Mateřské mléko a Nutrilon. Můžu je smíchat?

petullak
1. únor 2010

Zdravím všechny, chtěla jsem se zeptat: malému je půl roku, teď jsem skoro čtrnáct dnů stonala a měla jsem méně mléka a musela jsem ho dokrmovat nutrilonem. nyní jsem se znova rozkojila, ale zbytek nutrilonu se mi neche vyhazovat - píšou, že se má do měsíce spotřebovat a zase ho nechci zbytečně vyhazovat. Můžu smíchat mateřské mléko s nutrilonem - jako, že bych místo vody dala svoje mléko. Nebo je to blbost?
Díky za odpověď.

kutcher
1. únor 2010

Ja myslim, ze smichanim nic nezkazis, jen by se mohl zmenit chut, tak aby ti to ditko neodmitlo. taky nekomu chutna cola a fanta a kdyz to smichas, je to divnej patou a je to od stejny firmy, ja bych dala nejdriv mleko a pak bud dokrmit nutrilonem, nebo z nej udelat detskou kasi nebo bramborovou to uz je na tobe.

soanpe
1. únor 2010

jak píše kutcher.
dala bych ho po kojení.nebo z něj udělala tu kaši,ale tu bezmléčnou, abys nezatěžovala ledviny mléčnou kaší smíchanou s UM 😉

zuzik28
1. únor 2010

Já mám každý večer odstříkané MM z předešlého večera a přidám k tomu 30 nebo 60 ml vody (podle toho kolik potřebuju jídla pro malýho) a doplním jednou, resp. dvěma odměrkama UM. Normálně mi to pije, takže bych radila to klidně zkusit.
Jednou jsem dala jen moje mléko plus umělé a taky to krásně pil...ale to bylo omylem...zdá se mi to takhle zbytečně "silné".