• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mateřské mléko a Nutrilon. Můžu je smíchat?

1. února 2010 
Zdravím všechny, chtěla jsem se zeptat: malému je půl roku, teď jsem skoro čtrnáct dnů stonala a měla jsem méně mléka a musela jsem ho dokrmovat nutrilonem. nyní jsem se znova rozkojila, ale zbytek nutrilonu se mi neche vyhazovat - píšou, že se má do měsíce spotřebovat a zase ho nechci zbytečně vyhazovat. Můžu smíchat mateřské mléko s nutrilonem - jako, že bych místo vody dala svoje mléko. Nebo je to blbost?
Díky za odpověď.
1. únor 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja myslim, ze smichanim nic nezkazis, jen by se mohl zmenit chut, tak aby ti to ditko neodmitlo. taky nekomu chutna cola a fanta a kdyz to smichas, je to divnej patou a je to od stejny firmy, ja bych dala nejdriv mleko a pak bud dokrmit nutrilonem, nebo z nej udelat detskou kasi nebo bramborovou to uz je na tobe.
1. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak píše kutcher.
dala bych ho po kojení.nebo z něj udělala tu kaši,ale tu bezmléčnou, abys nezatěžovala ledviny mléčnou kaší smíchanou s UM :wink:
1. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám každý večer odstříkané MM z předešlého večera a přidám k tomu 30 nebo 60 ml vody (podle toho kolik potřebuju jídla pro malýho) a doplním jednou, resp. dvěma odměrkama UM. Normálně mi to pije, takže bych radila to klidně zkusit.
Jednou jsem dala jen moje mléko plus umělé a taky to krásně pil...ale to bylo omylem...zdá se mi to takhle zbytečně "silné".
1. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek