Měl teplotu a v noci se budil každou hodinu a půl

matyldik
15. dub 2018

Ahoj holky,pořad řešíme horší a horší spinkani. Teď v pátek měl dokonce cely den teplotu 37,5-38,5,nevěděli jsme vůbec z čeho,tak v noci na sobotu jsme spali spolu v posteli a budil se každou hodinu a půl. V sobotu už bez teplot,takže dnes spal normálně první půlku noci sám v postýlce a pak si ho vezmu k sobě a do rána od 1 do 7 jsem kojila 3x...tak přemýšlím,čím to..zuby? Nebo cítí moje mléko? Mne si i hodne ocicka a nosanek,někde jsem četla,ze to muže být k zubum,ale zatím nemá natekle dasne,nic...
Chci zkusit na noc dat kaši. Poslední jídlo před spánkem mame ve 20:00 kojení do usnuti..chci den zeptat,když mu dam kaši po lzicce,muzu ho pak hned ještě nakojit? Usina u prsa..jakou kaši dat? A dat třeba méně,když bych ho pak dokojila? Děkuji

luj89
15. dub 2018

podle me zoubky 🙂. Kolik je ditku a uz nejake zuby ma?

matyldik
autor
15. dub 2018

Je mu 7 měsíců a zuby jeste nemáme prave..

luj89
15. dub 2018

nejhorsi je to do prorezani. Podle me se do 14 dni objevi 😉

lucka215
15. dub 2018

Zdravím, taky se přikláním k zoubkům. Malý oteklé dásinka nikdy moc neměl, takže jsem to podle toho moc nepoznala. Ale jestli nemá, podívala bych se na spodní, tam rostou většinou první. U nás je to vždy hodně slintání, strkání všeho do pusinky, hlasně prstíky, někdy mírně zvýšená teplota a zničeho nic urputný pláč i v noci a pořád k prsu.

priefi
15. dub 2018

@matyldik podle popisu urcite zuby 😉

matyldik
autor
15. dub 2018

A co to mnuti ocicek?

priefi
15. dub 2018

@matyldik bud ho neco drazdi, nebo se mu chce spinkat