Máte celý den stále stejné zorničky?

p4680_
2. bře 2018

orničky velikost

Ahoj, mate po cely den potad stale stejne obe zornicky? Ja se pred par dny jukla do zrcadla a nekdy mi přijdou uplne stejný, někdy mi prijde jedna o malililinko větší, někdy ta druha.kor po ranu.ta zvětšena zornička u Hornea je pořád? Nic jinýho nepozoruju..Jsem zdrava a s nicim se nelecim.sla jsem hned Na ocni, tam mi udelali autorefraktometr, perimetr, nitroocni tlak, ocni pozadi a vse zcela v poradku.pak jsem si zasla z hypochondrie i na neurologii, oci pry v poradku, reagují normalne, vysetreni v poradku.myslite, že muzu bejt v klidu? Nemáte to taky nekdo?četla jsem, ze to muze byt fyziologický, ale taky velky problemy viz aneurysma, nador atd.ale pry zas nádory bývají videt pres to ocni pozadi...…na jiné vysetreni me nikdo nežene...Ale.. jsem hypochondr😉

leniczka23
2. bře 2018

Zrovna jsem chtela psat, ze si hypochodr..mozna by bylo nejlepsi navstivit spis psychologa..je to uplne normalni.zaleti jak dopadne svetlo..poradim ti se spis tak moc nepozorovat.

p4680_
autor
2. bře 2018

Ok🙂 dekuju.ja vsude jen nasla desny důvody rozdilnejch zornicek..ale mám to fakt jen občas.. Tak snad cajk🙂

alassel
2. bře 2018

Tvoje problemy bych chtela mit... prestan se sledovat a jdi delat neco rozumnyho

leniczka23
2. bře 2018

@p4680_ urcite je vse o.k. ono na kazdou cicovinu co.na tele najdes je nejaky cerny scenar s tema.nejhorsima.nemocema..internet je v tomhle zlo. Ale.pokud ti dopadly dobre vysetreni muzes byt uplne v klidu.

p4680_
autor
2. bře 2018

Díky holky