Mantinely do postýlky, kde jste kupovaly?

z_u_z_a_n_a_1988
27. črc 2016

Ahoj vsem, chtela jsem se zeptat, kde jste kupovali mantinely do postylky? Pres net nebo v kamennem obchode? Jsem z Budejovic, tak jestli mate nejaky tip.Dekuju moc! 🙂

bajuliss
28. črc 2016

Ahoj 🙂 dite teprve cekam, ale tete pro sestrenku jsem sila mantinely sama. Meli jsme doma nevyuzivanou molitanovou matraci - tloustka 7 cm.... Tak jsem ji nastrihala podle postylky a koupila jen peknou latku, ze ktere jsem udelala povlak s ouskama... Je i sundavaci, takze se dobre pral 🙂

monikagurthova
28. črc 2016

@z_u_z_a_n_a_1988 ahoj ja jo kupovala v kamenném obchodě a úplně nevim jestli jsem se na to neměla vykaslat 🙂 mala se mi pod nej vzdycky zahrabe a opeře si čelo o postýlku nebo vyhodí ruce či nohy (jo cela se mi v postýlce otočí) skrz spricle 😉

bajuliss
28. črc 2016

@monikagurthova skusila bych vytahnout matracku, dat tam mantinely a pak ji vratit zpatky...pokud se tam vleze....pak by se podle me pod to nemela dostat

z_u_z_a_n_a_1988
autor
28. črc 2016

No jde o to, ze doted jsem mantinely nepotrebovala, protoze mala spi s nami v posteli. Chci ji zacit davat do postylky, ale kdyz vidim, jak v noci rotuje, tak se bojim, aby se nebouchala do hlavy, nevim..

monikagurthova
28. črc 2016

@bajuliss bohuzel to jsem zkoušela a taky nevim jak to děla ale když je schopna dostat se v postýlce na storc.... 🙂 tak je proste vzdycky i vytáhne vleze pod to opre čelo a hotovo. Když leží na zadech tak se pod ne taky dostane hodí hlavu mezi spricle div ji tam neprostrci a chrni.

@z_u_z_a_n_a_1988 ja je kupovala taky kvůli tomu ale na se proste nějakým pro me záhadným způsobem pod ne dostane a po postýlce rotuje tak jak tornádo tuhle jsem si našla v nohách postele stulenou....začal rvát monitor malem jsem mela infarkt

lucyp13
28. črc 2016

Mají hezke v bejby centru ale uprimne bych se na to asi vykaslala.je to jen na okrasu,ja je už dala pryc z male postylky,zbytečný tahak..dcera se občas taky praští o pelest ale ani ji to nevzbudi

lenkas1982
28. črc 2016

Mantinely mají všude v běžných obchodech s dětským zbožím, spis jsem bojovala s tím, ze je často mívají v sadách se zavinavackama, perinkama apod. My mantinely mame od narozeni az doteď (8m), sice je různě stahuje, v poslední době si oblíbila rozvazovat sňůrky, ale tak to pak proste zase opravím. Jinak je to asi se vším, někdo je ma, někdo ne, někomu vyhovují někomu ne. Prinejhorsim to shledate jako zbytečný nákup, zase tak drahé nejsou. Mne vyhovuje, ze přecejen malou ušetří řady ducanců o špršle, i když dřív to děti taky zvládly v postýlkách bez mantinelů.

z_u_z_a_n_a_1988
autor
28. črc 2016

@monikagurthova no ocividne ji tam ty mantinely vadi..😀 jo cloveku obcas zustava rozum stat, co vsechno ti prckove nevymysli..🙂

z_u_z_a_n_a_1988
autor
28. črc 2016

@lenkas1982 prave kdyz jsem na netu projizdela stranky s detskyma vecma, tak hodne nabizeji mantinely s povlecenim atd. No pozeptam se v obchodech, ze zacatku s nima budu asi klidnejsi..🙂

z_u_z_a_n_a_1988
autor
28. črc 2016

@lucyp13 dekuju za tip, podivam se tam..🙂 mozna budou zbytecny, ale pro klid duse je vyzkousim..🙂

marcetta_k
28. črc 2016

@z_u_z_a_n_a_1988 mrkni na Facebook na "Správné pleny baví". Udělají Ti mantinely takové jaké budeš chtít. A 8.8. budou otevírat obchod v ČB v Hradební ulici 😉

z_u_z_a_n_a_1988
autor
28. črc 2016

@marcetta_k Super, dekuju moc! 🙂

catf
28. črc 2016

@z_u_z_a_n_a_1988 ikea má mantinel za 299kč, který se dává pod matraci 120x60 a upevní na stranách, je po celém obvodu postýlky. Nehrozí, aby se pod to mimčo zahrabalo. Většina mantinelů mi přišla drahá a nenarazila jsem ani na žádný pěkný motiv, aby to za to stálo. Tenhle z Ikea se mi navíc hodil k ochranné síťce, která má taky šedé hvězdy.

maanule
28. črc 2016

@z_u_z_a_n_a_1988 objednavala jsem na fleru...krasne rucni prace - problem vybrat si jen jeden... 🙂

z_u_z_a_n_a_1988
autor
28. črc 2016

@catf dekuju za tip..🙂

z_u_z_a_n_a_1988
autor
28. črc 2016

@maanule dekuju..🙂

sajulka
28. črc 2016

Nechala jsem si sit na miru na www.bavlnenysvet.cz. Mala s nami nejdrive spala v posteli, pak ale zacala rotovat a okopavat nas jak zahradku. Tak sla do postylky do tzv. balkonku, kdy je v postylce a zaroven s nami (muz mi prevrtal rost, aby byly obe matracky na stejne urovni a oddelal jednu bocnici) a prave tady mi pak usili mantinel na celo-bocnici-celo. Vysel cca na 400 Kc.

elinkav
28. črc 2016

@z_u_z_a_n_a_1988 Ahoj, já objednávala mantinel na rajnapadu.cz a dokonce mi to usili z jinak barevne látky, než mají ve výběru, protože se mi zadna z nich nehodila k našemu povlečení.. 😊

adytomasakova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz