji

llusillinna
6. zář 2012

Ahoj holky, tak my řešíme to samé... Máme dvě holky. 4,5 roku a rok... chtěli by jsme tak za 5 let zkusit ještě jedno, ale bojíme se toho... hlavně finančně..

veruska007
6. zář 2012

No, tak my zvazovali, jestli treti... a necekane, neplanovane //... manzel se tesi hrozne, se mnou teda cloumaji obavy... ale treba se konecne dockam princeznicky 😵

lucinek
15. lis 2012

Ahoj Holky, taky zvažujeme třetí mimi, máme kluka tomu bude v únoru 6 a holčičku v lednu ji budou 3. Dříve jsem o třetím nechtěla ani slyšet, malej je narozenej o dva měsíce dřív a s malou jsem měsíc ležela v nemocnici k vůli udržení těhotenství, nakonec vše dobře dopadlo, prý mám asi předčasné porody v genetice, ale zase na druhou stranu už víme s čím počítat. Manžel mě strašně na třetí přemlouvá a já se nechala dost nahlodat. Ale bojím se toho.. stále není rozhodnuto zda do toho jít

vendullka
5. pro 2012

Já bych tak chtěla třetí mimi, ale manžel nechce an slyšet:(

dagina
31. pro 2012

@llusillinna jsi těhu přes tělísko???? Zrovna uvažuji, že bych si nechala zavést......

Holky, co máte choutky na třetí mimčo......jak hodně jste unavené po těch dvou???? Jsem totálně KO, druhé dceři jsou dva roky, ale únava stále hrozná.Čtyři roky, co jsem na mateřské jsem se ještě nevyspala, figura stále nic moc, chybí energie a není moc kdy čerpat.... . Jak čerpáte energii, když není žádná výpomoc - např. jednou týdně vzít prcka na 2 hoďky ven...

zelva
31. pro 2012

Já bych také docela dala i to třetí🙂)A manžel třeba taky, ale hned teď okamžitě 😉 , ale to se mi teda hned nechce. Máme čtyřletého a ročního...Také by mě zajímalo, jestli je to nějaký velký rozdíl mít 2 a 3 děti a v čem je to třeba náročnější. Je mi jasný, že určitě časově. Třeba když už chodí do školky, školy, mají různé koníčky, tak je asi pěkná makačka je všechny rozvážet... 😒

llusillinna
1. led 2013

@dagina ahoj, jj, jsem... jsem ve 12tt

dagina
2. led 2013

@zelva u nás několik známých tvrdí, že je dost velký rozdíl dvě nebo tři děti, ale pak už prý není rozdíl tři nebo čtyři...., to už je smečka.
Mě to příjde makačka už teď, při těch dvou ohledně rozvážení do školky, koníčky......, hlavně ta ranní výprava je nic moc 😖

Je určitě krásné mít velkou rodinu, já sama jsem ze 6 dětí, ale pro máti to musel být neskutečný záhul, trochu se to na ní podepsalo psychicky.

@llusillinna hm, tak do tělíska radši nepůjdu.... 😅. A co s tím tělískem??? Budou ho vyndávat či jak se to řeší????

llusillinna
2. led 2013

@dagina už mi ho dr nechal... dá se bez rizika vyndat do 6tt... ale dr říkal, že ho bude mít mimčo max obtisklé na čele 😀

hakunamatata
7. led 2013

MAme tri deti . Vekovy rozdil jsou vzdy dva roky a 3 mesice, deti jsou to chtene a planovane. Musim rict jednu vec..jedno dite zadne dite 😅 A je rozdil dve deti a tri deti...ale neni to zadna tragedie...
MY jsme vzdy chteli tri, po porodu druheho jsme si to rozmysleli 😅 ale touha byla velika a tak zacaly debaty na tema 3. potomek..podle me to neni zadna prkotina, musi se to promyslet. Dnesni doba je jina, narocna. Vsechno stoji penize a to nejen kdyz jsou deti malicke, ale s vekem rostou naroky a naklady na jejich vychovu a peci...takze bych si to poradne promyslela, i do budoucna atak....nesla bych do 3. decka s tatinkem, ktery je vecne v praci, nebo neni az tak pri ruce a nepomaha...tri deti je zahul, musi se jinak rozvrhnout organizace, planovani. Je mnohem mnohem mene casu, vydate mnohem vice energie, bere vam to mnoho sil...ale da se to. Pokud fakt mate oporu v muzi a nejste na to sama, tak je to paradni, mit vetsi rodinu. Ja jsem unavena, ale uz jsem si zvykla a najela jsem na ten trideckovy rezim a jde to 🙂

petronnella
25. bře 2015

Holky taky jsem na tom jako vy, moc bych chtela treti detatko. Mame doma kluka skoro 9 a holcicku 7 let. Mame ale 3kk, deti nacpat casem do jednoho pokoje a nas na gauc do obyvaku neni az tak prijemna predstava...financne bychom to i zvladli, jedine, co me trapi je ten byt. Na vetsi ted nemame, na dum uz vubec ne. Navic bychom radi zustali ve ctvrti, kde ted bydlime. Ale miminko bych si hrozne prala 🙂 Chjo, proc to nemuze byt uplne snadne 😀

saraxxx
autor
30. bře 2015

🙂 tak tři děti už máme a jsem moooc štastná🙂 tak rychle to uletělo že si říkám že to ani není možné😀Dmám krásné zdraví tři děti ten největší poklad na světě😀12,9,2 roky i když mě nekdy pěkně seroooou 😀DD tak bych je nedala nikomu🙂kdo váhá at jde do toho tři deti není až tak hrozné nejsme žadní boháči a vklidu se uživíme🙂jsme sice na domečku mame 4+1 ale menší místnosti ,taky řešíme až malý vyroste zda skončíme v obyváku🙂 ale řeba potom nejstarší syn pujde studovat muže jít na intr to člověk nikdy neví kam ho to zavane 🙂 tak čas ukáže 🙂kdysi všichni spali v jedné místnosti a neřešilo se to a dnešní doba je takzvaně rozežraná😀jak říká starší generace🙂každy chceme mít soukromí tak hledíme na to at ma každé dítě svůj pokoj ale to je blbost co potom s velkým bytem jak deti vyrostou a odejdou z domu????naši nás měli taky tři dcery byli jsme v jednom pokojíčku a na dětství si pamatuju jen v dobrém večerní povídání se setrou starší o cem by to bylo pořád sama v pokoji....