Masturbace u kojenců

lucinkamaminka
1. únor 2013

Ahoj maminky potřebuji radu malýmu bude měsíc.
Dne jsem miminku masírovala celé tělčkotak jak to doporučují.
Když jsem mu hladila bříško tak se mu pindík postavil .
Máte některá zkušenost s masturbací u malých kojenců?
Nemůže ho dráždit plínka mám to řešit je to narnální zaskočilo mě to .

cmulinko
2. únor 2013

@lucinkamaminka ten clanok je napisany nespravne.Masturbacia u kojencov je nemozna...ak sa na danu situaciu pozerame ako na kojenca do cca 6-9 mesiacov...lebo kojenec je teoreticky dieta,ktore je stale kojene...cize moze sa stat,ze autor clanku mysli na kojenca cca 2 rocneho.Az po 1 roku zivota sa moze pripadne nahodne dotknutie pipika rucickou nazvat ako '' nepatrny cin,ktory vyvola prijemne pocity u dietata a tym sa pipik postavy.V ziadnom pripade vsak nemozeme hovorit o masturbacii.Neviem ci si uz niekedy pocula (pocul 😕 ) o sebapoznavani,ked si dieta zacina uvedomovat co vsetko ma a co vsetko s tym dokaze spravit.Je to urcita forma '' hracky'' az do veku,ked sa dieta prestane prehrabavat v nohaviciach pred vami na gauci ci vo vani.Tam zacina pre mna obdobie,ktore je pre rodicov velmi zname a jasne...ale tabu.Nepatrame,neriesime a davame dietatu slobodu...presne taku aku nam dali nasi rodicia.

lucinkamaminka
autor
2. únor 2013

@billam Ahoj je mi 30 let

Tak co to teda podle vás znamená když měl nožičky a tělíčko propnuté
pindíka měl postaveného stvrdnul mu lidově řečeno.

berenika39
2. únor 2013

@lucinkamaminka ve třiceti letech už většina lidí uvažuje nad tím, než se zaregistruje...stihnout během dvou dnů založit pět nových diskusí, ve kterých se opakují hesla: hovínka, penis, maasturbace, kojení ve vaně, měření teploty v konečníku, pokálení tebe a okolí.....promiň, ale někde bude chyba. bud nepřemýšlíš, nebo až moc.

mataharyy
2. únor 2013

@lucinkamaminka Nezlob se, ale já už jsem taky propnutá a tvrdnu, ale nevím zda ten smích je z lítosti, nebo se tak dobře bavím... Doporučuji ti (než vzneseš dotaz, nebo založíš smysluplnou diskusi), aby jsi za a) použila vyhledávač zde na MK a za b) aby jsi působila jako svéprávná zkus se nad tím co píšeš nejdříve zamyslet, případně se podívej do nějaké knihy, nebo využij pomoc strýčka googl-a 😅

mataharyy
2. únor 2013

@berenika39 Ale, je to slibný adept na jiné téma... 😉 😀 😀

billam
2. únor 2013

@lucinkamaminka 🙂.....bola si pritomna pri splodeni svojho syna?

kvetinka4
2. únor 2013

@lucinkamaminka to je debilna tema- nepis taketo veci, lebo si budu ludia mysliet ze pise nejaky pedofil. 😖

zamilovanadonej
2. únor 2013

@mataharyy Slečna (paní) by hlavně měla použít zdravý rozum- pokud ho má 😀
@billam Určitě byla, když píše že pozná ztopořený penis 😀 😀 😀

Já z toho nemůžu 😀 😀 😀

mataharyy
2. únor 2013

@zamilovanadonej No to v první řadě, ale právě jsem tuto variantu vynechala, protože někdo se špetkou zdravého rozumu, nemůže založit tolik témat s tak božským obsahem... 🤐

Mám větší a větší dojem, že si někdo popletl dotaz do bravíčka, s dotazem na koníčka 😀

zamilovanadonej
2. únor 2013

@mataharyy Kdysi byl v bravu dotaz- Spolužák mi řekl, že mám klitoris na zádech, ale já ho tam nemůžu najít... 😲 Třeba to byla taky maminkalucinka 😀

billam
2. únor 2013

Naozaj mam pocit, že ide o nejakeho uchyla, pedofila....ved je to normálne, aby sa toto pytala jedna žena a navyse matka???

mataharyy
2. únor 2013

@zamilovanadonej No já kdysi četla taky dotaz v bravu, že se holka utřela ručníkem po bráchovi, tak zda z toho může otěhotnět 🤐 Takže kdo ví, jak vznikají některé děti 😅
@billam To je utopie, nějaký dobrák nemá co dělat, víš kolik okresů má prázdniny 😀 Normálně neposuzuji zda je dotaz reálný a nekoukám na to kdy byla provedena registrace, ale u této slečny to hodně dře do očí... 😅

moucha
2. únor 2013

pedofilka, ne?

haniplanetka
3. únor 2013

@zamilovanadonej ty jo, ono to fakt vypadá jako dotaz z Bravíčka, když jsme byli děti.. a už tenkrát jsme se tomu řehnili, jaké otázky se dají vyplodit.. 😀. U dospělý osoby je to už jen smutný. Paní zde navíc uvádí "odborný" článek z něčeho jako je Spy, tak to je erudovaný pramen sám o sobě.

monad
4. únor 2013

aha,, tak tady se někdo opravdu nudí, nebo je fakt asi úchylnej nebo nevím!!!!!!!! že se nestydíš namotávat normální maminky, které mají starost i o jiné, a ztrácí tady čas s někým, kdo se jen baví 🙄 🙄 🙄