Mázek na pindíkovi. Má ho i v 7mi měsících

marta82
14. kvě 2009

Ahoj,muj syn ma mazek na pindikovi,v roce mi Mudr.rekla ze se to vstreba,ale po 7 mi mes.to ma stale,i snad o neco vic. Jednou se mi to podarilo kapesnicken trochu odr´tranit,ale vetsina tam zustala a maly plakal. Poradte mi prosim co s tim. Umyvame kazdy den.

fiallinka
14. kvě 2009

Marto, podle knížek by se s tím vůbec nemělo nic dělat, nech to tak 🙂, myslím, že to ničemu nevadí, ne? A to umývání každý den možná ani není ideální, ta kůže na to může ještě víc reagovat a mázek se víc tvoří - ale to jen tak "odhaduju".

mudr.
14. kvě 2009

marti- nech to byt, je to prirozene jako napr. usni mazek... 😉

marta82
autor
14. kvě 2009

Holky diky moc

aniska
15. kvě 2009

zeny, matej to ma tiez a mudra ma zjebala pod ciernu zem, ze je to rakovinotvorne smegma.. no, myslim, ze trocha viac hysterie ako je zdrave. kupeme ho v sialenej hradeckej vode aasi po hodky-hodky denne, a myslim, ze to ma prave z toho umyvania, pac ked sme na chalupe, a umyvame ho len veelmi letmo, tak to ma hned lepsie;)

melysa
16. kvě 2009

Holky můžete mi některá objasnit co je to ten mázek?? Malej má 21 měsíců a nejde nám přetáhnout téměř vůbec, už jsem z toho nešťstná, doktor asi před 3 měsíci mu za to zatáhl a přetáhl víc než já a řekl, že je to dobrý, ale já ať se snažím sebevíc tak kouká stále jen špička. A je to cca měsíc co jsem si všimla ze spodu pindíka, že mu tam přes kůži prosvítá taková bílá nebo béžová skvrnka a mám pocit že se zvětšuje, může to být ten mázek?? U doktora jsem s tím nebyla. Díky.

marta82
autor
16. kvě 2009

U nas kdyz se pindik stahne jsou tam takove tecky,jako jebik nebo k cemu to prirovnat. Byli tam 2 tecky a Mudr.rekla to je jen mazek,to se vstreba,umyvat to a nic vic s tim nedelat. Ale ted to ma vic i kdyz umyvam,takze melyso asi je to ono
Aniska: rakovinotvorne? To snad ne. To by mi rekla