Máte doma taky nespavce a zároveň nejedlíka?

vitkovamarcela
20. led 2015

Dobrý den,

mám prosbu mám doma 5. měsíční holčičku skoro nespí ani přes den natož přes noc uspávám jí i přes 4 hodiny a za půl hodiny je zase vzhůru. Spím denně tak 1,5 hodiny. Ke všemu je i nejedlík jsem ráda když do ní dostanu 50 ml 3x denně i když na nos se našťouchne a vypije 240 ml. Přibývá, ale když jí dám flašku musím jí držet ruce a peru se s ní. Kašičky jí normálně. Jsem už zoufalá a vyčerpaná. Máte to taky tak?

formelina
20. led 2015

Nám v té době začali první zoubky...jinak s jídle vyzkoušela bych i příkrmy zeleninku atd...A s tím spaním lituji Vás ☹ snad se to zlepší.Ale jak bych to řekla ona se to musí naučit... chce to nějaké rituály a pravdou je nebrat z postýlky. A třeba zkusit číst nebo pouštět ukolébavky.
Hodně štěstí a sil 😉

milacekhanach
20. led 2015

Zkus homeopatika ( chamomilla vulgaris 15 ch,pulsatilla 15 ch a sirup sedalia).Naše pediatrička doporučila ten sirup.A pevné nervy ☹ 🙂

marecek4
20. led 2015

naše velká slečna spala do dvou let minimálně-přes den možná hodinu a večr druhou,a jídlo-v roce měla 7,6kg-vyrostla z obojího-spát začala s příchodem brášky z porodnice ve dvou letech a jídlo-tak nějak jak začala jíst všecko tak se to zlepšilo 🙂

lrg
20. led 2015

Znám až moc dobře. Po absolvování všech možných vyšetření s nulovým výsledkem jsem se s tím smířila a snažila se přežít. Věřila jsem, že z toho jednou vyroste a ve 21. měs jako mávnutím kouzelného proutku začala spát a celkem i jíst, žádný zázrak oproti ostatním dětem ale na ní super výkon. Takže být tebou bych nějaké to gastro a neuro vyšetření podstoupila pro tvůj klid a když nic nezjistí a holčička je jinak zdravá a čilá, snaž se to neřešit, nehledat na internetu, neposlouchat rady ostatních. Jednou z toho fakt ty děti vyrostou.

anezka1
21. led 2015

Jj, taky znám, syn kojený, v 6ti měsících měl přesně 6 kilo. Když jsem zkusila příkrmy, nechtěl, tak jsem nenutila. Časem na to přišel sám. Nespal ani v noci, přes den spával 3x denně 20 minut, usnínal jedině u prsa. Dneska se v podstatě nic moc nezměnilo, jen přes den spí už jen 2x denně 20 minut, noci jsou stejný. Byť se ti to může zdát v této chvíli hororový., zvykneš si. Sedalii naše dětská do jednoho roka nedoporučila, ale zeptej se u svého lékaře. Možná zkus nějaké bylinkové čaje, na zklidnění, na spánek... A pevné nervy, zítra může být všechno jinak. 😉